Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gryzak »

Hmm chyba ktos przesadzil z modyfikatorem jezykowym na mahakamie do wiedzy.
NPC pytany o to samo przez jedna postac bez znajomosci krasnoludzkiego odpowiada we wspolnym a nie po krasnoludzku i nie zlicza wiedzy a pytany przez postac ze znajomoscia krasnoludzkiego (i o znacznie nizszym intelekcie) mowi dokladnie to samo ale wiedze zlicza. Bez sensu.
Albo niech ten NPC mowi po krasnoludzku i wtedy wiadomo bez znajomosci jezyka ani rusz, albo jelsi ma mowic we wspolnym to niech zalicza kazdemu kto spyta o co trzeba. Zglosilem, czy widzieliscie moze jeszcze jakies podobne kwiatki?
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Godar »

Rafael pisze:I naprawdę sądzicie ze w miarę ogarnięty prowadzący nie zauważy ze prowadzi bota? Przez kilka czy kilkanaście minut pewnie nie, ale przy dłuższym expie widać jak na dłoni, nie mówiąc o tym ze chłopaki z jednej gildii, pewnie na kanałach, tsach itd.
Pzdr
Czyli wg Ciebie prowadzący powinien dowiedzieć się o nieprzestrzeganiu zasad przez członków drużyny, samemu je łamiąc :D Zaprawdę zasady Arkadii są tak logiczne jak polskie prawo. Nie mam pojęcia za co zostali naprawdę skasowani ci gracze, ale Arkadia jest chyba jedyną grą, w której można zostać ukaranym za łamanie regulaminu przez kogoś innego.

Numeron pisze:Nie kazdy lubi rpgowac ale jest duzo osob logujacych sie z przyzwyczajenia lub zeby z kims spedzic jakis czas, wiec argument wspiera/zaslania/wchodzi na statek/nie odzywa sie = bot kupy sie nie trzyma. Bo to nie arka przyciaga graczy ale ludzie.
Co to znaczy, ze "nie każdy lubi erpegować". Erpegowanie to odgrywanie postaci, czyli zachowywanie się w taki sposób, w jaki dana postać zachowałaby się w danej sytuacji. Jeśli ktoś gada jak potłuczony w trakcie walki na śmierć i życie z trollem, to dla mnie to jest właśnie brak erpega. Natomiast nie widzę nic nieerpegowego w tym, że wojownik walczy, zamiast prowadzić dyskusje podczas bitwy.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Numeron »

A ja poplacze na kolejne zmiany w komendach "wytnij/wyrwij", naprawde az tak to wam bruzdzi? :evil:

edit.

Po przemysleniu, chcialem doplakac jeszcze zeby ktos madry zakodowal komende, o ktorej pisalo calkiem spore grono graczy, czyli "opraw cialo", tez mogliby szanowni wizowie dac jakis tam czas korzystania z w/w komendy ale wycinaloby wszystko z ciala.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Rafgart »

Tak, niestety wyjatkowo 'bruzdzi'. Mozna wycinac wiele szczatkow jedna komenda - wytnij dwie nogi z ciala, wytnij oczy z ciala, wytnij wszystko z ciala itd.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gerdia »

Nie wiem któremu, ale bardzo bardzo bardzo dziękuję.
Bo nawet tak (nie)wielkie rzeczy wywołują przeogromny uśmiech na twarzy.

edit 30.11.2015:
I jeszcze dziękuję za zmiany w wycinaniu. Są świetne :)

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gruer »

Rafgartowi wielkie dzięki za szybką i konkretną odpowiedź : krótko , zwięźle i na temat. <5>
Bargian
Posty: 49
Rejestracja: 11 lis 2015 00:02

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Bargian »

A ja chcialbym poplakac na gornictwo.
Chyba najfajniej rozwiazny ze sposobow zarobkowania a jednoczesnie najgorszy - zarowno slaby zarobek jak i niebezpieczenstwo zgonu.

Propozycja na szybko - niech zasypuje korytarze i drogi wyjscia ale nie zabija.
Propozycja na nieco dluzej - to co zglaszalem jako pomysl (stemple) i wciaz jestem gotow pomoc przy opisach/pomyslach.


EDIT: dodam jeszcze ze gram przez klient webowy takze nie uzywam trigerow, ale to sie chyba zmieni nie dlugo, dwa razy padlem juz pod gruzami...
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Xion »

Komu i w czym przeszkadzały wzrost i waga postaci w długim opisie?
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Vidris »

Xion pisze:Komu i w czym przeszkadzały wzrost i waga postaci w długim opisie?
Wspieram. Mam nadzieję, że wkrótce te informacje wrócą do opisów.
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Awatar użytkownika
Letalia
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2014 01:28

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Letalia »

Chciałabym serdecznie podziękować Wizom za cały rok radości z małego, ale zaskakującego co logowanie przedmiotu, którego musiałam strzec jak oka w głowie :) Ale udało się i dziś jest ten dzień, kiedy go w końcu zjadłam :D

Kod: Zaznacz cały

> zjedz cukierek
Rozpakowujesz zlocisty cukierek w ksztalcie potwora.
Zjadasz zlocisty cukierek w ksztalcie potwora.
Korzystając z okazji, chciałabym życzyć wszystkim Wizom i Graczom - Spokojnych Świąt.
Zablokowany