Pytanie do czarodziejow

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Elander
Posty: 42
Rejestracja: 16 lut 2009 19:54

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Elander »

Mikkel pisze:Jak i gdzie mam zgłosił pomysł, który jest zbyt długi, by go zgłosić komendą "zglos mg"?

Pomysly zglaszamy komendą zglos pomysl, nie zglos mg.
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Yalom »

Można też wrzucić treść na jakieś wklej.to i w zgłoszeniu opisać w kilku zdaniach i zalinkować.
Ank
Posty: 34
Rejestracja: 14 maja 2009 17:15

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Ank »

Mam pytanie odnosnie zawodu straznika. Co czarodzieje sadza o ponownym wprowadzeniu broni drzewcowych jednorecznych. Podejrzewam ze zamiana wszystkich drzewcowek na dwureczne (Nawet pomijajac zmiany opisow broni ktore mylnie okreslaja bron jako poreczna, nadajaca sie do dobycia jedna reka) wiazala sie ze zmiana standardu tej broni. Pytam poniewaz uwazam zawod straznika za defensywny i strasznie boleje nad brakiem mozliwosci uzbrojenia sie w pawez co ma podstawy zarowno historyczne jak i praktyczne. Czy jest szansa by osoby odpowiedzialne za takie rzeczy jeszcze raz poklonili sie nad ta bronia, ewentualnie podpieli pod zawod dodatkowa bron np miecze, ktore umozliwia poprawienie obrony postaci kosztem ataku?

Pozdrawiam

edit: Ktos mnie uzmyslowil ze jednak istnieja bronie drzewcowe jednoreczne, ale sa one albo trudno dostepne albo mozna je bardziej okreslic jako parodie broni wiec podtrzymuje pytanie odnosnie wizji straznika z paweza.
Stay tuned for 80 years of crap
Finmor

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Finmor »

errata do powyżej:
Z blokadą na prawą dłoń, żeby nie dało się dualować :)
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Enefghar »

Moim skromnym zdaniem charakterystyka naszego "straznika" to wlasnie dwureczne drzewce. Wyobraz sobie takich "szwajcarow" w Watykanie, czy innych lebkow stojacych w drzwiach jakiegos wladyki.

Zestaw tarcza plus jednoreczny drzewiec to troszke inna bajka. Taka roznica jak miedzy miecznikiem a gladem, czy korkiem. Inny styl walki, inne umiejetnosci, zastosowanie, et cetera. Niestety, a moze stety, takiego zawodu na Arkadii nie ma, i moze wlasnie to spowodowalo, ze jezeli jednoreczne drzewce mozna znalezc, to raczej do niczego sie nie nadaja. A jezeli mialbym juz jakis zawod zmieniac to nie dawalbym straznikowi tarczy, a np. gladowi "podarowal" mozliwosc walki jednorecznym drzewcem. Co oczywiscie musialoby skutkowac pojawieniem sie porzadnych broni tego typu. Moim subiektywnym zdaniem jest to rzecz zbedna, ale akurat drzewce to moj najmniej lubiany typ broni. :)

Finmor: A dlaczego na prawa :P Moze ktos nie jest mankutem. :)
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Duruk »

A straznikom dajmy dwureczny topor :)
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Deli »

I miecznikom też!
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Duruk »

obojetnie, moze byc u miecznikow. Nawet lepiej u miecznikow :)
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Nazira »

Ja mam pytanie czy zniknięcie osady w Sherwood (ekhm, Shaer znaczy), to plan zamierzony czy wypadek przy pracy?
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Rafgart »

Przypne oficjalny temat, bo tak jest bez sensu.
Zablokowany