Logi!

Forum wieści z Arkadii.
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Logi!

Post autor: Ghazar »

Fiks pisze: Ulica Zlotnicza.
====> polnoc, wschod i poludnie.
Zbrukany rozanielony pijak, czarnowlosa rozochocona dziewka i chudy leniwy parobek.
Od razu poznac ze to druzyna 3 mutantow - widac moga teraz zmieniac rase na pijak/dziewka/parobek, w zaleznosci od kaplicy.

EDIT: Re Down: Tze, Sla i Rh
Ostatnio zmieniony 22 lut 2011 00:48 przez Ghazar, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Kematian
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2010 17:47

Re: Logi!

Post autor: Kematian »

@up

Powiadasz, że mutanci Tzeentcha?
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 48
Rejestracja: 14 lut 2009 15:11

Re: Logi!

Post autor: Gabriel »

Gotujac sie do walki wydobywasz z gardla potezny okrzyk: Krew, walka. Chwala Nurglowi!
Xerks do ciebie mruczy: zapomniales o ropie

:shock: :shock:
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Logi!

Post autor: Violla »

Najlepszy zarobek - tylko w Bretonii!

Szczuply ryzy mezczyzna krzyczy: Latwy zarobek! Ogr muskularny i ponury!
Glowa warta dla dowodcy strazy az 1 srebrna monete!
Wybuchasz smiechem.
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Logi!

Post autor: Pier »

Hehehhehe... tez to niedawno widziałem :D

Problem polega na tym, że gracze nie zdają sobie sprawy z tego, że przeciętna biedna Imperialna rodzina za kilka-kilkanaście srebrnych szylingów jest w stanie(musi) wyżyć przez miesiąc.
I ten problem nie dotyczy arkadii, a ogólnie warhammera. Moi gracze wychowani na Diablo(gdzie zarobki z każdym kolejnym poziomem postaci rosną lawinowo, aż monety w skrzyni się nie mieszczą), wielokrotnie mnie wkurzali jęczeniem jak to mało się im płaci, zanim poznali jako tako świat.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Logi!

Post autor: Godar »

Ta, ale na Arkadii za 1 srebrna monetę to nawet się nie najesz. Wg mnie to jednak trochę niska nagroda za głowę bandyty :P
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Logi!

Post autor: Pier »

No wiadomo, że niska :D
Słaby bandyta, pewnie zabił TYLKO jedną osobę :P
Ja to tylko taki przykład podałem ze raliów młotka, na arce to trzeba ze 2 sreberka na posiłek. Posiłek jak posiłek gorzej, że na bukłaczek trzeba ze 3 złota! Ten system się raczej sprawdza, więc jest dobrze ;)
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Logi!

Post autor: Visborg »

A ceny robią się w miarę zrozumiałe, jeśli przyjmiemy do wiadomości że 1 złota korona to tak z grubsza 100 pln. Chociaż fakt 5pln za głowę bandyty pozostaje zabawnym skutkiem mechanizmu wyliczania nagród za morderców (czy nie są te ceny czasem zaniżone w stosunku do liczby monet będących w obiegu? może przydała by się jakaś rewaloryzacja listów gończych?).
Awatar użytkownika
Jaeden
Posty: 53
Rejestracja: 16 lis 2010 16:43

Re: Logi!

Post autor: Jaeden »

Visborg pisze:A ceny robią się w miarę zrozumiałe, jeśli przyjmiemy do wiadomości że 1 złota korona to tak z grubsza 100 pln.
Czyli powiedzmy prawie 500 pln za 3 litry mahakamskiej wodki? Gdyby to sie tak przeliczalo kazdy nosilby na plecach bimbrownie ;D.
Jaeden, cham i prostak.

Jesli polelf, to tylko owiany legenda, w srebrzystej zbroji i z helmem, ktory mowi "zabij".
Gość

Re: Logi!

Post autor: Gość »

Kod: Zaznacz cały

Wypowiadasz: dupa, lecz reakcji brak, tylko wiatr swiszcze.

No, glupie ale rozsmieszylo mnie to :P
Zablokowany