Serwis WWW

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Serwis WWW

Post autor: Yergo »

Sie wie :) Dziekuje. Swoja droga myslalem, ze tylko ja jestem tak walniety, ze mi gradienty i ciemne tla przeszkadzaja ;D
Uglot
Posty: 15
Rejestracja: 28 lut 2009 12:55

Re: Serwis WWW

Post autor: Uglot »

Czy mozna otworzyc forum na wzor dawnego "Mudy w sosie wlasnym" - miejsce, gdzie gracze mogliby dyskutowac o klientach mudowych?
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Serwis WWW

Post autor: Enefghar »

Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Serwis WWW

Post autor: Arvak »

Witam.
Czy portal arkadia.rpg.pl został stworzony na jakiejś darmowej licencji (cms+templatka)?
Pytam, ponieważ strona www jest łudząco podobna do: http://tortoisesvn.net/downloads.

Pozdrawiam.
Yarrid
Posty: 83
Rejestracja: 23 lip 2015 21:07

Re: Serwis WWW

Post autor: Yarrid »

Strona główna oparta jest na Drupalu, a layout to jeden ze standardowych theme'ow. Kiedyś był dedykowany theme Arkadiowy, ale okazał się niekompatybilny z nową wersją Drupala (trzeba było updatować ze względu na poważne luki w bezpieczeństwie).
Mam w planie zrobić nowy Arkadiowy layout, ale wiadomo jaka jest rzeczywistość.

Też kiedyś zwróciłem uwagę na stronę tortoise'a :)
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Serwis WWW

Post autor: Terenes »

Proponowalbym zeby zmienic sposob wyswietlania skali na wykresach strony glownej.

Jesli ma to dzialac jako informacja oraz reklama to najwieksza wyswietlana
wartoscia powinna byc wartosc graniczaca od gory z maximum wykresu.

Np: 117 postaci zalogowanych => liczba 120 pojawia sie na wykresie.

Wplynie to znacznie na czytelnosc oraz pozytywny odbior wykresu. Teraz czasem czlowiek ma wrazenie ze wykres wychodzi poza skale i trzeba sie
bardzo wczytywac ze tak naprawde graczy nie bylo "troche ponad 80" tylko 100.
Gość

Re: Serwis WWW

Post autor: Gość »

Jeżeli da się to łatwo zrobić, to w funkcji szukaj przydałaby się możliwość definiowania tematów, które mają być przeszukane, a nie tylko forów,
np.: żeby móc przeszukać same Pytania do czarodziejów, a nie całe Wieści z Arkadii.

edit:
Jeszcze druga rzecz do forum:
posty osób dodanych do listy ignorowanych mogłyby nie podświetlać topiku jako nieprzeczytanego - wtedy te czarne listy byłyby bardziej użyteczne.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Serwis WWW

Post autor: Zurwen »

Fajnie byłoby gdybyście dodali jeszcze parę wykresików na stronie głównej, o ile nie stanowi to zbytniego problemu.
Np. aktywność graczy w skali ostatnich 3 dni i ostatniego miesiąca.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Rahul
Posty: 28
Rejestracja: 03 cze 2009 09:32

Re: Serwis WWW

Post autor: Rahul »

Czy statystyka mówiąca o ilości założonych nowych kont nie byłaby bardziej adekwatna od tej ukazującej ilość nowych postaci? Konto jest teoretycznie jedno na gracza, dlatego uważam że informacja taka byłaby bardziej miarodajna odnośnie liczby nowych osób w grze.
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Serwis WWW

Post autor: Huggo »

Mam takie drobne pytanie, czy administracja nie może nam ( graczom ) dać drugiego forum ( coś jak strefa gracza ) gdzie tematy nie będą blokowane ? a te sobie zostawić jako swoje forum wizytówkę/informacyjne. Zaczyna się to robić trochę śmieszne, pytania do czarodziejów zablokowane, każdy temat który zostaje uznany za głupi/niewygodny zablokowany. Rozumiem że chcecie utrzymać jakiś poziom tego forum - ale to chyba nie jest najlepszy sposób. Tam mogli byśmy sobie założyć temat z pytaniami i jak by się komuś chciało to by odpowiedział - przecież też nikt niema takiego obowiązku.
Zablokowany