Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

Co za roznica czy ktos gra sekondem, firstem czy pietnasta postacia? Problem w tym ze to Ty postrzegasz postac na grze przez pryzmat tego, kto siedzi za klawiatura. Postac to postac. Twoim obowiazkiem zas jest postrzeganie danej postaci jaka Ta postac, nie zas jako Ten zza klawiatury.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Goldfinger »

Dhorw pisze: Kwestia secondow bedzie od dzis najgorszym utrapieniem arki, pierwszy gnojowaty second zanotowany. Tylko czekac na wiecej, zgloszenia do wizow o kasacje mojej postaci "bo napyskowalem ale on nie moze mnie zabic!"
W sumie do tej pory nie wiem gdzie sa granice bezczelnych zachowan bez konsekwencji...
A czemu nie możesz przegonić/zabić? Nękać nie można. Zabijać bez powodu itp.
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Grothan »

Trfog pisze:Ja sie zastanawiam, czy ktorys z graczy posiadajacych elitarna postac na arkadii podziekuje wizom, zamiast ich cisnac za usuniecie im zabawek. Przez tyle lat dawali wam fory i mozliwosc 'odgrywania' swoich postaci kosztem arkadii. Tak, arkadia tracila na elitarkach, a nie zyskiwala.

Ale to tyklo kwestia gustu. Teraz mozecie sie czuc wielce pokrzywdzi i plakac na forum, jak robi to Torgen, ale prawda jest taka, ze wyglada to po prostu smiesznie w oczach osob majacych masowe zawody od lat.

Wreszcie usunelismy ten relikt kolesiostwa.

Elo.
Cos Ci sie panie pomylilo, to ze elitarki powstaly, nie bylo wynikiem bugu, z ktorego korzystaly w/w postaci, ale swojego rodzaju ukonorowanie ich dlugoletnich staran, w taki czy inny sposob, bo kolesiostwo jest i bedzie wszedzie. Trzeba bylo zrobic sobie postac, i starac sie do jednej z elitarek.

Chcesz krysztalowych i przejrzystych zasad? Idz do zakonu (nie tego na arce). Teraz odebrano im ten czas, w stylu "Pan dal, Pan zabiera". Tak wiec rozgoryczenie Torgena jest jak najbardziej na miejscu, a Twoje utyskiwanie jest bardziej placzem.

re dol:
Hyh nom, zakon juz dawno stracil swoja wiarygodnosc. Totez nikt specjalnie z nich nie wypowiada sie na temat wczorajszych zmian :P
Ostatnio zmieniony 28 mar 2015 14:54 przez Grothan, łącznie zmieniany 1 raz.
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Daggerro »

Zmiany jak zmiany, jestem w stanie sobie wyobrazic zal i poczucie straty bo plakalem podobnie przy zabraniu tytulu Demona, mcobrony i tego typu zabawek.
Ale z drugiej strony nie robmy scen, pomijajac postacie znane, przewijajace sie na Arkadii od lat to wiekszosc tych pseudoelitarnych to secondy, ktore dostawaly sie w miare szybko. Gdzie macie lata staran w przypadku nowych zakonnikow czy TW? Bez jaj, nie dorabiajcie ideologii.
Troal
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2009 20:41

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Troal »

zaraz zaraz,
przez te wszystkie lata na bilansie elitarni pisali
ze te ich umy to prawie nic,
ze nie ma duzej przewagi w pk z masowkami

a teraz jak tych umow nie ma to przestajecie grac?

cos tu sie kupy nie trzyma.
Miggh
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2013 10:47

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Miggh »

Od pewnego czasu zaczynałem z niepokojem u siebie zauważać nawroty choroby zwanej Arkadią. Kożystająć z tego topicku chciałbym podziękować za ostatnią zmiane, która mam nadzieję w znaczącym stopniu przyczyni się do ograniczenia ojbawów mojego uzależnienia.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

Na zdrowie.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Einholt »

kaktusik co to jest second i ktora Twoja postacia jest Daggerro :P Dajcie juz spokoj naprawde. Zmiany zaszly, bedzie co ma byc. Nie wiem do konca jak reszta skladu, ale ja zamierzam grac dalej bo lubie. W koncu to juz moja druga obcinka :)

PS. Moze w koncu skonczy sie ten hejt?
Troal
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2009 20:41

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Troal »

szacun Einholt
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Daggerro »

Einholt - nie ma zadnego hejtu, szydery czy wysmiewania.

Napisalem tylko, ze nieprawda jest to, ze kazda postac z bylych elitarek musiala latami pracowac na mozliwosc przyjecia. Jak to zreszta w zyciu, jeden dluzej, drugi krocej.

Ciesze sie, ze bedziesz gral dalej. Do zobaczenia.
Zablokowany