Serwis WWW

Forum wieści z Arkadii.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Serwis WWW

Post autor: Aphazel »

@Huggo: Na wielu forach jest coś takiego, jak Hyde Park, gdzie nie ma moderacji i każde może tam pisać co mu się podoba. Ale tutaj to nie zda egzaminu. Chcesz sobie podyskutować i poobrzucać się mięsem w sposób, który ma ręce i nogi, z jakimś dyskutantem, a tutaj przychodzi taki jeden z drugim i zaczynają spamować postami o treści "d***" oraz "tesh bym sie napił". Nie do uniknięcia.
Folko
Posty: 32
Rejestracja: 20 kwie 2009 12:45

Re: Serwis WWW

Post autor: Folko »

@Huggo: Moze wystarczyloby po prostu moderowac dyskusje i rozne idiotyczne wycieczki niezwiazane z Arkadia, a uderzajace we wrazliwe tresci konsekwentnie usuwac. Nawet nie zdazylem podyskutowac w zalozonym przez siebie temacie - wyrwalem sie na urlop i zostal zamkniety :)
Keiser
Posty: 54
Rejestracja: 25 maja 2010 04:11

Re: Serwis WWW

Post autor: Keiser »

Aphazel pisze:@Huggo: Na wielu forach jest coś takiego, jak Hyde Park, gdzie nie ma moderacji (...) Chcesz sobie podyskutować i poobrzucać się mięsem w sposób, który ma ręce i nogi, z jakimś dyskutantem
Arkadia dorobiła się już takiego forum. Dotyczy ono co prawda spraw związanych tylko z PvP, ale i tam zaczyna być więcej kultury, bo ludzie chcą pogadać, a samo rzucanie kurwami i chujami dyskusją nie jest i wszelkie dyskursy od paru miesięcy nabierają bardziej barw cynizmu i sarkazmu, a nie 'twoich starych' w co drugim poście.
Jeśli chodzi o to forum, to, cytując Yarrida, lub Rafgarta: to forum, jak i strona muda są jego wizytówką i mają zachęcać.
Huggo pisze:Zaczyna się to robić trochę śmieszne, pytania do czarodziejów zablokowane
Z tym się jednak zgodzę. Na to przydałoby się całe osobne forum z możliwością zadawania tematów, bo MUD MUDem, ale rozwiązywanie coraz to nowej gry od początku co kilka miesięcy może być nużące.
Z drugiej jednak strony za poradą pewnego pana F. ostatnio zamiast pytać o coś na forum i pobudzać niepotrzebne (a burzliwe) emocje innych graczy, wysłałem list do adresata 'mg' i otrzymałem szybką odpowiedź, że mój ticket został przekazany do odpowiedniego działu.

Także zamiast pytań na forum, czasami można też rzucić pytanie, czy sugestię tam. Może nie wpadnie w /dev/null.
> ob paczki
Widzisz pocztowa paczke wewnatrz otwartego plociennego podroznego plecaka.
Widzisz szesc lukrowanych paczkow z marmolada wewnatrz otwartej niewielkiej saszetki ze skory wilka.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Serwis WWW

Post autor: Herenvarno »

Co najciekawsze, dzial zapytania do Wizow wprawdzie jest zamkniety, a raczej na wpol zamkniety. Wizowie (najczesciej Rafgart) czasami zabiera glos w niektorych tematach (od czasu do czasu), dajac swiatelko zrozumienia w pewnych kwestiach. Inne, w ktorych nie zabiera glosu, czesto sa wyjasniane miedzy szarymi uzytkownikami forum Biorac pod uwage ilosc pytan jakie wyplywaja na forum, a mozliwosciami odpisania na kazde pytane przez mala grupke moderatorow, nie jest to takie zle rozwiazanie.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Grorlam
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2010 12:12

Re: Serwis WWW

Post autor: Grorlam »

Arka wyłącza się po zalogowaniu,to przez system ?
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Serwis WWW

Post autor: Krobelus »

Witam,
Nurtuję mnie pytanie czemu nie ustawicie na serwisie WWW reklamy?. Z pieniędzy uzbieranych zainwestować w łącze lub serwer aby graczom lepiej się grało podczas walk drużynowych.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Serwis WWW

Post autor: Buluar »

Re up.

Bylo to przerabiane chyba pare razy juz. Przejrzyj stare watki.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Serwis WWW

Post autor: Rafael »

Mam pytanie, czy to tylko ja, ale od jakiegos czasu jak sie zaloguje na arkadia.rpg.pl imieniem i haslem do postaci, to przenosi mnie do pustej strony z jednym wyrazem

Update,

Czy to jakis blad czy tak juz jest?

Raf
Gość

Re: Serwis WWW

Post autor: Gość »

Nie moge zalogowac sie na forum moja glowna postacia. Moge na strone glowna, ale tylko jak przechodze na forum odrazu mnie wylogowywuje, ale widac, w osobach przegladajacych forum, ze moj nick tam jest. Logujac sie bezposrednio z forum, pojawia sie komunikat, ze zle wprowadzilam swoje haslo i ze przekroczylam iles tam prob logowania i zebym probowala pozniej, probuje pozniej i dalej to samo. Na wszelki wypadek, pousuwalam wszelkie ciasteczka i inne pierdoly. Co moze byc tego przyczyna?
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Serwis WWW

Post autor: Violla »

Mój Kolega Dhoogrin takoż ma ten sam problem, ale już nawet nie ma postaci, którą mógłby zalogować i opisać ten sytuację!

Bardzo proszę o jakąś interwencję lub wskazówki co robić?
List do administracji napisany.
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Zablokowany