Prima aprilis - sonda

Forum wieści z Arkadii.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Prima aprilis - sonda

Post autor: Zurwen »

Zbliża się prima aprilis, zastanawiam się czy warto coś z tej okazji zorganizować i jeżeli tak, to w jakim zakresie.

Pomóc ma mi poniższa sonda (sondy na forum zdają się nie działać):
http://88ca48.mojasonda.pl/

--------------------------------------------------

Rzetelnie informuje.
Biorąc pod uwagę oczekiwania 60% głosujących w sondzie oraz tego, że w tym roku cofki nie będzie, PA w tym roku się nie odbędzie w żaden sposób.

Zurwen
Ostatnio zmieniony 22 mar 2014 22:51 przez Zurwen, łącznie zmieniany 1 raz.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Prima aprilis - sonda

Post autor: Dhorw »

No to ja pierwszy oddaje glos.

Myslalem, ze bedzie wiecej opcji w tej sondzie.

Moze by tak wszystkim dac pelne zawody na ten jeden dzien :)? Bojowe oczywiscie.

Bedziemy miec kupcow fanatykow.

Tak tylko sobie marze.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Prima aprilis - sonda

Post autor: Goldfinger »

Brakuje opcji cofka preferowana, ale lepsze cokolwiek niźli nic...

Cofka umożliwia jednak różnorodne walki w przezabawnych konfiguracjach przez cały dzień (zwłaszcza, że ostatnio zgon 1 kwietnia nie wiązał się z utratą poziomu), więc raczej powiedziałbym, że jest mocno preferowana...

W podjęciu decyzji może Ci pomóc przypomnienie tego jak PA wyglądał dwa lata temu... Prawie wszyscy aktywni w tym okresie gracze zalogowali się chociaż na chwilę. Zdecydowana większość brała udział dłużej w integrujących zabawach ponad podziałami. Do tego z tej okazji zalogowało się paru dinozaurów. Część graczy wysiliła się również by wykreować osobne postacie tylko na czas trwania zabawy... Po imprezie na forach pojawił się zgodny głos podziękowań za umożliwienie lżejszej formy arkowania... Głosów malkontentów nie zaobserwowałem...
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Prima aprilis - sonda

Post autor: Merkava »

Administracja nie chce by Prima Aprilis było wykorzystywane do testowania mechaniki, a danie pełnych zawodów wszystkim mogło by do tego doprowadzić.

Z drugiej strony fajnie by było pograć sobie jeden dzień wymaxowanym TW...

Moim zdaniem najważniejsza jednak jest cofka, i to nie tylko ze względu na zgony, ale też ze względu na łamanie erpga postaci. Cofka jest ze strony administracji widomym znakiem dla wszystkich 'nie przejmujcie się, dzisiejszego dnia nie było'.
Paenitet
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2014 13:08

Re: Prima aprilis - sonda

Post autor: Paenitet »

Nawet bez dawania zawodów cofka umożliwia testy gwardii, expowisk, czy tez mapowanie terenów bez obawy o cokolwiek.

Z drugiej strony fajnie się jeździło maluchem.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Prima aprilis - sonda

Post autor: Goldfinger »

Ostatnim razem wrażliwe tereny były zablokowane... a kto chce robić takie testy, robi seciami.

Przy okazji, zakaz zakładania postaci w celu anonimowego wypowiadania się jeszcze obowiązuje?
Paenitet
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2014 13:08

Re: Prima aprilis - sonda

Post autor: Paenitet »

Jeśli to do mnie to nie trafiłeś, bo postać została założona w 2012. Po prostu nie widziałem powodu, żeby wypowiadać się na forum.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Prima aprilis - sonda

Post autor: Terenes »

Zurwen pisze:Zbliża się prima aprilis, zastanawiam się czy warto coś z tej okazji zorganizować i jeżeli tak, to w jakim zakresie.

Pomóc ma mi poniższa sonda (sondy na forum zdają się nie działać):
http://88ca48.mojasonda.pl/

Wszelkie komentarze w tym temacie również mile widziane.

Zurwen
Z doswiadczen z poprzednim tematem wynika ze sondy na forum dzialaja, trzeba tylko sobie zmienic skorke.
Abr
Posty: 40
Rejestracja: 04 cze 2009 15:41
Lokalizacja: Gdynia/Elbląg

Re: Prima aprilis - sonda

Post autor: Abr »

Ja tam się nie znam i mi to rybka, ale takie wydarzenie bez cofki, moim zdaniem, to smutna sprawa.

Co do "testerów"- nie da się takich przypadków wyegzekwować?

Pozdrawiam!!
Slain
Posty: 93
Rejestracja: 23 maja 2012 21:05

Re: Prima aprilis - sonda

Post autor: Slain »

A ja mam takie pytanie: I co z tego, że ktoś zmapuje czy przetestuje jakiś obszar w czasie prima aprilis?
ODPOWIEDZ