Płacze na przepakowane zawody.

Forum wieści z Arkadii.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Buluar »

To nie jest onet, czy wp. Poki co udalo Ci sie napisac 18 postow z czego ich lwia czesc prezentuje poziom holenderskiej depresji. Jesli nie masz nic ciekawego do napisania, albo reszta nie pojmuje Twojego nadzwyczaj wyjatkowego poczucia humoru to skup sie moze na czytaniu wypowiedzi innych i nauce odmiany imion.

Konczac ten malo smaczny OT, chcialbym wrocic do placzu nad zawodem korsarza. Wczoraj wygralem wkoncu dwa sparingi, ale to nie oznacza, ze zawod nie wymaga poprawy, czyt. wzmocnienia!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Coronius »

To niby notki typu: zakon jest przepakowany/mialem gorzej/moj zawod ssie sa lepsze? Przynajmniej mozna sie posmiac :D
Renton
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2013 15:51

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Renton »

To ja juz nie wiem jak pisac zeby bylo prawidlowo. Buluarze Dobra Rado albo Buluarze Od Szaty, pozwol ze nie skorzystam z porad gracza ktory pol roku po zmianie w zawodzie raczyl ja zauwazyc.

PS Mimo wszystko gratuluje obu zwycieskich sparingow.
Konczac nie placze.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Bam »

Renton pisze:To ja juz nie wiem jak pisac zeby bylo prawidlowo. Buluarze Dobra Rado albo Buluarze Od Szaty, pozwol ze nie skorzystam z porad gracza ktory pol roku po zmianie w zawodzie raczyl ja zauwazyc.

PS Mimo wszystko gratuluje obu zwycieskich sparingow.
Konczac nie placze.
:lol:
Endless learning the basics...
Obrazek
ODPOWIEDZ