Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Płacze na magów

Post autor: Hunrim »

Herenvarno pisze:
Coronius pisze:Dobrze gada! Polać mu!
Zakodujcie znów coś co już istnieje!
Istnieje? Ostanie moje testy z dnia wczorajszego wykazuja ze jednak jesli istnieje, to w praktyce nie dziala (mimo ustawienia opcji "rozszerzonych"),
na swiezo stworzonej postaci zjechalem do ciezko rannego bez zadnego komunikatu o stanie zdrowia, podczas biegu padam ze zmeczenia bez informacji ze sie zmeczylem w jakimkolwiek stopniu wczesniej, z mana nie testowalem. Powrot do gornych progow zmeczenia/kondycji tez bez komunikatow.

Co do Werbata: pokazales na co Cie stac :D
Sloma z butow zaczyna wychodzic Ci przez koszle juz? Tradycyjnie: "pierdolić muszę, chociaż powiedzieć nie mam co! Bo jakem Werbat, pierdolić muszę! Lans ponad wszystko!" Kolegom sie chwalisz ile postow nie w temacie nabiles?
Ale Werbat ma rację, to o czym piszesz jest już zakodowane od jakiegoś czasu. Chyba rzeczywiście jeżeli nie grasz to powinieneś być ostrożny z radami i pomysłami, bo już parę razy wprowadziłeś świeżych graczy w błąd, a czasem drobiazgi są istotne.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

Faktycznie, masz racje, pozostaje mi milczec w kazdym temacie albo pisac tak jak Werbat ---> Nie w temacie.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Płacze na magów

Post autor: Khazog »

moze nie milczec, ale musisz zaczac podkreslac przy poradach, ze "tak bylo kiedys"
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Płacze na magów

Post autor: Godar »

Lepiej nic nie mówić, niż głupio milczeć.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Płacze na magów

Post autor: Ilane »

Wat? :D
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Płacze na magów

Post autor: Yalom »

Wielkie dzięki Elanderowi i całej ekipie. Nie spodziewałem się! ;*
Awatar użytkownika
Cron
Posty: 12
Rejestracja: 30 sty 2014 20:45

Re: Płacze na magów

Post autor: Cron »

Elanderowi

Wielkie DZIĘKUJĘ!
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Płacze na magów

Post autor: Loptak »

Czarodzieje apeluje o wzmocnienie wszystkich gwardii na arce (no może poza Quenelles i Bodrog), a szczególnie tych w miastach matkach (Nuln, Novigrad).

Bardzo nieklimatyczne jest to że 2-3 osoby potrafią wyrżnąć całą gwardie, nie schodząc przy tym zbytnio z kondycji. Wiem że taka zmiana uderzyłaby szczególnie w 2 gildie, ale chyba ich założenia są takie że ma być ciężko.

Widok samotnego elfa wyżynającego cała obsadę Oxenfurtu - nie wiem czemu, ale od razu odechciewa się grać.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze na magów

Post autor: Coronius »

Po co wzmacniać gwardię w Novigradzie? Starczy, że są terminatory na gwizdku (co do reszty się zgadzam).
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Płacze na magów

Post autor: Miuosh »

Na mieście mówią, że Loptak padł stojąc na gwardii w Nuln, bo myślał, że go wybronią przed Ogrzą Hordą.
Na mieście mówią, że jego pomysł na wzmocnienie gwardii może być tym inspirowany.
Ogre!
Zablokowany