Mapa dla klienta www

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Mapa dla klienta www

Post autor: Rafgart »

Straznic tak nie oznaczamy, a w karczmach trzeba zglaszac blad, zeby te lokacje zostaly dodane na mapie.
Finmor

Re: Mapa dla klienta www

Post autor: Finmor »

Wobec tego rozwiń tę instrukcję:
Rafgart pisze:- sa pewne lokacji, ktorym nalezy oznaczyc wspolrzedne, mimo iz nie ma ich wprost na mapach - na przyklad latarnia w Novigradzie, wnetrza barakow w obozie gorniczym w Tilei czy kamienica w Toscanii - nie ma jak ich pokazac na mapie, wiec dajemy im wspolrzedne lokacji, z ktorych sie do nich weszlo
żeby było jednoznaczne kiedy zaznaczać takie same wspołrzędne dla więcej niż jednej lokacji, a kiedy zgłaszać potrzebę uzupełnienia mapy (dla mnie strażnica to taka sama sytuacja, jak latarnia w Novigradzie).
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Mapa dla klienta www

Post autor: Rafgart »

Co do straznic:
- powyzsze nie dotyczy zadnych 'fortyfikacji', dla wszelkich murow, wiez, fortow oznaczamy tylko te lokacje, ktore wprost sa na mapie
Wspolrzednymi lokacji wejsciowej oznaczamy miejsca, do ktorych sie wchodzi niestandardowa komenda, nie ma na nie miejsca na mapie, a powinny na niej byc (miejsce cywilizowane) np 'wejdz do latarni', 'wejdz do baraku', 'wejdz pod most'.
Gość

Re: Mapa dla klienta www

Post autor: Gość »

Oznaczyłbym części Imperium, ale nie mam przedmiotu do oznaczania, więc o niego proszę raz jeszcze.

Re: down
Przyjęte do wiadomości. ;)
Ostatnio zmieniony 06 mar 2014 12:59 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Mapa dla klienta www

Post autor: Rafgart »

Imperium juz jest cale oznaczone, tylko bledy czekaja na poprawki.
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Mapa dla klienta www

Post autor: Nazira »

W Brugge zgłosiłam błedy, wioski bobołaków nie robiłam z uwagi na błąd mapy.

Miałabym prośbę, jeśli coś oznaczacie piszcie czy to oznaczyliście i czy zgłoszone były błedy. Ktoś częściowo oznaczył Brugge i nie wiem czy zgłaszał błędy w tej części którą oznaczył czy nie.

Edit: Rafgarcie, czy możesz wrzucić do jeszcze nie jest oznaczone?
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Mapa dla klienta www

Post autor: Rafgart »

Poprawilem bledy w Imperium. Caly czas nie jest oznaczone Scorcio i Viadaza. Reszta powinna byc ok, jesli nie, to prosze zglaszac normalnie blad w lokacji.
Gość

Re: Mapa dla klienta www

Post autor: Gość »

Rozumiem Rafgarcie, że gdy mówiłem o Imperium zrozumiałeś to jako tylko i wyłącznie Landy, tymczasem chodziło mi o domenę. Ponawiam chęć oznaczenia wspomnianych Scorcio i Viadazy.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Mapa dla klienta www

Post autor: Rafgart »

Dodalem mapy:
Lyria i Rivia
Scala
Zachodni Mahakam
Wschodni Mahakam
Poludniowy Mahakam
Twierdza pod Gora Carbon

Nargond: wrzucilem ci mape do oznaczania, choc teraz Imperium juz powinno byc na 100% gotowe
Maylinne
Posty: 98
Rejestracja: 16 lis 2011 16:44

Re: Mapa dla klienta www

Post autor: Maylinne »

Oznaczyłam wschodni Mahakam, zachodni nie do końca, bo jest błąd, który spowoduje przesunięcie całej dolnej części mapy.
Zablokowany