Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Terb »

Witam, witam, też tu napiszę bo nie ma ani pytań do graczy ani do czarodziejskiej loży, a mam właśnie do Was gracze i do Was o Lożo czarodziejska...

Mianowicie mam pierwsze zapytanie, czy można w jakiś sposób oduczyć swoją ptaszynę wcześniej nauczonego tekstu? Np. może przez intensywną naukę innego tekstu - tak mi się urodził pomysł.

A drugie pytanie...

Ile mniej więcej można nauczyć kwestii na dany poziom oswojenia zwierzęcia? Czy jest np. tak, że każdy poziom to nowa kwestia do nauczenia?

Pozdrawiam,
Terb

Edit dół:
Oj tam, oj tam, a poza tym ta postać ma już swoje lata :P
Ostatnio zmieniony 26 cze 2015 00:49 przez Terb, łącznie zmieniany 1 raz.
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Yves »

To można zadać w "Pytaniach dla początkujących". Tam też wizowie czasem odpowiadają. ;)
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Aleksa »

Terb, a propo pytania juz gdzies bylo zadane. Poszukaj dobrze, ja tylko pamietam ze jak sie w kolo uczy czegos nowego to zapomina w koncu to czego sie uczylo na poczatku. Nie wiem, jaki jest tego limit, ciezko ocenic. Mysle ze oswojenie zwierzecia nie ma wplywu na ilosc, a jedynie na szybkosc nauki.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Nazira »

Dziękuję bardzo tajemniczemu tajemnicowi za trawkę :mrgreen:
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gerdia »

Dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź.

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Irelia
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2013 10:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Irelia »

Dzięki za bażanty, żurawie i bociany =) Będzie czym pupilki oswajać.
Irelia, Niesmiala Pakerka z Miejskiej Silowni, czlowiek.
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Galatea »

Dzięki za szybką poprawę zaimków w emotach MC. (:
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Thaer

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Thaer »

Swan pisze:Witam,

mimo iz nie gram - bo jestem osoba niepozadana, to jednak sie wypowiem, bo po 13 latach gry, moge to zrobic. Ostatnie zmiany - czas pokaze jak bedzie. Wiem jedno, na przestrzeni czasu w ktorym gralem, wiem, ze bedzie brakowalo tego co zabrano - tak jak mowi Torgen i Gil - sa osoby, ktore zasluzyly na to co mialy, ale - podobnie moge powiedziec - dlaczego np Daggerro czy Dargo, nie dostana mcobrony. Szkoda ze was tak potraktowano, bez zadnego nawet wspomnienia ze stracicie to na co tyle pracowaliscie. Naprawde, szkoda - bo wiem, ze sa tacy, do do ZS TW czy ZT nie dostawali sie po znajomosci, ale poprzez dlugie i zmudne czasy starania. Ale uswiadomcie sobie jedno - kiedys na Arkadii bylo 2-3 AOB, teraz jest to jedna osoba. Jedna osoba jest glownym koderem, dlatego miedzy innymi Arka jakos hula. Nie lubie Rafgarta, i to co robi mi sie nie podoba, ale moze dzieki temu Torgen, Thaer, Gil, i masa innych zrozumieja ze to tylko gra, i czas z nia skonczyc. Gralem po dobrej stronie, i po zlej - wiem, jak bolala szarza, spec zt czy tw, ale bylo fajnie. Szkoda, ze tak sie stalo.
Torgen - graj dalej, dasz rade.
Gil - Ty rowniez.
Ferd - Znam Cie i wiem, ze nie spasujesz :)

Pozdrawiam
Ja Gram dalej!
Ale miło poczytać wpisy kogoś, kto nie gra.
Ps. Wiesz co to "ę, ą, ć...itp"?
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Denea »

Nie jest to placz na magow, a pytania raczej skierowane do nich. Pytania zamkniete a nie chce zakladac nowego tematu. No i moze ktos z graczy bedzie cos wiedzial na ten temat.

Pytanie: Czy w zwiazku ze zmianami w ziolach ograniczenie stosowania dotyczy poszczegolnych gatunkow, czy calych rodzai ziol (np leczacych)? A inaczej, czy zazycie babki bedzie mialo wplyw na ilosc mozliwych do zaaplikowania dziurawcow (jako ziola o takim samym efekcie), czy tez gatunek zazywany wplywa tylko na przyzwyczajenie postaci do tego jedynego okreslonego gatunku?

Pytanie nr 2: Czy na zglebianie wiedzy wplyw ma upicie? Jak sadze, ma z uwagi na wplyw na intelekt, ale z drugiej strony sadzac po otrzymywanych komunikatach niekoniecznie...

Pozdrawiam
Ble... Ble? Ble!
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Hurio »

1. Nie, kazdy gatunek ziola ma oddzielny "cooldown". Mozesz sobie nosic kilka rodzajow ziol leczacych i aplikowac na przemian.
2. Upicie obniza intelekt, wiec takze ilosc many a koniec koncow moze Ci ona szybciej spadac niz na trzezwo.
Zablokowany