Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Auglenn »

Jaaaa... ale wy macie zryte bańki :D

A tak rili rili - stało się, życie, wizowie zdecydowali tak a nie inaczej. Można mieć żal, ja go również mam, ale to i tak nic nie zmieni. Więc myślę, że nabijanie kolejnych postów w temacie jest pozbawione sensu, bo skaczecie sobie do oczu jak dzieci w przedszkolu...
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

re up
Uwazaj bo zaraz tobie tez sie oberwie. Za cokolwiek, w koncu swieta.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Trfog »

Ty najmniej zaslugiwales na ZT ze wszystkich. Gdyby mozna bylo wybierac przydomki, twoim bylby na pewno Zabójca Łez. Nie dziwie sie, ze baldar odszedl od was do MC.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Tercoral »

Ja mysle ze torgen blefuje i już się pogodzil z tym ze nie ma już speca. Tylko robi flame na forum.
Tęczowe serce... :oops:
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

Dajesz trfog. Napisz jeszcze cos madrego. :D
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Werbat »

Odpuść już, Torgen. Zachowujesz się jak zgorzkniały starzec, co to "za komuny/Niemca/elitarek było lepiej". Ileż można?
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Urs
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011 17:05

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Urs »

173 osoby zalogowane... :( tloczno sie robi.

:mrgreen:
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Einholt »

Trfog pisze:Ty najmniej zaslugiwales na ZT ze wszystkich. Gdyby mozna bylo wybierac przydomki, twoim bylby na pewno Zabójca Łez. Nie dziwie sie, ze baldar odszedl od was do MC.
Jak on odgrywal ZTteka z toporami na niezle, Ty nawet nie wiedziales co to Arkadia. Nie twierdze, ze masz go za to szanowac i wielbic, ale moze przynajmniej daruj sobie durne komentarze z tym kto na co zaslugiwal, badz nie.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Trfog »

Z calym szacunkiem, on zaczal wrzuty osobiste, a ja tylko kontynuowalem w swoim stylu. ;)

Na Arkadii pierwsza postac zalozylem kolo 2003-2004 roku, wiec tak krotko tez nie gram. :) Z tym, ze ja nie zyje przeszloscia, jak wiele arkadyjskich dinozaurow i sie ciesze widzac duze cyfry w 'kto', a nie akurat lognieta osobe, ktora ma byc 'smaczkiem' dla tych, w porywach, 50-80 osob, ktore graly jeszcze rok temu.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Einholt »

Skoro grasz tak dlugo powinienes pamietac, ze duze reformy zawsze przyciagaly tlumy z 'emerytury'. Ludzie sa ciekawi, gdy te ciekawosc zaspokoja wrocimy do pkt wyjscia, minus Ci co z powodu tej reformy rezygnuja z gry (nie nie mam na mysli osob ktore potracily zawody elitarne, przynajmniej nie kazda z nich). Zatem z huraoptymizmem jeszcze bym sie wstrzymal.
Zablokowany