Regulamin forum - wolność słowa

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Sigard »

Zapraszam do dyskusji w jaki sposób wątek o spotkaniu w Lublinie łamał regulamin forum i zasługiwał na blokadę, i czy czasami komuś już się w dupie nie poprzewracało od nadmiaru władzy.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Bam »

/e:
Endless learning the basics...
Obrazek
Drakh
Posty: 20
Rejestracja: 08 cze 2013 18:41

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Drakh »

Tez jestem zainteresowany :)

Albo raczej odpowiedzia: czemu ten topic szkodzil tutaj?
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Paulie »

Zdaje sie, ze temat byl zwyczajnie umieszczony w nieodpowiednim dziala. A, ze brak dzialu na spotkania to latwo chyba wyciagnac wniosek, ze administracja nie zyczy sobie dyskusji o nich na tym forum. Szkoda, niemniej jednak gre na Arce mozna porownac do odwiedzin w domu u innych ludzi - by atmosfera byla dobra, a spotkanie nie skonczylo sie przedwczesnie nalezy uszanowac zasady gospodarza, niezaleznie od tego jak dziwne by sie nie wydawaly.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Terenes »

Pamietam, ze tuz po powstaniu tego forum gracze probowali przeniesc tu dzial ze spotkan z twoj.net, ale administracja wyraznie zadeklarowala ze sobie tego nie zyczy.
Drakh
Posty: 20
Rejestracja: 08 cze 2013 18:41

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Drakh »

A podano wtedy powod czemu sobie nie zyczy?
Gość

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Gość »

Spotkania w realu są złe, wzmacniają kolesiostwo i układy pozaarkadiowe!
(jedyny argument jaki udało mi się wymyślić przeciwko takiemu podforum).
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Rafgart »

Zurwen niedawno wyjasnial czemu ten dzial zostal na Twoj.necie - tutaj dostep maja tylko osoby z istniejacymi na mudzie postaciami, a w spotkaniach uczestnicza takze byli gracze Arkadii.
Gość

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Gość »

Raf! Z takim podejściem nigdy nie "sprzedamy" tej gry.
Właśnie chodzi o to, żeby były gracz stworzył postać w celu napisania posta, że będzie na zjedzie, a w trakcie tworzenia pomyślał: "o, wioska startowa, no no, ciekawe, rozejrzę się, o zadanie, no dobra, spróbuje dla zabawy rozwiązać, a zresztą, najpierw listy poroznoszę", a już miesiąc później będzie dowodził atakiem bezlitosnych mutantów na Imperium.
Awatar użytkownika
Aylinn
Posty: 40
Rejestracja: 26 sie 2011 15:57

Re: Regulamin forum - wolność słowa

Post autor: Aylinn »

Ja tam nic nie chcę mówić... ale ja jestem właśnie takim "powracającym po latach" graczem. I brakuje mi tego działu ze spotkaniami, szczerze mówiąc.

Poza tym, ile to fajnych ludzi poznało się dzieki spotkaniom. A ile enpeców przyszło i założyło później postać, z ciekawości albo i nie... :roll:
ODPOWIEDZ