Elitarnosc w pojeciu graczy

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Elitarnosc w pojeciu graczy

Post autor: Gość »

Komuś się nie pomyliły stronki?
Miejsce na debaty o zakańczających lamusach i żenujące przepychanki słowne jest tu: logizarki.pl
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Elitarnosc w pojeciu graczy

Post autor: Coronius »

Znaczy tutaj nie można ujawniać nieprawdy?
Gość

Re: Elitarnosc w pojeciu graczy

Post autor: Gość »

Nie można ubliżać innym.

Prawda jest dosyć względna. Mi Aldaron nigdy nie zakończył. Ty - owszem.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Elitarnosc w pojeciu graczy

Post autor: Coronius »

Słodko. Kiedy?
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Elitarnosc w pojeciu graczy

Post autor: Miuosh »

Najciekawszy temat od wielu tygodni (inna sprawa, że niepopularny, ku mojemu ubolewaniu :( ), a Wy psujecie. Idźcie się przepychać gdzie indziej. Makarony :P
Ogre!
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Elitarnosc w pojeciu graczy

Post autor: Buluar »

Coz, elfy jak przystalo na istoty o dziewczecej urodzie podrapaly sie miedzy soba, zupelnie zapominajac o tym, ze juz samo posiadanie rasy elf uniemozliwia bycie legendarnym.

A tak juz bardziej powaznie, Ralandil rzeczywiscie bardzo slabo wylosowal elitarna postac ze swojego grona. Ja ze swojej perspektywy wskazalbym bardziej na np.: Natsume. Jak przystalo na elfke ma najwieksze jaja sposrod lesnych elfow. Bije sie praktycznie zawsze do niskich kondycji, nie uciekajac na sciezce do loren, jak tylko triger wylapie "ogr atakuje cie". Ponadto mozna z nia nieraz poerpegowac, wymieniajac sie przyslowiowymi paroma emotami.

Z podobnych wzgledow cenie sobie równiez Throga, z ktorym rowniez mozna fajnie powalczyc, niejednokrotnie poerpegowac w ogole nie bijac sie.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Elitarnosc w pojeciu graczy

Post autor: Auglenn »

Jak to powiedział kiedyś ktoś mądry... Prawda jest jak dupa, każdy ma swoją. Idźcie misiaki gryźć się po kostkach gdzieś indziej :)

A wracając do tematu - elitarność jest pojęciem względnym. Dla mnie elitarny gracz (jeśli w ogóle można tu używać słowa 'elitarny') to przede wszystkim taki, bez którego świat Arki coś by stracił. Są gracze którzy pojawiają się i giną, są tacy którzy grają latami i niewiele wnoszą do świata, a są tacy którzy pojawiają się, przedstawiają jakąś swoją wizję i o tę wizję walczą, często ciągnąc za sobą innych. Naginają świat do swoich potrzeb ("there is no spoon") i kiedy znikają to coś się kończy. I to może być zarówno gracz sławny i znany jak np. dla mnie Evin, ale może to być też gracz, którego zna tylko kilka osób, ale dla tych kilku osób jest on właśnie taką 'elytą'. Poza tym chyba nie używałabym słowa 'elitarny' a raczej, że ktoś jest dla mnie autorytetem.

Edit: Buluar - nie wymieniam dinozaurów. Wymieniłam Evina, bo jako pierwszy podszedł mi pod postać "sławną, znaną, o olbrzymim autorytecie i wielkie charyzmie" tylko w celu przedstawienia wizji ;)

Edit2: O... Corek też jest dla mnie w pewnym sensie 'elytarny' chociaż to lamus pierwszej wody :P
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2013 10:58 przez Auglenn, łącznie zmieniany 2 razy.
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Torg
Posty: 29
Rejestracja: 03 maja 2011 09:54

Re: Elitarnosc w pojeciu graczy

Post autor: Torg »

Za chwile dzięki Waszym bezcelowym przepychankom temat zostanie zamkniety. Wiec z laski swojej uspokujcie sie.

Zeby nie bylo offtop.
Nalezy pamietac, iz graczami sa ludzie, jak kazdy popelniaja bledy i nie sa "czysci jak lza". Nie ma ludzi idealnych, ale sa tacy, ktorzy dzieki swej postawie zapisali sie w historii. To samo tyczy sie Arkadyjczykow. Wymienie kilku, ktorych zawsze uwazalem za wyjatkowych, moze to kwestia sympatii, a moze czegos innego, ale to tylko subiektywny wybor: Yarkom, Jona, Hunvert, Bushi, Daggerro, Thrangorn, Sander, Pulp, Conrad, Ferd, Thalon, Rafael, Cadael, Falik, Ammara i wielu innych...

Pozdrawiam!
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Elitarnosc w pojeciu graczy

Post autor: Buluar »

Re Torg, Auglenn

Byla prosba gdzies wyzej, zeby nie wymieniac jako przyklady dinozaurow, ktore choc niewatpliwie elitarne, obecnie nie graja, albo loguja sie na prima aprilis.

Re dol:
Tez.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2013 10:57 przez Buluar, łącznie zmieniany 2 razy.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Elitarnosc w pojeciu graczy

Post autor: Coronius »

W tej liście jest parę osób, które ciągle aktywnie gra.

up: moze po prostu, wsrod obecnych graczy nie ma juz elit/autorytetow?
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2013 10:58 przez Coronius, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ