Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Płacze na magów

Post autor: Rafgart »

Ayenne:
To profilaktycznie masz bana na forum. Wszystkim sie przyda troche odpoczynku.
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Płacze na magów

Post autor: Larius »

Rafgarcie... Ja waszą pracę doceniam i w ogóle cieszę się, że macie jeszcze chęci tworzyć nadal tą grę choć z niektórymi decyzjami się nie zgadzam to wam bardzo dziękuję, że chce wam się jeszcze męczyć z nami. :D

Nie jestem Administratorem, ani nawet wizem, ani nawet (o zgrozo) kandydatem na wiza, ale jako gracz to wydaję mi się, że Ayenne bana niesłusznie dostała. Chodzi mi o to, że wyrażanie swojego zdania w sposób dobitny i (czasami) ostra dyskusja nie powinna być powodem bana. Nie narzucała nikomu swojego stanowiska tylko wyrażała swoje.

Co do tematu Grushusia to jak go znam to wiem, że na pewno nie miał niczego złego na myśli ?tworząc? ten żart. Przecież każdy człowiek, który w sobie ma jeszcze trochę człowieczeństwa to współczuję tym ludziom z Paryża. Tak samo jak współczuję się żydom z Auschwitz, gdzie każdy wie co się działo, a i tak powstawały i powstają nadal głupie żarty na temat tamtej sytuacji. Właściwie to jestem pewien, że każdy choć raz taki żart usłyszał i się zaśmiał pod nosem. Więcej dystansu myślę i wszyscy będziemy się kochać. <3
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Berrin
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2014 09:29

Re: Płacze na magów

Post autor: Berrin »

Ayenne dostala bana za własne zdanie, az strach teraz cos napisac... Mam nadzieje, ze nie o taki odpoczynek chodzilo.
Ay w jednym miała racje (no może nie tylko w tym ale tak ladnie brzmi), sa osoby, które maja cos do powiedzenia ale nie wypowiadają się z obawy, ze zostaną zhejtowane przez jakies kolko wzajemniej adoracji.

Druga sprawa, która osobiście mnie dotyka to roznice w czasach reakcji na zgłoszenia. Wyglada to tak jakby wizowie faworyzowali czesc graczy i na ich zgłoszenia odpowiadali praktycznie od razu (nie chodzi mi tu o przyzwania).
Byloby milo jakby została wprowadzona jakas kolejność zgloszen bo naprawdę czuje się gorzej traktowany czytając posty w sytlu "dziekuje za szybka/natychmastowa reakcje" kiedy sam czekam na jakakolwiek odpowiedz i po kilka tygodni...
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na magów

Post autor: Haern »

Nie róbcie z siebie idiotów. Niech sobie broni Vaxona kto chce, to nie jest zabronione, ale avatar/sygnatura razi - już nie chce podrzucać głupich pomysłów, bo ktoś gotów stestować cierpliwość moderatorów, ale obrazek z obozu koncentracyjnego czy w inny sposób nieadekwatny/obraźliwy/obrzydzający byłby również ścigany, więc nie gadajcie głupot o wolności słowa bo to zupełnie nie o to tu chodzi.

@Berrin: zgłoszenie zgłoszeniu nie równe, niektóre wymagają poświęcenia 5 minut i może je zrobić każdy z wizów, niektóre wymagają dużo pracy, niektórie wymagają zmian w kodzie mudliba czy międzydomenowym, niektóre czekają na cały pakiet powiązanych z nimi większych zmianntór jeszcze inne czekają na czarodzieja, który odważy się podjąć babrania w jakimś antycznym kodzie bardzo kiepskiej jakości. No i niektóre zgłoszenia błędów okazują się też nie być błędami:) Dorabianie teorii o faworyzowaniu tylko na podstawie Twojej obserwacji to trochę paranoiczne myślenie.
Mikkel

Re: Płacze na magów

Post autor: Mikkel »

To żeby temat zmienić:

Chciałbym Haernowi podziękować za szybką reakcję na zgłoszenie. Odpowiedź, choćby i negatywna, jest znacznie lepsza niż brak odpowiedzi, nie wisi się dzięki niej w pustce i wiadomo, co dalej. :)
Berrin
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2014 09:29

Re: Płacze na magów

Post autor: Berrin »

Haernie, odpowiedz na zgłoszenie które jest pytaniem odnośnie zasad nie wymaga zmany w kodzie, angażowania kilku wizow itd., a i tak trzeba na nia czekac kilka tygodni. Tak samo zgłaszanie bledow zagrazajacych zyciu postaci. Brak wiedzy czy blad został naprawiony czy nie (bo nikt nie znalazł czasu/checi* żeby napisac dwa zdania) skutkuje tym, ze dany teren jest przezemnie omijany.
Jest jeszcze kwestia nie dzialajacej u mnie mapy na oficjalnym kliencie. Odpowiedz na forum była w szybka, jednak nie przelozyla się na naprawę problemu (od ponad 2 miesiecy).

Może to moja paranoja, ale nie tylko ja marudzę na długie terminy, bądź wogole brak odpowiedzi.


Ps. nikogo nie oskarzam :)

* niepotrzebne skreslic
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Płacze na magów

Post autor: Trfog »

Wracajac do waznych tematow, ktore wplywaja na wiecej niz 2 osoby na mudzie, naprawicie gory?
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Płacze na magów

Post autor: Terenes »

Przeciez Ayenne chyba nie dostala bana za kwestionowanie decyzji wizow w sprawie Vaxona i swoje zdanie w tej kwestii? Dostala za forsowanie swojej wizji tego co jest dozwolone a co nie przez regulamin forum, mimo jasno przedstawionego stanowiska administracji. Trollowanie wobec moderatorow to ban chyba na kazdym forum jakie znam.

KGKSow i OK nikt nie ruszyl za burzliwe wytykanie koszmarku jaki czarodzieje zrobili z gorami w Imperium (az sie boje co bedzie gdy standaryzacja tych gor dojdzie do Mahakamu).
Grushus
Posty: 14
Rejestracja: 01 cze 2009 14:24

Re: Płacze na magów

Post autor: Grushus »

Ayenne dostała bana na forum ponieważ Rafgart może to zrobić i nie ma argumentów aby obalić jej zdanie. Mój mózg nie połączył mojego awatara z tragedia w Paryżu BO CHORYM BY BYŁO W OGÓLE PORÓWNYWANIE BANA DO ŚMIERCI. Mogę zmienić język na łacinę np, jeśli wpłynie to kojąco na ból odbytu który odczuwają niektórzy to będę zachwycony. Ale nie bójcie się napisać "Proszę zmień język napisu na awatarze".
Na groźbę Rafgarta sygnarturka usunięta.
Berrin
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2014 09:29

Re: Płacze na magów

Post autor: Berrin »

@Trfog Arka nie bylaby arka jakby nie znalazł się ktoś ze swoimi zlosliwymi uwagami, co nie?
Zablokowany