Logi!

Forum wieści z Arkadii.
Farandar
Posty: 70
Rejestracja: 14 cze 2009 17:26

Re: Logi!

Post autor: Farandar »

Brawa, wielkie brawa dla Cechu. Nie mówię o całej "niejasnej" sytuacji, ale o logu, który Legalt wrzucił. Wielka klasa i szacunek. Brawo jeszcze raz, kłaniam się nisko, moja wiara w to, że będzie tam kiedyś dobrze jak szorowała nosem po chodniku, tak teraz zakopała się bardzo głęboko w ziemię. Gratuluję zmian, gratuluję poprawy, gratuluję, że jest już pięćsetny mistrz w ciągu kilku miesięcy, który traktuje wszystkich z góry. Braaaawo!
"Pamiętajcie, proszę, że gdzie rządzi nieład, tam upada handel."
Terry Pratchett
Feril
Posty: 86
Rejestracja: 25 paź 2011 20:59

Re: Logi!

Post autor: Feril »

Grac ma na arce? Toz przeciez gral. Ba, nawet zdaje sie odgrywal postac! Wkleil log w miejscu przeznaczonym do wklejania logow.

Czyzbyscie wstydzili sie? Alez nie ma czego! Po wrzuceniu samopochwalnego peonu na strone A4 przez glowna bohaterke argumenty co do grania gdzies tam, takie zchybiaszcze sa z leksza!

Zdaje sie ze na tej gildii faktycznie ciazy ego-klatwa. Jeszcze gdyby ego potrafilo z polotem jakos rpgowac... a to bardziej takie egosiatko.

W sumie jestem ciekaw... skoro nie mozna na startowce atakowac, ciekaw... jestem, jak sie wizowie zapatruja na akcje, akcyjeczke, akcjatko podobne w swej naturze bardzo, gdzie okazuje sie z gildii wyleciec mozna za brak reakcji po zalogowaniu na tejze samej startowce. Ciekaw przeniemozebnie.
Awatar użytkownika
Yavetil
Posty: 7
Rejestracja: 04 lut 2013 01:15

Re: Logi!

Post autor: Yavetil »

Witam kochani :)
Dałam sobie osobiste słowo, że w sprawie Cechu nie odezwę się, ale mnie poniosło. Miałam kiedyś postać - półelfkę Kachiko- która była Subiektem w "starej" wersji omawianej z takim zapałem Gildii. Stąd roszczę sobie prawo do napisania tego posta. Chociaż pewnie mało kto pamięta moją postać...
Po niecałych 2 latach wracam do Arki nowa postacią (tamta mi usunęli bo za długo nie logowałam się) i co widzę? Rewolucja i zmiany kierownictwa...myślę może będzie oki...może jakieś pozytywne rezultaty tego będą..świeża krew, więcej inwencji, silniejsza motywacja.
Ale to co widzę, ani troszkę mi się nie podoba..więcej..wstyd mi..zwyczajnie wstyd.
Kurde ogarniecie się ludzie noszący pierścienie, które do czegoś tam zobowiązują?
Czy dalej ciągniemy ten pasjonujący serial będący już i tak niezłą farsą?

Sorki za gorzkie słowa, ale mi przykro kiedy widzę, że Gildia której jakby nie było trochę czasu się poświęciło stale jest obśmiewana na łamach kolejnych tematów.

To tyle, pozdrowionka dla wszystkich :)
Awatar użytkownika
Legalt
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2012 09:20
Lokalizacja: Dol Blathanna

Re: Logi!

Post autor: Legalt »

Feril pisze:Grac ma na arce? Toz przeciez gral. Ba, nawet zdaje sie odgrywal postac! Wkleil log w miejscu przeznaczonym do wklejania logow.
Chciałem to sam napisać, ale mnie uprzedziłeś/aś :-)
Yargrin
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2013 15:14

Re: Logi!

Post autor: Yargrin »

http://zapodaj.net/54e6fa80a10a0.jpg.html

komuś się :D fortece pomyliły
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Logi!

Post autor: Paulie »

Srednia sytuacja panujaca w CKN'ie, kiedy zostal oczyszczony i zamkniety w celu reformy byla o niebo lepsza niz to, co mamy obecnie. Podejrzewam, ze gdyby nie wyjatkowosc zawodowa tej gildii juz dawno podzielilaby losy Drakwaldu. Szkoda.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Logi!

Post autor: Buluar »

Coz, jesli ma sie elitarne umiejetnosci i w dodatku pozycje monopolisty to predzej, czy pozniej pojawia sie tzw. "syndrom pelnej dupy".
Mysle, ze tu na forum, jeszcze nieraz bedziemy mieli watpliwa przyjemnosc ogladac wyciagane na swiatlo dzienne kupieckie majtki z dreska.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Logi!

Post autor: Ilane »

Skasować CKN, uwolnić zawód kupca! Ile to nowych możliwości do rpga! Szalony kupiec Rhashneta, który płaci więcej, niż przedmiot jest wart! Krasnolud z Gór Krańca Świata, który zhańbiony chce odkupić swe winy (dosłownie)! Czy też ogrzy handlarz mięsem!
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Logi!

Post autor: Zurwen »

Ilane pisze:Skasować CKN, uwolnić zawód kupca! Ile to nowych możliwości do rpga! Szalony kupiec Rhashneta, który płaci więcej, niż przedmiot jest wart! Krasnolud z Gór Krańca Świata, który zhańbiony chce odkupić swe winy (dosłownie)! Czy też ogrzy handlarz mięsem!
Jak dla mnie, wymienione przez Ciebie możliwości rpga są obecnie całkowicie dostępne dla graczy :)
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Logi!

Post autor: Coronius »

Ilane pisze:Skasować CKN, uwolnić zawód kupca! Ile to nowych możliwości do rpga! Szalony kupiec Rhashneta, który płaci więcej, niż przedmiot jest wart! Krasnolud z Gór Krańca Świata, który zhańbiony chce odkupić swe winy (dosłownie)! Czy też ogrzy handlarz mięsem!
Zgłaszałem coś takiego jak cech był zamknięty, ale nie przeszło niestety :(
Zablokowany