Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Zorilazor
Posty: 49
Rejestracja: 19 lut 2015 19:56

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Zorilazor »

chodzi miedzy innymi o komende 'wytnij' ktora teraz, podobnie jak 'odmien' i pewnie inne dziala tak:

Kod: Zaznacz cały

wytnij oko z ciala
Nie jestes w stanie wyciac niczego takiego z ciala pogryzionego drapieznego wilka.
wytnij oko z ciala
> 
Slucham?
Rozumiem, ze nalezy blokowac spam ale w tym przypadku to mozna bylo zastosowac jakis rozsadny kompromis np dac mozliwosc wycinania kilku rzeczy na raz, tak samo jak ograniczono spam picia z fontanny 'piciem do syta'
czyli np 'wytnij oczy z ciala', 'wytnij oczy z cial' itd, wtedy zamiast 20 komend mamy 3
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Blob »

"Nie bez powodu pojawia się blokowanie powtarzalnych komend których, nie można używać w walce."

Werbat: Miałem napisać coś bardziej dosadnego, ale uznałem iż nie warto. Bo i tak nie zrozumiesz co mam do przekazania. Niech powyższy cytat chyba wystarczy za odpowiedź na twoje sprawdzanie.

PS. Jak ci tak bardzo zależy pisałem o komendzie "wytnij".
Volmar
Posty: 37
Rejestracja: 26 kwie 2009 14:16

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Volmar »

chodzi miedzy innymi o komende 'wytnij' ktora teraz, podobnie jak 'odmien' i pewnie inne dziala tak:

KOD: ZAZNACZ CAŁY
wytnij oko z ciala
Nie jestes w stanie wyciac niczego takiego z ciala pogryzionego drapieznego wilka.
wytnij oko z ciala
>
Slucham?


Rozumiem, ze nalezy blokowac spam ale w tym przypadku to mozna bylo zastosowac jakis rozsadny kompromis np dac mozliwosc wycinania kilku rzeczy na raz, tak samo jak ograniczono spam picia z fontanny 'piciem do syta'
czyli np 'wytnij oczy z ciala', 'wytnij oczy z cial' itd, wtedy zamiast 20 komend mamy 3
Również liczę na to, że problem wycinania szczątków zostanie wkrótce rozwiązany, ponieważ chwilowo jest lekka lipa. Chyba, że ktoś lubi stać minutę na lokacji i wyrywać pająkowi po jednej nodze.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2015 18:52 przez Volmar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Blob »

komenda "wytnij/wyrwij wszystko z ciala" nawet z obecnymi opóźnieniami byłaby najlepszym rozwiązaniem. Choć pewnie może to być problematyczne w dokodowaniu.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Aleksa »

tez mnie to irytuje,nie moge wziac monet z cial, tylko wez monety z pierszego/drugiego/trzeciego..........ola boga i tak ze wszystkim.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Zorilazor
Posty: 49
Rejestracja: 19 lut 2015 19:56

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Zorilazor »

Aleksa pisze:tez mnie to irytuje,nie moge wziac monet z cial, tylko wez monety z pierszego/drugiego/trzeciego..........ola boga i tak ze wszystkim.
Chyba umknela ci ostatnia zmiana w 'wytnij', I byc moze nie uzywasz tej komendy tak czesto jak inni, a w niektorych przypadkach to moze byc i 100 wyciec na jednej lokacji.
Awatar użytkownika
Egvene
Posty: 103
Rejestracja: 23 kwie 2015 18:41

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Egvene »

Asha pisze:Czy doczekamy się kiedyś przetrwalności mięs?

Asha
Podpinam się pod pytanie Ashy.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Molu »

Zorilazor pisze: Chyba umknela ci ostatnia zmiana w 'wytnij', I byc moze nie uzywasz tej komendy tak czesto jak inni, a w niektorych przypadkach to moze byc i 100 wyciec na jednej lokacji.
No to bardzo dobra zmiana. Kto to widzial, zeby 100 rzeczy wycinac w sekunde?
Jestem "za".
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Xion »

Kto to widzial, zeby 100 rzeczy wycinac w sekunde?
Pewnie ten sam, kto widział żeby do plecaka włożyć 5 halabard i płytówkę.
Życie jest sumą przypadków.
Amargein
Posty: 61
Rejestracja: 28 sty 2015 19:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Amargein »

Ja bym w ogóle ograniczył liczbę możliwych do wykonania w krótkim czasie (sekunda czy pół sekundy) komend. Do dwóch albo trzech. Wszystkich komend.

Abstrahując: komendę "wytnij wszystko z <numerek albo cecha> ciała" bardzo gorąco popieram w formie takiej, że postać wklepuje ją, jest komunikat w rodzaju:
"zaczynasz oprawiać truchło xxx"
"wycinasz oko z ciała xxxx"
chwila opóźnienia
"wycinasz nerkę z ciała xxx"
chwila opóźnienia
"wycinasz lewe jądro z ciała xxx"
chwila opóźnienia
"wyciąłeś z ciała xxx wszystko to, na co pozwalały ci twe umiejętności".

Coś jak zgłębianie wiedzy, tylko połączone z babraniem się we krwi i flakach, a przy tym nie ma byłoby już oprawiania dwudziestu ciał w ciągu ułamka sekundy.

Większą trwałość mięs też popieram.

EDIT:
Tak samo jak jestem zwolennikiem wprowadzenia komend w rodzaju "wez wszystko ze wszystkich cial" oraz "wez monety ze wszystkich cial".
Zablokowany