Regulamin forum - wolność słowa

Forum wieści z Arkadii.
Aranea
Posty: 20
Rejestracja: 11 kwie 2013 21:18

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Aranea »

Ja tego maila to nie rozumiem, FB nie posiadam, ale w CzP się pojawię. Polecam się na prv 8-)
Garar
Posty: 50
Rejestracja: 10 lis 2011 18:30

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Garar »

Hej Aranea!

Tutaj możesz poczytać co to jest:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_dyskusyjna

Lub poszukać w internecie: mailowa grupa/lista dyskusyjna

W skrócie:

Wysyłasz maila na: spotkania-arkadyjskie@googlegroups.com i wszyscy, którzy są tam zapisani dostają go na swoją skrzynkę.

Garar
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Bam »

Co do działu ze spotkaniami to też jestem za tym, żeby istniał podpięty jakoś pod to forum, chociażby jakimś banerem znajdującym się tuż obok tematu 'Porady dla graczy'. Ciężko, żeby nowi gracze trafiali na spotkania arkadyjskie z facebooka czy z forum twoj.net, bo pewnie ani nie słyszeli, że tam jest jakiś dział ze spotkaniami, ani nie słyszeli o jakiejś grupie arkadia na facebooku.

Mi osobiście brakuje też tematu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie", w którym można by uzyskać aktualny kontakt do paru dobrych znajomych/graczy z przed lat o ile ktoś takim kontaktem dysponuje i byłby ma na tyle miły, żeby się podzielić lub poinformować poszukiwaną osobę o czyjejś chęci skontaktowania się z nią. Nie zakładałem go bo pewnie by został zaraz zamknięty jak te spotkania w Lublinie. Od dłuższego czasu szukam kontaktu do gracza, który miał postacie Iver/Vauner (rekrut z dawnego KG).
Endless learning the basics...
Obrazek
Ticz
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2013 14:07

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Ticz »

Hej.

Ja na pewno będę w Czerwonym Październiku w ten piątek w Lublinie.
Do zobaczenia
ODPOWIEDZ