Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Bam »

Gniot pisze:Takie gadanie...wystarczy trzech czterech starych graczy ktorzy maja w zwyczaju logowac kanaly gildiowe i sama gre zeby z arka za botowanie/triggery pozegnala sie spora grupa z tzw elity ; ). W tej grze obiektywizmu nigdy nie bylo i nie wazne czy to byl poziom gracza czy wiza.
O to, to. Dodam tylko, że zazwyczaj żeby kogoś skasować wcześniej ktoś inny musiał mieć ból w pewnym miejscu, zgłosić to wizowi i wywołać u niego taki sam ból, a jakiś powód do kasacji później zawsze się szybko znalazł ;)

A wystarczyłoby trochę maści na ból i nie byłoby żadnych kasacji!
Ostatnio zmieniony 09 lis 2015 08:14 przez Bam, łącznie zmieniany 2 razy.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Trfog »

Mist pisze:Jak to w Polsce

Elander na kazdego znajdzie teczke SB.

podejrzewam ze musi co chwile wymieniac klawiature bo od tego kasowania graczy pewnie mu przycisk "DELETE" ciagle sie psuje.

PS.
Zeby dodac cos albo naprawic w gildii, to nie maja czasu albo im sie niechce ale zeby siedziec i szukac kogo by tu skasowac to juz maja czas.
Masz zryty leb jesli piszesz to powaznie. Kasacji praktycznie nie ma, dlatego kasacja 3 graczy wzbudza takie sensacje. Gracze sie rozbestwili. Thaer sam przyznal, ze byl winny. Valo pewnie mial faktycznie trigi. Wiec nalezalo im sie, tak jak Makusowi nalezy sie za autopogon i wszystkim jego kolegom za nie zglaszanie go.

Jezeli to miala byc popisowka, to zostaloby to rozegrane w inny sposob. Gracze dostali by mniejsze kary (a przynajmniej Thaer, ktory mial 400 dni postaci i z tego co mi wiadomo to zadnej krzywej akcji), a na wiesciach byloby uwypuklone, ze beda sprawdzani WSZYSCY bez wyjatku. Jednak tak nie bylo. Stalo sie cos odwrotnego i fakt, ze thaer i valo byli jedynie pomoca przy kasacji Urisiela bije w oczy.

Tu nie chodzilo o to, zeby faktycznie sprawdzac wszystkich (mam nadzieje, ze sie myle), a o to, zeby skasowac dana osobe. Po prostu rozbawil mnie fakt, ze zostali wykorzystani do kasacji Urisiela, ktory mimo wszystko staral sie grac zgodnie z zasadami. To, ze robil krzywe akcje w rilu to inna sprawa, bo w sumie ludzie siedza w kiciu za podobne rzeczy, a jednak to wyglada na czynnik motywujacy Elandera do jego usuniecia. Zreszta przez chwile mialem nadzieje, ze Uris sie ogarnie po tej akcji i moze jednak zacznie ogarniac sie w prawdziwym zyciu, ale on nadal cisnie w Arke, gdzie tych kilku wizow niezbyt za nim przepada. Masochizm.

Tak wiec przestancie narzekac, ze elander kogos skasowal, bo moze i to duza kara, ale mial do tego prawo. Za poleglych napijemy sie na warszawskim zlocie 20-22.11.15. Serdecznie zapraszam. :)
Urisiel
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2015 10:18

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Urisiel »

To, ze robil krzywe akcje w rilu to inna sprawa, bo w sumie ludzie siedza w kiciu za podobne rzeczy, a jednak to wyglada na czynnik motywujacy Elandera do jego usuniecia.
Chętnie posłucham o tej krzywdzie w rilu :) Bo widzę, że jesteś bardzo dobrze poinformowany. Chociaż nie. Nie na forum bo to nie jest do tego miejsce. Może po prostu skończ pier... Bo widzę specjaliści się znaleźli najlepiej poinformowani. Jak mówi pewne przysłowie krowa, która dużo muczy mało mleka daje ;)
Kiara

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Kiara »

Takie pierdolamento, ze az sie podnosi.

Co ma charakter gracza czy ksztalt jego tylka do postaci na Arce.
Argumenty mocno z dupy.
Awatar użytkownika
Usul
Posty: 43
Rejestracja: 28 maja 2014 18:47

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Usul »

Nie wiem po co ta dyskusja, co konkretnie chcecie osiągnąć?
Udowodnić Elanderowi, że źle zrobił? Wymusić coś na wizach?
No proszę bez żartów :)
Ale śmiało, przybliżajcie kolejny temat do zamknięcia.
Chornik
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2014 14:28

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Chornik »

Usul
Wlasnie chodzi zeby pokazac Elanderowi jego blad..
Cofnac kasacji raczej nie cofnie ale powinien wiedziec ze gracza sie nie podoba
takie ich traktowanie.
Bo mnie sie zdaje ze ta gra to istnieje po to by sprawiac radosc gracza... ale co ja tam wiem
A zamykanie tematow to jest zenada troche... (zamkniemy temat bo nam sie nie podoba co pisza)

Ps. I teraz co mam sie bac prowadzic bo ktos wlaczy triga i mnie skasuja...
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ilane »

Pokazać Elanderowi błąd, że kasuje za łamanie zasad :D Brzmi legitymacyjnie. Powinien ich pogłaskać po główkach i dołożyć parę punkcików expa w nagrodę, że są tacy zaradni. Za prowadzenie botów były już kasacje, ale nikt tych biednych mc wtedy tak nie bronił.

Odnośnie topiku:
Płacz na magów, że nadal istnieją miejsca, z których się nie da wyjść :< Przeczytajcie zgłoszenia plz plox.

Ps.
Napisz "graczą" raz jeszcze. I dare you! I double dare you!

Ps2.
@Thaer wywal automaty, zakładaj elfkę i wracaj ;)
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Chornik
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2014 14:28

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Chornik »

gracza
proszzz
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Xion »

Zawsze mnie fascynowało, jakim cudem w literki grają ludzie, którzy nie potrafią pisać po polsku. Bo w zasadzie... po co?


A co do meritum:
Bo mnie sie zdaje ze ta gra to istnieje po to by sprawiac radosc
Mi tam sprawia. W dodatku popieram kasowanie, bardzo mi się podoba takie traktowanie graczy. Zamykanie tematów też mi się podoba, pełne wsparcie w tym zakresie.
I teraz co mam sie bac prowadzic bo ktos wlaczy triga i mnie skasuja
Jeśli nie umiesz poznać, że ktoś w drużynie jedzie na trigach, to może i faktycznie powinni Cię skasować. Z litości.
Życie jest sumą przypadków.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gniot »

Urisiel ; ) Ty w kiciu...co ukradles kawalek kodu z zagadka w karczmie Rudofla ?

"Zawsze mnie fascynowało, jakim cudem w literki grają ludzie, którzy nie potrafią pisać po polsku. Bo w zasadzie... po co?
Xion i jego fascynacje...

Re Kiara:
Bardzo duzo ; ) jak by nie patrzec czesc ludzi...i znowu nie ma znaczenia czy to gracz czy wiz przenosi swoje frustracje z rila do gry ; )
czasem tez w druga strone...

Co do kary za botowanie to gramy w literki...wyobraznia ; ) ile cudow mozna zrobic tak zeby i winny i cala spolecznosc zapamietala "tego sie nie robi" ale najwyrazniej niektorzy sa juz tak znudzeni i wypaleni ze potrafia jedynie wcisnac DEL. Smutne.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zablokowany