Cech

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Cech

Post autor: Trfog »

Ayenne, piszesz, jakbys miala 15 lat, a jedyne doswiadczenie z forum, to to z onetu. Jak reprezentujesz CKN, to przynajmniej zwroc uwage na interpunkcje i forme wypowiedzi i to co chcesz przekazac. Bo jej brak bardzo razi...

EDIT.
I wybacz, ze tak to publicznie wytykam, ale juz kilka osob sie podsmiewalo za twoj sposob pisania i ta cala otoczke typu 'haha hihi hehe'.

Nie rob z nami wojny. :(
Ayenne
Posty: 85
Rejestracja: 20 lip 2011 12:26

Re: Cech

Post autor: Ayenne »

Ogolnie przyjetym jest, ze reprezentujac cos z arki, nie powinno sie pisac na forum, wiem. Nie przystoi dostojnikom. I bylo mi to przekazane . Nie raz i nie dwa.
Mam to w dupie, tak samo jak przecinki i duza litere na poczatku zdania.



ps. jako ze byly edity do Twojej notki, to musze popeesowac:

Tu nie jestem postacia, nie wypowiadam sie w imieniu cechow, graczy itd:)
Tylko swoim.
Na arce moge jeszcze dac sobie wmowic ze cos mi wypada czy nie, . . Tu na forum jesli cos bedzie nie tak, prosze sie skarzyc do administratorow.
Tego jeszcze brakuje, zebym tu musiala sie przychlebiac hehe haha hihi...

I mam nadzieje, ze to jest jasne.
:)
No matter how many deaths that I die I will never forget
No matter how many lies I live I will never regret
Amarr
Posty: 18
Rejestracja: 30 sie 2014 13:03
Lokalizacja: Rotherham

Re: Cech

Post autor: Amarr »

Trfog - nie badz dugim Werbatem, jeden w zupelnosci wystarczy - i na forum kazdy reprezentuje sam siebie, chyba, ze pokresli w wypowiedzi ze reprezentuje rowniez innych...
Sad tears walkin in the cloudly heaven, looking for a shining star...
Thaer

Re: Cech

Post autor: Thaer »

Amarr pisze:Trfog - nie badz dugim Werbatem, jeden w zupelnosci wystarczy - i na forum kazdy reprezentuje sam siebie, chyba, ze pokresli w wypowiedzi ze reprezentuje rowniez innych...

Tu nie chodzi o bycie Werbatem. Tu chodzi, o poprawne posługiwanie się literami, znakami interpunkcyjnymi oraz uwaga...zdrowym rozsądkiem.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Cech

Post autor: Dhorw »

Na to forum nigdy nie przestane wchodzic :D mozna sie posmiac czasami :)
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Cech

Post autor: Rotkiv »

Ayenne pisze: Nie wiem do dzis co jest smieszniejsze... Druchii w Cechu, dziwnie przez poprzednich hmm 4 miszczow tolerowanych... czy w Osadzie ludzie myslacy, ze sa zbawieniem dla swiata i myslacy ze sa wyzynami spolecznymi
Zdecydowanie ci drudzy.
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Cech

Post autor: Brygu »

No cóż ja tylko podałem dwuklasowość jako ciekawe rozwiązanie. Jak dla mnie może nawet być blok, że elitarne umy nie pozwalają wziąć drugiego zawodu. Fajnie mieć w gildi zielarza, myśliwego, odkrywcę. Ale mała atrakcyjność tych zawodów zniechęca ludzi do grania nimi.
Ot mi by się to podobało.
Pozdro.
Finmor

Re: Cech

Post autor: Finmor »

Ale ten potencjalny bonusowy zawód niebojowy nie mógłby dawać wymiernej korzyści w grze, bo powergaming. Zielarz, alchemik, tropiciel, kupiec, itp... odpadają.
Też podobałaby mi się wizja jakiś zajęć dla postaci innych niż wojownik, tylko niestety, żeby to miało sens, musiałoby powstać tych zawodów mniej więcej tyle, ile mamy pochodzeniówek, a to sporo pracy.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Cech

Post autor: Blob »

Ja bym widział dwuklasowość jako zawód główny i drugi poboczny.
Główny dawałby pełne możliwości zawodu, a poboczny około 25%.
I w zależności o podejścia postaci byłaby mieszanka bojowy/niebojowy lub niebojowo/bojowy.

Tylko kwestia podstawową i najbardziej problematyczną byłby bilans tego.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Cech

Post autor: Herenvarno »

Blob, a moze 75% jednego zawodu i 25% drugiego? Albo, wybierz sobie graczu moc zawodu glownego (minimum 51%), a dodatkowy bedzie mial reszte? :P
Jeszcze na dokladke, dodatkowy zawod moze byc co najwyzej AJ :D
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
ODPOWIEDZ