Lista adresatów poczty

Forum wieści z Arkadii.
Grimdal
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2013 12:19

Lista adresatów poczty

Post autor: Grimdal »

Witam.
Jestem na forum i na Arkadii nowy i nie wiem czy w dobrym miejscu zadaje pytanie.
Mianowicie chodzi mi o to, czy jest jakaś lista postaci, do których się zanosi paczki w grze lub jako plik do ściagnięcia? Ani zapytanie pracownika o daną osobę nie przynosi rezultatu, ani gracze, których spotykam nie potrafią mi pomóc.

Pozdrawiam, Grimdal
Awatar użytkownika
Ulf
Posty: 65
Rejestracja: 29 mar 2013 11:11

Re: Lista adresatów poczty

Post autor: Ulf »

Hej,

Wszystkie pytania skierowane do graczy należy zadawać o tutaj: Porady dla graczy.

Listy nie ma - musisz sam poznać adresatów przesyłek i ewentualnie stworzyć swój własny zbiór NPCów.
Nrdan Neucharon z Twierdzy Mons Arx
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: Lista adresatów poczty

Post autor: Jasko »

http://wklej.org/id/325283/txt/ - cos takiego znalazlem w sieci, moze bedzie pomocne.
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Lista adresatów poczty

Post autor: Khristoff »

Grimdal pisze:Witam.
Jestem na forum i na Arkadii nowy i nie wiem czy w dobrym miejscu zadaje pytanie.
Mianowicie chodzi mi o to, czy jest jakaś lista postaci, do których się zanosi paczki w grze lub jako plik do ściagnięcia? Ani zapytanie pracownika o daną osobę nie przynosi rezultatu, ani gracze, których spotykam nie potrafią mi pomóc.

Pozdrawiam, Grimdal
Trzeba się samemu przejść przedstawiając npcom i robić sobie ew. taka listę.
W ten sposób poznasz świat, ścigając listę nic nie poznasz, tylko będziesz biegać jak z GPS w samochodzie - jedziesz a na gps, apotem nie pamiętasz nawet drogi.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Tywald
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2013 16:07

Re: Lista adresatów poczty

Post autor: Tywald »

Grimdal pisze:Witam.
Jestem na forum i na Arkadii nowy i nie wiem czy w dobrym miejscu zadaje pytanie.
Mianowicie chodzi mi o to, czy jest jakaś lista postaci, do których się zanosi paczki w grze lub jako plik do ściagnięcia? Arównieżanie pracownika o daną osobę nie przynosi rezultatu, ani gracze, których spotykam nie potrafią mi pomóc.

Pozdrawiam, Grimdal
Jak najbardziej istnieją listy zadań dostępnych w grze. Nie są może w stu procentach aktualne i precyzyjne ale bardzo pomocne dla kogoś kto stawia pierwsze kroki na arce. Wpisz w googlu chociażby zapytanie 'arkadia zadania'. Jest również strona z mapa arkadii dla tych którzy nie posiadają jeszcze gotowych baz z mapami. Narzędzie również bardzo pomocne. Oszczędza sporo czasu i nerwów.
Vorid
Posty: 33
Rejestracja: 13 lut 2009 07:52

Re: Lista adresatów poczty

Post autor: Vorid »

Hehe, quo vadis Arkadio? :-)
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Lista adresatów poczty

Post autor: Khristoff »

Tywald pisze:
Grimdal pisze:Witam.
Jestem na forum i na Arkadii nowy i nie wiem czy w dobrym miejscu zadaje pytanie.
Mianowicie chodzi mi o to, czy jest jakaś lista postaci, do których się zanosi paczki w grze lub jako plik do ściagnięcia? Arównieżanie pracownika o daną osobę nie przynosi rezultatu, ani gracze, których spotykam nie potrafią mi pomóc.

Pozdrawiam, Grimdal
Jak najbardziej istnieją listy zadań dostępnych w grze. Nie są może w stu procentach aktualne i precyzyjne ale bardzo pomocne dla kogoś kto stawia pierwsze kroki na arce. Wpisz w googlu chociażby zapytanie 'arkadia zadania'. Jest również strona z mapa arkadii dla tych którzy nie posiadają jeszcze gotowych baz z mapami. Narzędzie również bardzo pomocne. Oszczędza sporo czasu i nerwów.
$7 Zabronione jest rozpowszechnianie z zalozenia niedostepnych dla graczy
informacji.
O ile wiem, od zawsze 'almanach' z questami podpadał pod ten paragraf.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Lista adresatów poczty

Post autor: Adelmar »

Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Lista adresatów poczty

Post autor: Hunrim »

Khristoff pisze:$7 Zabronione jest rozpowszechnianie z zalozenia niedostepnych dla graczy
informacji.
O ile wiem, od zawsze 'almanach' z questami podpadał pod ten paragraf.

Jeżeli przebywasz poza miejscem zameldowania więcej niż 72 godziny to masz obowiązek iść do właściwego urzędu miasta i zameldować się tymczasowo. Po maksymalnie 90 dniach powinieneś się zameldować na stałe albo opuścić miejscowość. Przepis, mimo że obowiązuje ( albo obowiązywał do bardzo niedawna, bo o jakiegoś czasu nie śledzę zmian przepisów) jest z oczywistych względów martwy, tak samo niestety jest martwy ten punkt regulaminu w sytuacji, kiedy każdy kto chce sobie wpisze dwa słowa w google i ma wszystko jak na tacy. Karanie za to byłoby ad absurdum.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Lista adresatów poczty

Post autor: Rafgart »

Niedostepne dla graczy informacje to na przyklad ze dwie postaci naleza do tego samego gracza albo dokladne wzory z mechaniki Arkadii.
Oczywiscie fajnie by bylo, jakby kazdy gracz sam poznawal caly swiat, ale nie sposob tego na sile wymagac. A jakbysmy jednak zaczeli za to karac, to trzeba by przeciez zaczac od przypadkow powazniejszych - na przyklad gdy ktos 'z karki' przechodzi ledwo co podpiete miejsce, w ktorym nigdy wczesniej nie byl :)
ODPOWIEDZ