Logi!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Adon
Posty: 17
Rejestracja: 22 lis 2010 19:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Logi!

Post autor: Adon »

Nawiązując do tematu: dosłownie przed chwilą przytrafiło mi się coś takiego.

Kod: Zaznacz cały

Glos jakiegos niziolka szepcze do ciebie: Wygladasz na rozsadnego gnoma
Glos jakiegos niziolka szepcze do ciebie: Jestes rozsadny?
Glos jakiegos niziolka szepcze do ciebie: Ja mysle ze jestes wrogiem, szpiegiem albo co tam jeszcze, a ty udowadniasz ze jest inaczej
Glos jakiegos niziolka szepcze do ciebie: Najlepszym wyjsciem jest przedstawienie sie
Glos jakiegos niziolka szepcze do ciebie: Nikt nikogo nie goni, nikt nie placze
...
Glos jakiegos niziolka szepcze do ciebie: Dziekuje za wspolprace i milego polowania
Może to jakiś wewnętrzny konkurs 'kto zna więcej osób'? :D
Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Nbeba
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2010 01:15

Re: Logi!

Post autor: Nbeba »

Adon na Homerofe nie zwracaj uwagi:)

Z dzisiaj:

Pseudoerpegujacy przybywa z polnocnego-wschodu.
stan
Jestes fizycznie w swietnej kondycji, zas mentalnie w pelni sil.
Czujesz sie bardzo bezpiecznie i jestes nieco wyczerpany.
Nie chce ci sie pic i jestes bardzo najedzony.
Jestes trzezwy.
Twoj ekwipunek prawie przygniata cie do ziemi.
>
Pseudoerpegujacy niziolek atakuje cie!
Pseudoerpegujacy niziolek mowi: Imie
Pseudoerpegujacy ledwo muska cie eleganckim polyskliwym morgensternem, trafiajac cie w korpus.
(PUDLO) Nie udaje ci sie trafic Pseudoerpegujacego niziolka lewa piescia.
Pseudoerpegujacy niziolek mowi: Raz

Pozdrawiam:)

Edit: Wyrzucenie przymiotników pseudorpgującego niziołka.
Na Twoje wątpliwości odpowiedzi w PW;)

Sesil piąteczka :)
Ostatnio zmieniony 13 gru 2010 13:39 przez Nbeba, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Logi!

Post autor: Homerofe »

Piekny log... tyle, ze ja sobie nie zycze zeby byl tam opis tego niziolka - zasady forum sie klaniaja. Kolejny punkt regulaminu zakazuje wypowiadania sie sekondami. No pochwal sie jeszcze jak idealnie sie zgrales z gladem na obronie. Ucieczka i zasadzka prawie idealna... prawie. Strasznie nie lubie takiego glupiego pieprzenia. Dwa dni wczesniej dalem ci wypoczac i zmusilem sie do pseudo erpegie z wyjasnieniami za co zaraz dostaniesz w dziob. Teraz mialem robic powtorke z rozrywki?

Firstem sie wstydzisz komentowac? Jestem sklonny sie zalozyc, ze znudzil ci sie glowny ogr, sekond ogr, a teraz cisniesz czarnego erpegowca. Klasa.

Ten wiek to wkleiles po co? zeby wzbudzic zal wiesciowych obroncow ucisnionych i uciskanych? Gratuluje! postac 3 dni, smiga po ZC, forcie kislevitow, buja sie teleportem i placze na wiesciach, bo nie chcial sie przedstawic i zupa byla za slona.
Gość

Re: Logi!

Post autor: Gość »

Ja nie rozumiem, tak malo osob gra w te gre, a jeszcze sie zrecie o pierdoly i robicie sztuczne problemy. Jakby bylo warto. Jedna gildia sie obraza smiertelnie za przedstawianie, druga zabija za nieprzedstawianie. I dyskusje na kilkanascie stron o tym, kto jest bardziej lamerski. Ja pierd....e.
Gość

Re: Logi!

Post autor: Gość »

Udawanie Greka, że nie rozumie się, że ktoś od Ciebie oczekuje przedstawienia się i zamiast tego uparte mówienie imienia to tak, jakby się zaprezentować: "Jestem seciem jakiegoś cwaniaczka i najprawdopodobniej planuję dołączyć do Twoich wrogów". Też bym zabił w takiej sytuacji :evil:

No i co innego pytanie o imię każdego napotkanego nieznajomego (aż dziw, że reforma zapamiętywania tego nie wyrugowała), a co innego pytanie w uzasadnionych okolicznościach. Chociaż trochę racji ma Visborg, że RPG w stylu ja jestem panem, a Ty pionem może być poprawny, ale co za problem odegrać to tak: "-Ja jestem rycerz Franciszek, a tyś kto, chłystku", zamiast: "-Imię! / -A kim jesteś, że pytasz?? / zabij ..."

Ale przede wszystkim Sesill ma racje. Za dużo histerii w tym temacie :P
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Logi!

Post autor: Goldfinger »

Problemem jest secondziarstwo i wysyłanie pseudopostaci na przeszpiegi nawet nie kandydatów do gildii tylko postaci stworzonych w tym konkretnie celu). Tutaj miniesz zółtodzioba na trakcie, a zaraz potem goni za Tobą ekipa wrogów, albo wracasz po walce/starciu i nagle pojawia się anonim i stoi i się gapi - co się dziwić, że sytuacja jest później nerwowa.

Przydałby się większy nadzór góry nad takimi sytuacjami. Jakiś 'time' do przelogowania się między postaciami. Pilnowanie nieprzenikania się światów między postaciami itd.

A też żółtek jak się nagle znajdzie w środku działań wojennych powinien robić to co każda normalna postać - zwiewać jak najdalej, a nie bawić się w reportera CNN. :roll:
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Logi!

Post autor: Rafgart »

Bedzie niedlugo wprowadzona czasowa blokada na przelogowywanie sie w celu zablokowania zarowno skakania po swiecie jak i skakania miedzy postaciami.
A z tego co tu mozna przeczytac beda rowniez koniecznie kolejne zmiany w przedstawianiu sie :) .
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Logi!

Post autor: Buluar »

Według mnie najlepszą zmiana była by akceptacja zapamiętania osoby, która się przedstawiła. W przeciwnym razie imie po przelogowaniu znikało by poprostu z pamięci.
Wtedy kazdy szpieg, czy swiadomy zoltodziob moglby sie w spokoju przedstawic i nie wyrazic zgody na takowe zapamietanie.
No i skonczyly by sie uprzejmosci podczas bitew - najpierw wzajemne przedstawiania, a dopiero potem walka na smierc i zycie!
I kupcy by odetchneli!

Cholera, chyba sie zwizuje!
Ostatnio zmieniony 13 gru 2010 11:08 przez Buluar, łącznie zmieniany 1 raz.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Logi!

Post autor: Gotmir »

Niektore pochodzeniowki moga sie przedstawiac "z nazwiska" ujawniajac imie swoje prawdziwe z tittlem czy cos, bez faktycznego przedstawienia sie. Czemu nie dodac takiego czegos kazdemu? Zawsze inaczej to wyglada jak ktos sie przedstawia emotem, niz jak CI mowi 'Stefan', przynajmniej wiesz ze Cie nie oklamuje i nie podaje jakiegow wymyslonego imienia.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Logi!

Post autor: Rafgart »

Jesli ktos otwarcie probuje zmusic do wykonania konkretnej komendy, to oleje takie przedstawianie z nazwiska i bedzie dalej meczyl. Cos takiego nie daje nic wiecej niz przedstawianie przez 'powiedz'.
Zablokowany