Płacze na przepakowane zawody.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Ilane »

To ja bym chciał popłakać na zawód myśliwego, a dokładniej na opis speca z ukrycia z 1 osoby.

Przygotowanie (nie widać w co):

Kod: Zaznacz cały

Uwazanie wpatrujesz sie w swoja ofiare, sciskajac kurczowo czerniona prosta naginate dlonmi. Czekajac na odpowiedni moment przyjmujesz dogodna pozycje do wyprowadzenia ciosu.
Atak (nie widać w co uderzam):

Kod: Zaznacz cały

Podkradajac sie na granicy widocznosci zrywasz sie nagle, by krotkim skokiem dopasc do swej ofiary i uderzyc czerniona prosta naginata w jej korpus zadajac nieznaczne obrazenia.
Czasem widać:

Kod: Zaznacz cały

Podkradajac sie na granicy widocznosci zrywasz sie nagle, by krotkim skokiem dopasc do swej ofiary i uderzyc czerniona prosta naginata w jej korpus zadajac nieznaczne obrazenia. Xxx otrzasa sie wyraznie zaskoczony.
A i wymienie wspinaczke na szarże, żeby nie było ;)
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Haern »

Zglos blad na Arkadii, forum do tego nie sluzy.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Ilane »

Zgłoszony razem z pomysłem naprawy jakiś (dłuższy) czas temu. Płaczem na forum szybciej ;)
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Renton
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2013 15:51

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Renton »

Widzac tak zacny temat nie moge nie zabrac glosu.
Odpowiadam Buluarenowi: o zmianach w korsarzu jest informacja w zawodzie: bsdajsespokuj. Informowalem o tym na forum. Do czerwca byles zadowolony ze zmian jak wynikalo z Twoich wypowiedzi. Pomysl jednak ze dzieki plywaniu zawsze mozesz wyskoczyc ze statku. Albo przestac grac. Pozatym dodano emocje korsowi to chyba wszystko wynagradza.
Przypomniec tez chcialbym o strasznym spojrzeniu ZT! W zmianach zwiazanych ze strachem to byloby lepszejsze niz jakas nedzna szarza. Moze warto?
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Buluar »

Renton pisze:Widzac tak zacny temat nie moge nie zabrac glosu.
Odpowiadam Buluarenowi: o zmianach w korsarzu jest informacja w zawodzie: bsdajsespokuj. Informowalem o tym na forum. Do czerwca byles zadowolony ze zmian jak wynikalo z Twoich wypowiedzi. Pomysl jednak ze dzieki plywaniu zawsze mozesz wyskoczyc ze statku. Albo przestac grac. Pozatym dodano emocje korsowi to chyba wszystko wynagradza.
Przypomniec tez chcialbym o strasznym spojrzeniu ZT! W zmianach zwiazanych ze strachem to byloby lepszejsze niz jakas nedzna szarza. Moze warto?
1)Wpisz sobie "odmien Buluar" w grze, jak masz dysleksje, dysortografie, albo poprostu jestes nieukiem.
2)Od dawna juz pomoc w zawodach ma przedrostek "gzpomoc", a nie bs, gl, mc, itp.
3)O czym informowales na forum?
4)Skad powziales informacje, ze do czerwca bylem zadowolony?
5) Nie widze zwiazku przyczynowo skutkowego, pomiedzy poziomem plywania, a checia mojej gry.
6) O tym czy i co mi wynagradza co, beda sam decydowal.
7) Co ma emot ZT do placzy o korsarza?
8) No warto by bylo, zebys jebnal sie mocno w miejsce, gdzie potencjalnie powinienies miec glowe.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Renton
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2013 15:51

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Renton »

Drogi Buluaru chcialem tylko podniesc temat kosarza ktory poruszyles w swych postach przed ich usunieciem w ramach dialogu z wizami. Wniesc troche otuchy i zrozumienia w zagadnienie o ktorym sam kiedys pisalem.
Z tym niegraniem to byl zart, jak to sobie i wizowie zartuja.
A o plywaniu na perfekcyjnie to ktostam pisal. Teraz mozna to wykorzystac.
O ZT to tak w topiku o przepakowanych zawodach. Wybacz ze niezrozumiales, intencji.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Torgen »

Ty masz faktycznie jakies problemy z odmiana imion. To do Rentonowa bylo.
Renton
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2013 15:51

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Renton »

Torgenie, Tobie jako czlowiekowi z zelaznym charakterem, ktory dwukrotnie ulegl kasacji i z niej zwyciesko powrocil ( do zawodu ZT ) udziele wyjasnienia:
Nie mam pamieci do imion.
Bez zartow.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Werbat »

Disclaimer dla nowych graczy: "Cześć, jestem Renton (kim jest, kurwa, Renton?) i wiem, kiedy skasowali Torgena" = "Cześć, jestem pajacem, który wstydzi się głównej postaci, więc założyłem seconda, żeby robić z siebie idiotę na forum. Jaja? Nie, nie mam, skąd?".
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Renton
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2013 15:51

Re: Płacze na przepakowane zawody.

Post autor: Renton »

Werbacie jak widzisz dolaczylem do was w maju , od tego czasu pilnie sledze forum i wszystkie rzeczy o ktorych pisze czerpie miedzy innymi stad. Byl post Pauliego (z maja) o zawodzie korsarza w zamknietym temacie "nowe ..placze", byla cala petycja do Torgena by wrocil i tam tez byly ciekawostki na temat tej znanej postaci.
Nikogo nie obrazam , staram sie byc kulturalny i komentuje sprawy raczej z humorystycznym podejsciem ktore najwyrazniej nie spotyka sie ze zrozumieniem. Moze powinienem dosypac troche chamskich zlosliwosci i komus nabluzgac?
ODPOWIEDZ