Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

Bardzo mi sie podoba ile i co maja do powiedzenie na temat gry zt ludzie ktorzy chyba nigdy z ztkiem nie grali, nie znaja ztkow i nigdy nie probowali grac ztka na arce. Zawsze sa skarbnica wiedzy i wiedza co i jak najlepiej. Jak najlepiej rpgowac, jak najlepiej robic to czy tamto. Dobrze jest siedziec z boku i mowic ze ten czy tamten to lamer bo do odgrywania zt wystarcza emoty i wyczucie klimatu. Sami eksperci.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Coronius »

Torgenie: sporo lat temu widziałem jak padasz na trakcie Nuln - Zamek Zakonny, bo odpaliłeś sobie łazika.
Wyglądało to komicznie, gdy zabójca trolli co 4-5 sekund idzie sobie lokacje dalej w kierunku zamku mając gdzieś bandę mutantów, którzy go w tym czasie tłukli.
Za tą akcję należała Ci się kasacja, bo łazik był nielegalny i było ewidentnie widać, że nie ma Cię przy kompie, więc jak widzisz, nie trzeba odgrywać zt, próbować odgrywać zt, kandydować do zt, czy chociaż chodzić w drużynie z zt, żeby wiedzieć, że nie było tak pięknie.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Tercoral »

Em torgen przeciez sam nam tlumaczyles jak wyglada nabijanie titli w zt
Tęczowe serce... :oops:
Slain
Posty: 93
Rejestracja: 23 maja 2012 21:05

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Slain »

O ile płacze byłych elitarek wywołują u mnie spazmy śmiechu, to argument, "że Torgen nie elitarny bo łazik" jest najgłupszą rzeczą jaką można powiedzieć w tej dyskusji.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

re Coronius
Bylem obecny przy wszystkich moich padach od strony graczy. Wiec pierdolisz glupoty i tyle w temacie.

re Decoral
No i widze ze tak jakbym mojej corce tlumaczyl dzialanie lodowki. Nic nie zrozumiales. Ale wierz w swoj swiat.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Coronius »

Wybacz mi. Masz rację. To pewnie był inny Torgen :)

edit: Slain - nie chodziło o łazika, to był dodatek. Chodziło o piękną ucieczkę.

edit2: Torgenie - kilka minut wcześniej ganiałeś się z tymi mutantami po Nuln i okolicach i uciekałeś jak zajączek, a tutaj nagle idziesz w takich odstępach czasu, żeby był trucht bo nagle zdecydowałeś zginąć? Niech będzie.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2015 22:05 przez Coronius, łącznie zmieniany 2 razy.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

I jestes pewien ze odpaliem sobie lazika. Zajrzales mi przez ramie i widziales jak odpalam sobie lazika. Chcesz dyskutowac na ten temat w taki sposob ze ja mowie ci ze tak nie bylo a ty bedziesz twierdzil ze ja jako osoba obslugujaca moja postac sie myle? Czy ze klamie?

Aha, wiec nie chodzilo o lazika. Chodzilo o piekna smierc. Widze ze jestes kolejnym krulem rpga i klymatu. No to poklaszcz sobie z sobie podobnymi klakierami bo w ten sposob pokazujesz jak wiele wiesz na temat odgrywania zt na arce.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Coronius »

Wiesz, zt powinni zginąć szybko i brutalnie. Na arce można co najwyżej wychodzić do przeciwnika tyle razy aż mu się znudzi (co akurat miało miejsce i miałeś dyspensę), albo starać się, żeby reszta ztka, czyli chociażby odrzucenie przez krasnoludzkie społeczeństwo miało miejsce, ale widać za dużo oczekuję.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

Coronius, za chwile przeczytasz ze: Nie grales ZT-kiem, wiec nie wiesz jak sie nim gra. :D
Nawet jak konkretnej osobie powie 100 osob ze jest pijany, to ten, jako kontrargument wysunie: skoro nie piles nigdy alkoholu, to nie wiesz jak pijani wygladaja.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

Powiedzial medrzec Herenvarno. Czy wy naprawde jestescie az tak tepi? Czy mi sie tylko wydaje? Powiedzcie ze sobie jaja robicie?
Zablokowany