Pytanie do czarodziejow

Forum wieści z Arkadii.
Gron
Posty: 8
Rejestracja: 28 wrz 2009 19:45

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Gron »

WItam
Popieram Hespa, Ja tez od Kilkunastu miesiecy (dokladniej od miesiaca) dostrzegam taka zaleznosc, jak bije moby to mnie laguje, czy to mozliwe ze orki/gobliny/gremliny przeprowadzaj DDOS atak na moja postac podczas walki?
Jestem graczem, i moje pytanie do wizow a wlasciwie odpowiedz na nie jest wazna, bo bez mojej postaci Wizowie nie dacie sobie rady! jak ja skasuje! o i co w tedy? gupio wam bedzie!
wiec prosze o odpowiedz

Gron!

ps.
hesp nie boj sie wygramy to razem, nie beda nas w ciula robic! hakerzy!
Nie podoba sie? To nie graj!
Stare Arkowe Powiedzenie
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Xion »

Podobno po 3 sekundach laga było słychać strzały.
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Friili
Posty: 19
Rejestracja: 12 lut 2009 22:15

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Friili »

Tfu tfu, agenci mg w kgksach :(
Daliście się omamić tym dobrobytem, kupić po prostu, ale nie z nami te numery. My z Hespem wiemy kto jest całym spiritus sanctus tego spisku. W odpowiednim czasie ujawnimy (uwaga, trudne słowo) ZATRWAŻAJĄCE dowody, które raz na zawsze zniszczą system. I nie będzie niczego...
Thaer

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Thaer »

Duruk pisze:Teoria niczym ze Smolenska ... ;)
Normalnie boki zrywać...
Trochę nie na miejscu takie wstawki, odpowiadające poziomowi ameby ewentualnie pantofelka.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Rafgart »

1) Jesli piles, to nie pisz na forum.
2) Jesli nie piles, to zrob sobie przerwe od muda. Rzucanie oskarzen bez pokrycia moze szybko zakonczyc twoja przygode z ta gra.
3) Lagi moga byc z roznych powodow - przez proces Arkadii, przez lacze lub przez klienta mudowego.
4) Na dwie ostatnie przyczyny nic nie poradzimy.
5) Glowny proces Arkadii jest jednowatkowy, wiec czasem lagi sa. Tak bylo, jest i bedzie. Szczegolnie miedzy 4 a 6 w nocy moze lagowac, bo Arkadia jest backupowana.
6) Lagi procesu Arkadii sa logowane.
7) W momencie smierci postaci Hesp (9 XII 2014, 02:03:42) nie bylo laga procesu Arkadii. Poprzedni byl o 00:38:45.
8) W ciagu ostatnich dwoch-trzech tygodni pracowalismy tylko i wylacznie nad identyfikacja lagow procesu Arkadii (w zwiazku z tym iles innych rzeczy jest rozgrzebanych). Duzo wiecej zrobic sie nie da. A przynajmniej nie bez merytorycznych uwag, ze z czyms jest problem.
9) Przeliczenia walki sa bardzo kosztowne, szczegolnie gonienia. Problem jest jednak rowniez w kretynskich skryptach graczy, jak: automat na sprawdzanie kondycji co sekunde, automat na odmienianie nazw przeciwnikow, ocenianie wszystkich osob na lokacji. Takie skrypty maja gracze z roznych gildii.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Deli »

A mnie przeszło 12 lat temu za każdym razem przy "ob plecak" to zrywało... Teraz już wiem, że to pewnie ddosa ktoś mi robił (byłem wtedy w MC)!
Dodatkowo przy wejściu wrogów na lokację też mnie zrywało...
Coraz więcej poszlak...
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Thoven
Posty: 18
Rejestracja: 10 paź 2013 18:36

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Thoven »

Punkt pierwszy z notki Rafgarta powinien trafić do regulaminu forum (z rozszerzeniem o inne substancje psychoaktywne)!
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Trfog »

Swoja droga, znam 4 osoby, ktore zginely przez lagi w ciagu ostatnich 3 tygodni. I to lagi mudowe, spowodowane problemem z laczem, a nie lagami procesowymi.

Mozna by rzucic okiem na temat zmiany servera, w razie spraw finansowych na pewno wiele osob wspomoze. :)
Wiliam
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2009 18:51

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Wiliam »

A myslalem ze juz nikt nie przebije mojego plakania i tlumaczeniu sie po zgonie :>

Dzieki Hesp!

nie wiedzialem ze to zarazliwe jest :>
Wiliam
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2009 18:51

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Wiliam »

odnosnie Rafgart pkt 09:

wprowadzic limit doswiadczenia postaci do Zwiedzil caly swiat i koniec nabijania expa chyba ze ktos pokaze swoje skrypty do zatwierdzenia przez gore :>

i tak gra kilka setek osob :> to duzo czasu nie zajmie :> i odlagujemy are :>
Zablokowany