Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Ellax
Posty: 65
Rejestracja: 14 lis 2012 21:28

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ellax »

Dziękuję wszystkim wizom za pracę nad Arkadią, przemyślenia nad balansem i większą aktywność w ostatnich (już) kilku miesiącach. Chyba najbardziej dziękuję za to, że tak mało mówicie, a dużo robicie. To jest najlepsze w tym wszystkim. Za opanowanie i częstokroć trafne oceny sytuacji również ślę wyrazy wdzięczności.
Wasza praca jeśli chodzi o mnie jest doceniana, jedyne co to trudno mi się czasem przyzwyczaić do zachodzących (ostatnio ciągle) zmian. Ale zmiany te na pewno nie są pierwszą myślą jaka Wam przychodzi do głowy i to widać, choć czasami trzeba elfiej cierpliwości, żeby zauważyć.

Jeszcze raz: Dziękuję.
Ellax
Zawsze musi być jakiś cel, żeby odczuwało się chęć.
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ulik »

Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Xion »

A ja popłaczę. Tym razem nie z okazji muda, ale z okazji forum. Naprawdę nie dałoby się założyć dłuższego bana, albo chociaż jakiegoś limitu na ilość postów dla tych osób, które notorycznie spamują w każdym przypadkowym temacie?

Serio, pieprzenie trzy po trzy przez kilka podstron w wątku z przywitaniami nowych/powracających to już jest jakaś wyższa szkoła jazdy. Skoro część osób najwyraźniej nie jest w stanie powstrzymać swoich hiperaktywnych palców i zastanowić się przed napisaniem posta nad tym, gdzie piszą oraz po co piszą, to może powstrzyma ich jakieś rozwiązanie systemowe?
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Angauriela
Posty: 29
Rejestracja: 08 maja 2015 10:06
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Angauriela »

Xion, jeżeli mówisz o dyskusji wynikłej z mojego postu, to wiedz, że i ja czuję się niekomfortowo w związku z jej obecnością i rozmiarem, nawet się zastanawiałam, czy nie pozgłaszać postów jako offtop, ale kiedy włączył się jeden z Wizzów, jakoś zarzuciłam ten pomysł. :P
Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera!
I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...
I nigdy dość, i nigdy tak, jak tego pragnie ów, co kona!...
I znikła treść — i zginął ślad — i powieść o nich już skończona!
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Yves »

A było tak klimatycznie. :cry:
Niech będzie, chociaż trochę świeci po oczach.
Pewnie użytkownicy tabletów i smartfonów się ucieszą.
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Danthe
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2012 15:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Danthe »

Co to k**** jest?
A tak mniej emocjonalnie: czy mozna wiedziec czemu forum wyglada teraz jak twoj.net i czy bedzie przywrocona poprzednia otoczka?
Gridi
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2015 21:02

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gridi »

To jest ten wyższy poziom forum ?! :/
Caei
Posty: 22
Rejestracja: 07 mar 2015 03:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Caei »

Łobogowie, ludziska...

Narobili się Admini przy przenoszeniu forum na nowsze phpbb, widocznie poprzednia skórka nie chciała współpracować z nową wersją forum.
Dajcie że im parę dni - albo wykombinują nową skórkę, albo wytłumaczą czemu tak jest.

Narzekanie nic nie pomoże w tym temacie.
Gridi
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2015 21:02

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gridi »

Jasna sprawa :) Wiadomo, że do nowego ciężko się przyzwyczaić- człowiek trochę narzeka, ale no offence - chłopaki robią świetną robotę :)
Urisiel

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Urisiel »

No... Ten styl jest taki... Słaby. Mogli by przynajmniej dorzucić kilka nowych do wyboru w opcjach skoro do starego na razie nie ma dostępu, albo w ogóle nie będzie.
Zablokowany