Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Amras
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2009 22:14

Re: Płacze na magów

Post autor: Amras »

Dziękuję Rafgarcie za pomoc.

pzd.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Płacze na magów

Post autor: Werbat »

Słowo-klucz, staż. To ja też odszczekuję.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Erkhart
Posty: 12
Rejestracja: 10 kwie 2014 11:53

Re: Płacze na magów

Post autor: Erkhart »

Werbat pisze:Słowo-klucz, staż. To ja też odszczekuję.
To, że staż a nie wiek, to chyba w Twoim marudzeniu akurat niczego nie zmienia. ;-) Stary gracz tak czy siak traci przywileje, bo staż się tyczy wszystkich postaci na koncie.

Quint ma zasadniczo rację, ale z drugiej strony cały ten cyrk z lataniem po statku i wiosce to tylko z 5-10 minut robienia jakichś dupereli, co nie jest w sumie dramatem, a może powstrzymać przed masowym tworzeniem sekondów (pytanie tylko, po co ktoś miałby to robić).
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Płacze na magów

Post autor: Werbat »

Erkhart pisze:[To, że staż a nie wiek, to chyba w Twoim marudzeniu akurat niczego nie zmienia. ;-) Stary gracz tak czy siak traci przywileje, bo staż się tyczy wszystkich postaci na koncie.
Wiesz, ja tak koniec końców jakoś niespecjalnie się przejmuję, że nie miałbym teraz przywilejów robiąc seconda, bo jednak sobie jakoś poradzę.

Bardziej się bałem sytuacji, którą chyba wszyscy przeszliśmy - zakładasz postać, zaczynasz kojarzyć, co i jak, więc zakładasz drugą, bo tą pierwszą popełniłeś już miliony błędów (medytacja, 'zabij dziecko' z ciekawości, kretyńskie imię (moja pierwsza postać nazywała się Bstalew, bo jak widziałem 'podaj swoje imie', myslałem, że chodzi o login na konto na szkolnym serwerze :P) i takie tam). I chociaż tak naprawdę dalej jesteś żółtkiem, zablokowanie bonusów dlatego, że ta pierwsza postać, postać-fail, miała 24 godziny życia, mogłoby być niefajne/odpychające.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Płacze na magów

Post autor: Zurwen »

Proponowałbym się skoncentrować na:
'kolor zoltodzioby'
:ugeek:
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Płacze na magów

Post autor: Asandra »

Werbat pisze:Bardziej się bałem sytuacji, którą chyba wszyscy przeszliśmy - zakładasz postać, zaczynasz kojarzyć, co i jak, więc zakładasz drugą, bo tą pierwszą popełniłeś już miliony błędów (medytacja, 'zabij dziecko' z ciekawości, kretyńskie imię (moja pierwsza postać nazywała się Bstalew, bo jak widziałem 'podaj swoje imie', myslałem, że chodzi o login na konto na szkolnym serwerze :P) i takie tam). I chociaż tak naprawdę dalej jesteś żółtkiem, zablokowanie bonusów dlatego, że ta pierwsza postać, postać-fail, miała 24 godziny życia, mogłoby być niefajne/odpychające.
Myślę, że czy to jako Bstalew czy to jako Werbat, musisz i tak przejść te wszystkie faile i oczywiście adekwatnie dotyczy to wszystkich nas. Jak już ktoś ma postać - faila to już niech przemęczy się kilka dni / tygodni, żeby kolejna nowa postać żyła już bezbłędnie. Robi się błędy, ale raczej intuicyjnie na ogół się wie, że jeszcze coś Cię może zaskoczyć, więc jeszcze nie jest to czas na nową, już wymuskaną "prawdziwą postać". Nigdy jakoś z tym nie było aż takich problemów. 8-)

Zawsze można zamiast "Podaj swoje imię" napisać "Podaj imię swojej postaci", czy coś w tym guście.

A ja tak w ogóle ryczę po dziś dzień jak z ciekawości zabiłam takiego ślicznego królika :cry:
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Płacze na magówmart

Post autor: Gryzak »

Asandra pisze: A ja tak w ogóle ryczę po dziś dzień jak z ciekawości zabiłam takiego ślicznego królika :cry:
Nie martw się to na pewno taki królik był!
Obrazek
Gość

Re: Płacze na magów

Post autor: Gość »

Re: UP
Szkoda, że nie ma Świętych Granatów Ręcznych. Może by je tak wprowadzić na Prima Aprilis? :)
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Płacze na magów

Post autor: Gerdia »

Temu komuś, za to coś, choć to syzyfowa praca :)
Ogromne, ogromne podziękowania :*

G. :roll:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Aranea
Posty: 20
Rejestracja: 11 kwie 2013 21:18

Re: Płacze na magów

Post autor: Aranea »

Po kilkunastu latach "magowie" rozwiązali odwieczny problem wszystkich gildii w grze. Dylemat pt. "czy nowa postać, która zaczęła się do nas starać - jest, czy nie jest "secondem" 8-) A wszystko dzięki kolorom!

Nie pozostaje nic innego, jak chyba podziękować?
Zablokowany