Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Hama
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2009 15:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Hama »

Torgenie:

Zabawnie patrzec jak dla odmiany Ty boldupisz sie na forum:) Od poczatkow mojej gry w MC pamietam jak to mowiliscie, ze nic tylko placzemy na forum.
Mysle, ze przez te wszystkie lata czytajac nasze placze opanowales to do perfekcji... powiedzialbym, ze uczen przerosl mistrza :) storzylismy POTWORA!
Co do Twoich placzow o "przegiete zabawki" MC (alez to zabawnie brzmi, ale powiedzmy, ze jestem w stanie Cie teraz zrozumiec): mcobrona byla czescia naszego zawodu i stowarzyszenia, nieodzowna przy odgrywaniu naszych postaci-mutantow. Mimo to nam ja zabrano. Wiadomo, nikt sie nie ucieszyl, ale gramy dalej. Powiem Ci w tajemnicy, ze mcobrone tez ktos zakodowal, a inny ktos sie na nia zgodzil. Co do templarki i naszego przegietego expowiska, ktore teraz pewnie stanie sie expowiskiem wszystkich gpkow arkadii. Jak dla mnie (i podejrzewam wiekszosci mckow) moga je zabrac. Przez te wszystkie lata gralismy przeciwko takim wynaturzeniom arkadii jak Ty i Twoi koledzy, ze gra bez templarki czy zc nie bedzie wieszym problemem:)

Na koniec dodam, ze nie mam zludzen. Przyjdzie dzien, kiedy zaloguje sie i mojej templarki czy zc juz nie bedzie. Gwarantuje, ze nie znajdziesz moich postow w tym temacie na forum.

Mam nadzieje, ze po Twoich placzach zmiany odnosnie naszych bonusow wprowadza w takim tempie i z takim zapalem w jakim wzieli sie za elitarki ;)

Pozdrawiam i wez sie w garsc czlowieku.
Pozdro dla tych elitarnych, ktorzy mimo braku umow zostana w grze.
Szczescbo!
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

re Hama
Albo nie chciales przeczytac uwaznie tego co napisalem, albo nie wiem co... Nie chce mi sie setny raz tlumaczyc na nowo bo odnosze wrazenie ze widzac mojego posta od razu lapiecie za haslo 'elitarki' 'placz' czy co tam wpisac chcecie. W taki sposob nie da sie z wami dyskutowac. Grac pewnie dalej bede ale juz nie wystapimy przeciwko sobie. Jak was spotkam u mnie na expie zwieje do gildi. Jak otworza gildie nie bede jej bronic przed wami bo nie mam zamiaru wchodzic z wami w jakakolwiek interakcje na arce. Jak dla mnie pokazaliscie w przeszlosci i teraz tez kompletna ignorancje na otoczenie. Zycze wam zeby wam sie gralo zajebiscie na tej nowej odmienionej arce. Szczerze, bez podtekstow.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Blob »

Hama: Mcobrona była przegięta i ty to wiesz mimo ze przeszła AoB. Kto widział działanie nie zaprzeczy.
A z drugiej strony przypomnę przegięcia ZT z noszonymi płytami i ich AC po zakodowaniu.
Więc panowie obie strony nie są czyste.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

re Blob
ZT nigdy nie moglo nosic plyt, chyba ze chodnikowych. Moglismy zakladac lekka zbroje, czytaj kaftany.
Hmm. To mnie ominelo, za kadencji Ovviego w zt nie gralem w arke. Niedlugo jak zostal przyjety skasowalem postac.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015 13:36 przez Torgen, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Blob »

Mam przypomniec jak Ovvi nosil plyte i mial bonus do ac? Co sie wtedy działo?
Re up:
Możliwe aż tak dobrze nie pamiętam. Drażni mnie tylko moralizatorstwo obu stron jak ma się coś za pazurami.
Thaer

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Thaer »

Coś, co było ok wcześniej nagle stawało się "błędem" po roku.
Mam nadzieję, że to nie ty będziesz bronił mojego kraju przed atakiem Wroga.
Masakra jakaś, 7/8 kraju to jakieś pjonki......
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

cytat z "Sexmisji":

Kod: Zaznacz cały

				BERNA do LAMII

		"Czy ty czasem nie jesteś chora? Ostatnio często się
		zastanawiasz. Zdrowy organizm żyje i działa. Dopiero
		chory zastanawia się nad sobą."
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Aiwazz »

Torgen, wstydziłbyś się. Zachowujesz się jak ten Rosyjski dzieciak, któremu mama zabrała komputer. Histeria.
Weź się w garść, bądź facetem.

Ja też gram od lat nastu, równie długo konsekwentnie odgrywam postać w określonej konwencji, jeszcze zanim powstała RA i wcale z tego tytułu nie oczekuje żadnych przywilejów. A było różnie, raz lepiej raz gorzej, ale liczył się klimat, ludzie i wspólne dążenie do jakiegoś tam celu.
Paradoksalnie szkoda mi Zakonu, bo to gildia która była w określonym kształcie od początku Arki i wiem jakie jest podejście niektórych graczy, których znam i to są ofiary tych zmian, acz niestety zostały one poświęcone na ołtarzu lepszej sprawy.
W Twoim wypadku kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć żali, które wylewasz. Jesteś starym graczem, wieloletnim a zachowujesz się jak dzieciak. Ogarnij się.
Nie wysolujesz trolla na wiele przeszedł. Tyle się zmieniło dla Ciebie tak naprawdę.
Talos
Posty: 7
Rejestracja: 05 lis 2010 20:40

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Talos »

Dumny wysoki mezczyzna wchodzi na poklad BRYGU.
A Brygu gra i ma się całkiem dobrze. :D
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Loptak »

Dzięki za oddanie umów <3 :mrgreen:

Torgen'owi za te płacze to już nawet chwalebna śmierć nie pomoże zmazać hańby :D
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Zablokowany