CZYTELNIA

Forum wieści z Arkadii.
Dolim
Posty: 13
Rejestracja: 21 gru 2009 17:17

Re: CZYTELNIA

Post autor: Dolim »

Khazog pisze:Pomysl jest niezly, sam bym poczytal jakies historyjki... a moze nawet napisze cos o khazogu :)


tylko jak to ma sie do strony "prawnej" arkadii?
Mysle, ze wystarczy nie wykorzystywac w wymyslonej historii npcow i miejsc arkadii w sposob narzucajacy cos innym graczom, a pozatym stosować się do reszty zasad arkadii. Myślę, że każdy potrafi rozróżnić co jest dozwolone, a co nie.

Ravald pisze:Historyjki, fanfiki czy inne opowiadania też chętnie bym poczytał, byle zęby od tego nie bolały. Nie bardzo wiem jednak, jak to ma się do eprega na samej Arce? Erpegowanie na forum jest słabe.
Nie chodzi o rpg na forum tylko wlasnie wsparcie rpg na arce. Jest mnóstwo graczy, którzy nie sa zainteresowani rpgiem na arce z powodu np. braku czasu lub zapomnienia jaka to fajna zabawa. Taka inicjatywa moglaby to zmienic. Ale jeśli masz pomysł jak zorganizować to wyłącznie na arce angażując w to wszystkich graczy zarówno tych po stronie zła jak i dobra to może być to lepsze rozwiązanie.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: CZYTELNIA

Post autor: Haern »

Zarowno Ropuk jak i Dolim maja slusznosc jesli chodzi o kwestie "prawne" - bardzo niemile widziane bylyby proby zmiany fabularne swiata przedstawionego Arkadii (a wiec nasza postac nie mogla zabic Kaspiana, ani walczyc w wojnie, o ktorej nie ma wzmianek w przedstawionej na Arkadii i w zrodlach historii swiata). Dorzuce tylko, ze nalezy zwrocic uwage (zwlaszcza czytajacy), ze to Wy czytacie te historie, a nie Wasze postacie.
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: CZYTELNIA

Post autor: Khazog »

w zwiazku z opowiadaniem Torgena postanowilem, ze jednak czyms sie na forum podziele. Nie ma to nic wspolnego z arka, ale mozna poczytac :) Mam nadzieje, ze chociaz troche ta amatorszczyzna sie spodoba.

http://wklej.se/probkatworczoscimej1
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: CZYTELNIA

Post autor: Yalom »

Przed wrzucaniem dobrze dać komuś tekst do przejrzenia. Dużo literówek i ortów :P
ODPOWIEDZ