Logi!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Logi!

Post autor: Gotmir »

Werbat pisze:
Glos Akima krzyczy z oddali: GOTT MIT UNS !!!
Nie dość, że głupie, to jeszcze z błędem :(
Zawsze mu to powtarzam, GOTMIR nie GOTT MIT :]
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Mirkat
Posty: 16
Rejestracja: 30 mar 2009 19:32
Lokalizacja: Bournemouth

Re: Logi!

Post autor: Mirkat »

Spotkanie z chamem pod Rinde (w skrocie)

Wasaty jednooki mezczyzna przybywa z poludniowego-wschodu.
Wysoki umiesniony pukacz ledwo muska cie ciezka cwiekowana pala, trafiajac cie w nogi.
Wasaty jednooki mezczyzna naciera na malego grubego kobolda miotajac przy tym najciezsze przeklenstwa.
Chrzakasz znaczaco.
Wasaty jednooki mezczyzna syczy: biles oukacza to bij gnomie
Wasaty jednooki mezczyzna syczy: i nie chrzakaj mi tu
Mowisz do wasatego jednookiego mezczyzny: A o dobrym wychowaniu slyszales ?
Wasaty jednooki mezczyzna syczy: tak ale ja chamem jestem
Wasaty jednooki mezczyzna zabil malego grubego kobolda.
Wasaty jednooki mezczyzna bierze purpurowoniebieski lazuryt z ciala malego grubego kobolda.
Wasaty jednooki mezczyzna podaza na poludniowy-wschod.
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Logi!

Post autor: Pier »

Log bez rewelacji, korsarze chamstwo mają wpisane w łeRPGa :]
Ten tutaj przynajmniej szczery jest.
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Logi!

Post autor: Morholt »

@Mirkat: Idz expic w krainie zgromadzenia, tam daja ciastka i wszyscy sa swietnie wychowani.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Logi!

Post autor: Deli »

Z dawaniem ciastek to niepotwierdzone pogłoski - proszę się wypowiedzią Morholta nie sugerować :)
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Mirkat
Posty: 16
Rejestracja: 30 mar 2009 19:32
Lokalizacja: Bournemouth

Re: Logi!

Post autor: Mirkat »

Morholt pisze:@Mirkat: Idz expic w krainie zgromadzenia, tam daja ciastka i wszyscy sa swietnie wychowani.
Tak dawno nie spotkalem chama na Arce, ze pomyslalem, ze to bedzie ciekawostka. To w koncu juz nie te czasy, kiedy czlowiek siedzial sobie spokojnie w karczmie, jadl ciastka z jakas ladna polelfka, a tu wpadal mutek, obrzucal wszystkich kurwami i uciekal ;P
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Logi!

Post autor: Gotmir »

Mirkat pisze:
Morholt pisze:@Mirkat: Idz expic w krainie zgromadzenia, tam daja ciastka i wszyscy sa swietnie wychowani.
Tak dawno nie spotkalem chama na Arce, ze pomyslalem, ze to bedzie ciekawostka. To w koncu juz nie te czasy, kiedy czlowiek siedzial sobie spokojnie w karczmie, jadl ciastka z jakas ladna polelfka, a tu wpadal mutek, obrzucal wszystkich kurwami i uciekal ;P

Sa tacy co dalej tak maja :)

tylko nie "kurwami" a tekstami o "ruchaniu" rzucaja.

(przepraszam za przeklenstwa)
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Binken
Posty: 33
Rejestracja: 14 lut 2009 12:19

Re: Logi!

Post autor: Binken »

Jestem ciekawy czy masz speca Mirkat, bo jesli tak, to nie wiem na co jeszcze czekasz, dogon wasacza i sztychem go w plecy. Jesli jednak nie masz go, to zrozumiale dlaczego wystawiles tego loga.
Mirkat
Posty: 16
Rejestracja: 30 mar 2009 19:32
Lokalizacja: Bournemouth

Re: Logi!

Post autor: Mirkat »

Binken pisze:Jestem ciekawy czy masz speca Mirkat, bo jesli tak, to nie wiem na co jeszcze czekasz, dogon wasacza i sztychem go w plecy. Jesli jednak nie masz go, to zrozumiale dlaczego wystawiles tego loga.
Ja to raczej widze odwrotnie. To sa zachowania osob "Bo mam speca, to niech mi podskoczy". Ale trzeba korkowi przyznac, ze przynajmniej troche rpga dorzucil. A mogl zabic ;)

A tak na serio, to zepsul mi poranek przy kawie :ugeek:

PS
Oceniasz, ze ciemnozielony malachit wazy 2 gramy, zas jego objetosc wynosi 1 mililitr. Wydaje ci sie, ze jest wart okolo 4 miedziaki.
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Logi!

Post autor: Morholt »

@Mirkat: Wiecej dystansu do gry, nie daj sobie psuc dnia (to nie zgon) :)

Z taka wrazliwoscia musisz unikac wszystkich korsarzy, chamy buraki bez wyjatku :-(
Zablokowany