Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Płacze na magów

Post autor: Gerdia »

Ja się nie znam,
niemniej nie wydaje mi się by gildie zostały otwarte do momentu przetransferowania wszystkich na normalny kod,
który umożliwiałby ich rozbudowę choćby o obronę gildii. Do tego jeszcze długa i wyboista droga. Pomijając już zupełnie to,
że samo zakodowanie systemu zdobywania gildii to nie jest błaha sprawa.

Pozdrawiam,
A. :evil:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Płacze na magów

Post autor: Terenes »

Thork pisze: Było już to wałkowane wielokrotnie. Zwizuj się i poświęć ogromną ilość czasu na otwarcie gildii.
Sek w tym ze juz jakis czas temu ktos z administracji (Rafgart?) zadeklarowal ze nowych wizow raczej nie przyjmuja, wiec skladac podania mozna ale liczyc na przyjecie niezbyt. Chodzilo chyba o to, ze przeszkolenie wiza wymaga wiecej roboczogodzin niz pozniej przewidywany czas skutecznej pracy takiego czarodzieja.

Przynajmniej jesli dobrze zrozumialem tamta enigmatyczna notke.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Płacze na magów

Post autor: Zurwen »

Źle zrozumiałeś.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na magów

Post autor: Torgen »

Czy mozecie sie ponownie przyjrzec sprawie lagow? Bo cholera czlowieka powoli bierze. I to jak ze znajomymi rozmawiam nie tylko mnie laguje. Mamy XXI wiek, internet w telefonach, komputery w kieszeni, a tu lagi tylko na grze TEKSTOWEJ! Broncie panie bosze wladowania jakiejs grafiki do muda...
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Płacze na magów

Post autor: Einholt »

Otwarcie gildii dla niektorych stowarzyszen moglo by oznaczac obecnie zaglade z racji bardzo malej lub nawet niklej wrecz aktywnosci jego graczy, a co za sens jest zdobywac gildie pozbawiona aktywnych obroncow?
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Płacze na magów

Post autor: Galatea »

Zawsze można by wprowadzić otwarcie gildii na życzenie jej własnych władz. Można by wprowadzić również jakąś formę bonusu za otwarcie gildii - choćby symboliczne dziesięć mithryli tygodniowo. Można by zastosować rozwiązania, że o ile przedostanie się przez pierwszą bramę byłoby stosunkowo proste, to np. skarbce/skrzynie bronione byłyby przez npce tak silne, że wsparcie pojedynczych obrońców - graczy - wynosiłoby to zadanie do rangi niemal niemożliwego. A i bez nich mogłoby kończyć się ofiarami i wymagać zespołu przynajmniej parunastu osób, które w środku nocy ciężko byłoby zebrać.

Bądź coś zgoła odmiennego.

Powtarzając - pomysłów były już setki i w razie zajścia potrzeby pojawiłyby się pewnie kolejne. Tyle że przyjemnie byłoby się dowiedzieć, że sam element gry nie został zapomniany i nawet jeżeli po którychś świętach, to może się pojawić.
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na magów

Post autor: Haern »

Nie zostanie zapomniany.
To nie jest temat na pomysły, tylko na płacze.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Płacze na magów

Post autor: Cochis »

re up
Popsules cos? Czy tylko ja sie nie moge zalogowac?
Cisza w domu, dzieci spią, pracy nie ma ... expa tez :P
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

Nie jestes jedyna osoba ktora nie moze wejsc na arke :cry: ..
Szkoda tylko ze jeden z dwoch dni tygodnia ktory mam na "gre" ogladam arke z pozycji "ob tylko panel logowania."
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Płacze na magów

Post autor: Rafael »

Troche poplacze ale zastanawia mnie jedna rzecz.
Czemu ma sluzyc ostatnia zmiana z nauczeniem sie przez npce walki w szyku w bardzo wielu miejscach?
R.
Zablokowany