Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Godar »

Torgen z całym szacunkiem dla ZT, ale "rozwalili grę" to trochę przesada wg mnie. Czy sytuacja, w której w grze istnieje grupa postaci dysponująca możliwościami niemożliwymi do osiągnięcia dla nikogo innego, mających znaczną przewagę nad innymi tylko dlatego że wiele lat temu zaczęli starania o przyjęcie do odpowiedniej gildii jest wg Ciebie normalna? Zabranie wam tego było trochę nie fair i rozumiem wasz ból, ale jeszcze bardziej nie fair było samo założenie istnienia elitarnych zawodów wg mnie. Jeśli Wy macie "rozwaloną grę", to macie ją tak samo rozwaloną jak cała reszta innych graczy. A fanatyk wygląda teraz na bardzo dobry zawód ;)
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Zurwen »

Torgen: obiektywnie, masz cały czas doskonałe i unikatowe narzędzia, żeby odgrywać Zabójcę Trolli.

Obawiam się, że i tak cię do tego nie przekonam. Nikt nie lubi jak się mu coś odbiera, więc taka reakcja była do przewidzenia. Nie wiem czy sam byłbym w stanie wznieść się na tyle wysoko, żeby to przełknąć, gdybym był na Twoim miejscu - mam jednak nadzieję, że zmienisz zdanie. Na cofnięcie ostatniej zmiany raczej bym nie liczył.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Galatea »

Torgen:

Usunęli Wam to Garaz-Runkaraki? Bo z tego co ja wiem, to dalej istnieje. Podobnie z TW - napisano dobitnie, że prawdopodobnie na arkę wrócą. I co więcej - będą otwarci na nowych. To powód do zadowolenia, nie płaczu.

Dalej możecie sobie być elitarni, przyjmować kandydatów przez pięć lat i zbierać naszyjniki z kości słoniowej. A i na fanolu idzie zabić trolla. Co więcej - jeżeli pogadacie z wizami, to wydaje mi się bardziej niż prawdopodobne, że Wam chętnie podmienią opisy speca, podobnie jak ma to miejsce w MC.

Ale jeżeli masz zamiar tupać nogami i rzucać arkę - bo obcięli Wam umy i zawód - i teraz musicie grać jak cała reszta graczy... No to faktycznie, przejebane. Zepsuli arkę i pozbawili Was słynnego RPG.
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Auglenn »

Zurwen pisze:Torgen: obiektywnie, masz cały czas doskonałe i unikatowe narzędzia, żeby odgrywać Zabójcę Trolli.

Obawiam się, że i tak cię do tego nie przekonam. Nikt nie lubi jak się mu coś odbiera, więc taka reakcja była do przewidzenia. Nie wiem czy sam byłbym w stanie wznieść się na tyle wysoko, żeby to przełknąć, gdybym był na Twoim miejscu - mam jednak nadzieję, że zmienisz zdanie. Na cofnięcie ostatniej zmiany raczej bym nie liczył.
Dlaczego w takim razie nie zostawiono graczom TW doskonałego i unikatowego narzędzia, żeby odgrywać Tancerza Wojny? Dlaczego nie dano im szansy na odbudowę gildii na zasadach, jakie narzucili wizowie? Bo wiem, że gdyby otwarto TW z zawodami masowymi, ale otwarto i dano możliwość przyjmowania, wielu z niegrających TW zaczęło by grać. Byłaby realna szansa na to, żeby ta gildia odżyła, bo gildia to nie tylko PK czy exp, a napływ świeżej krwi zawsze daje kopa do działania. Ale wolano po prostu wydupcyć parę osób i mieć to z dyńki.
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

re galatea
Idz na fanolu zabij trolla, aha, tylko nie zapomnij zdjac zbroi bo my nosic nie mozemy teraz. I zabij teraz ponad powiedzmy setke trolli zeby dostac jeden pkt rozwiniecia ac. I padnij zeby moc ten pkt przydzielic. I zacznij tluc trolle znowu. Tak ja wiem na poziomie kawal swiata po zgonie. Jak ci to wyjdzie to jestes lepszym materialem na zt niz ja. Albo skoncz pierdolic w temacie o ktorym nic nie wiesz. A jak tak obstawiasz przy tym rpgu to zrezygnuj z wszystkich umow. W koncu do rpga nie potrzebujesz zadnych umow.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

re Zurwen
Mozesz mnie oswiecic jakie?
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Galatea »

Torgen pisze:re galatea
Idz na fanolu zabij trolla, aha, tylko nie zapomnij zdjac zbroi bo my nosic nie mozemy teraz. I zabij teraz ponad powiedzmy setke trolli zeby dostac jeden pkt rozwiniecia ac. I padnij zeby moc ten pkt przydzielic. I zacznij tluc trolle znowu. Tak ja wiem na poziomie kawal swiata po zgonie. Jak ci to wyjdzie to jestes lepszym materialem na zt niz ja. Albo skoncz pierdolic w temacie o ktorym nic nie wiesz. A jak tak obstawiasz przy tym rpgu to zrezygnuj z wszystkich umow. W koncu do rpga nie potrzebujesz zadnych umow.
A nie przyszło Ci może do głowy, że jeżeli dalej uchował się u Was system AC bez zbroi, czy na kaftanach, a do tego staty się zresetowały, to najlepiej byłoby w tej sprawie zagadać z wizami? Tak zwyczajnie, list napisać, błąd zgłosić? Zasugerować że teraz będzie ciężko, że to chyba nie tak miało wyglądać?
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Zurwen »

Auglenn:
Yarrid pisze:Kolejna rzecz w temacie 'elitarności' - z dniem dzisiejszym stowarzyszenie Tancerzy Wojny zostaje usunięte. Niestety jego członkowie dawno już nie grają lub, co gorsze, grają aktywnie zupełnie innymi postaciami. Gildia, w której trzyma się postać jako trofeum, nie ma racji bytu. Tancerze Wojny zapewne wrócą na Arkadię, ale jako część stowarzyszenia Leśnych Elfów, co pozwoli uniknąć w przyszłości kolejnych żenujących konfliktów.
Chcesz grać jako TW? Zaangażuj się w odtworzenie stowarzyszenia, zamiast płakać na forum.

Spędzanie czasu na przekodowanie gildii dla garstki graczy, która nie gra, i która (moja osobista opinia) najprawdopodobniej po ostatnich zmianach i tak by się obraziła i przestała grać - nie było warte opóźnienia obecnych zmian.

Co nie zmienia faktu, że jeżeli się pomyliłem i okaże się, że jest chęć powrotu TW, to zostanie ono dokodowane do LE, tak jak napisał to Mistrz Yarrid.

Torgen:
Forum to nie jest na to miejsce. Jeżeli rzeczywiście nie wiesz, zgłoś się do MG, jak już się uspokoisz nieco.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2015 21:02 przez Zurwen, łącznie zmieniany 1 raz.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gryzak »

A co z unikatowym narzedziem jakim bylo "oszczedzanie"? moze maly uklon wobec graczy i skoro doszlismy do "zawodu dla kazdego" to oszczedzanie dla kazdego - mogloby tylko zmniejszyc PK.
Nevare
Posty: 49
Rejestracja: 22 paź 2009 19:27

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Nevare »

A to fanatyk bedzie mial teraz system AC bez zbroi? Niezle zawod podpakowali!
Zablokowany