Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Yves »

Niektórzy wiedzą, że można się dobrze bawić erpegując, nawet w niedopracowanym świecie i nie zachęcają czarodziejów do rzucenia tego wszystkiego co od tylu lat powstawało ofensywnymi w jakikolwiek sposób wypowiedziami. Albo, innymi słowy, są uświadomieni, że większa bądź mniejsza agresja i manipulacja prowadzi donikąd, do niechęci lub nienawiści.
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Xion »

Aiwazz pisze:Wykres aktywności za ostatnie 12 miesięcy mówi co innego.
A 'wykres aktywności' to czasem nie pokazuje ilości nowych postaci, a nie ilość graczy? Blefujesz. A ja sprawdzam:

06.03.2009, 22:30
Sposrod 131 osob przebywajacych obecnie w swiecie Arkadii, znane tobie to:

05.03.2015, 22:29
Sposrod 125 osob przebywajacych obecnie w swiecie Arkadii, znane tobie to:


Więc gdzie ten przerażający trend?
Życie jest sumą przypadków.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Aiwazz »

Wiesz, jak dla mnie to Rafgart wyraził się precyzyjnie i jednoznacznie, także to nie jest kwestia blefowania i sprawdzania (w ogóle co Ty sobie ubzdurałeś ;) ).
Moje wątpliwości zostały rozwiane, wiem na czym stoję - tyle w temacie.

Jakkolwiek jestem zaskoczony, bo znam go nie od dziś i wielokrotnie miałem okazję przed laty przegadywać różne tematy - stąd moje zdziwienie. Tylko tyle. To już nie ten czas i nie ten wiek, że problemy MUDa spędzają mi sen z powiek, kto wie, może w ostatecznym rozrachunku okaże się że nie miałem racji? Ale tego dowiemy się za parę lat.

To nie jest przecież tak, że marudzenie i narzekanie itp cały czas. Chciałbym, żeby Rafgart jak najdłużej miał czas, siłę i ochotę zajmować się Arką i chciałbym, żeby wszyscy się tym cieszyli bo jesteśmy swego rodzaju społecznością, która wspólnie to wszystko kreuje. Nie ma chyba nic złego w tym, że ktoś z tej społeczności zgłosi jakąś wątpliwość... Zatem to, że się z Tobą nie zgadzam Xion, nie znaczy wcale, że jestem przeciwko Tobie, a wręcz przeciwnie ;)
Olena
Posty: 19
Rejestracja: 22 wrz 2012 21:58

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Olena »

Bardzo dziękuję Panom Wizom za pozytywne rozpatrzenie naszego zgłoszenia :)
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Zalosne.
Awatar użytkownika
Cragh
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwie 2009 15:42

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Cragh »

Xion pisze:
Cragh pisze:Rafgart, z takim podejściem nie będziecie mieli zaniedługo dla kogo kodować. Jak tego nie rozumiesz, to jesteś dzieciak.
O tak, ten tekst jest dobry. Taki złowrogi.
Jak jakieś 8 lat temu tak mówili, to też był dobry.

Żeby było śmieszniej, w części przypadków nawet ci sami mówili. I dalej czekają, a przecież mogliby bez problemu zmniejszyć populację i zaświadczyć o prawdziwości proroctwa ;)
Nie wiem ile tam w życiu robiłeś projektów społecznie, nieprzymusowo, dla satysfakcji własnej, ale te, w których ja uczestniczyłem i uczestniczę, mają w sobie element samospełnienia twórców/wolontariuszy nie jako priorytet, tylko element dopełniający. Priorytetem jest odbiorca danego projektu. Uczestnik. Nie twórca.
Żeby nie być gołosłownym - ja osobiście olałem siedzenie po X godzin dziennie na arce z braku czasu, ale może chętnie bym się lognął na godzinkę czy dwie wieczorem - tylko odstręcza mnie od tego postawa twórców i ich klakierów - Twojego pokroju...
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

re up
Ale przeciez nikt nie kaze ci z nimi grac, ani z wizami ani z 'klakierami' jak ich nazwales (to mi przypomina podejscie kto nie jest z nami jest przeciwko nam i nie ma racji). Ja sie loguje zeby pograc ze znajomymi, osob ktorych nie lubie unikam. Z wizami nie mam zadnego kontaktu. I mi to pasuje. A takie pisanie jak to twoje teraz to takie jak dla mnie biczowanie sie na pokaz.

re Aiwazz
Jak slusznie zauwazyles nie dogodzisz wszystkim. A moze tez jest tak ze wizowie tym co koduja dogadzaja wiekszosci a ty jestes w tej miejszosci ktorej nie sa w stanie dogodzic bo by musieli olac wiekszosc? Nie dogodzisz wszystkim.
Silkathas
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Silkathas »

Dhorw - zalosny to jest Twoj komentarz.
Cragh - nie bede sobie wlosow wyrywal z glowy, ze nie zalogujesz sie wieczorami na dwie godziny. Powaznie, nie ma potrzeby o tym pisac. No i pamietaj, nie jestes jedyny, i jak ten cholerny ZT-ek napisal - moze jestes w mniejszosci wymagajac od wizow czegokolwiek od nich wymagasz...

Torgen - raz na jakis czas napiszesz cos z czym sie zgadzam, w tym wypadku prawda jest - nie da sie zadowolic wszystkich. Grasz w ta gre, bo sie podoba, trzymaja Ciebie znajomi, klimat , cokolwiek... albo nie grasz. To jest gra i nikt nikogo tu na sile nie trzyma.

Roszczeniowcy - dajcie sobie spokoj z jeczeniem i placzami, to nic nie dawalo i nadal nie da.
Nie podoba sie, to... reszte znacie.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Aiwazz »

Torgen pisze:re up
re Aiwazz
Jak slusznie zauwazyles nie dogodzisz wszystkim. A moze tez jest tak ze wizowie tym co koduja dogadzaja wiekszosci a ty jestes w tej miejszosci ktorej nie sa w stanie dogodzic bo by musieli olac wiekszosc? Nie dogodzisz wszystkim.
Zgadza się, dlatego się nie napinam i nie sprzeczam, bo może być tak jak mówisz. :) Po prostu myślę, że jak coś budzi wątpliwości to lepiej o tym powiedzieć, niż siedzieć w kącie, bo potem się okaże w iluś przypadkach, że rzeczywiście coś jest na rzeczy, ale nikt nic nie mówił, bo się wstydził, czy coś ;)

Poza tym, otrzymałem precyzyjną odpowiedź na zadane pytanie i temat wg mnie wyczerpany, nie ma o czym dywagować. Przynajmniej z mojej strony :)
Ganz
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2015 11:58

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ganz »

Dziękuje za zmianę gwardii ^_^ Najlepsza zmiana!!!! :D :!:
Zablokowany