Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Grisha
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2013 14:37

Płacze na magów

Post autor: Grisha »

Heja,

Jako, że ostatni temat został zamknięty z wiadomych powodów, otwieram nowy - bez szarży, sztyletów i innych bzdetów.

Dziękuję Rafgarcie za cofnięcie postaci.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Gotmir »

A ja dziekuje za wysluchanie moich lamentow, w sprawie pewnej broni, ktora zniknela z arkadii, ale pojawila sie ponownie :)

Dzieki!
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Denea »

Dziekuje bardzo! Chociaz w sumie nie wiem do konca za co, ale dziekuje, dziekuje i jeszcze raz dziekuje! :)
Ble... Ble? Ble!
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Nazira »

Wielkie, olbrzymie, przeogromne DZIEKUJEMY!!!
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Moira
Posty: 84
Rejestracja: 29 wrz 2012 19:37

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Moira »

Dziekujemy wszyscy zeby nie bylo ze tylko one! Bardzo, bardzo, bardzo dziekujemy!
Awatar użytkownika
Redaan
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2009 20:20

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Redaan »

Ze swej strony też chcę podziękować.

Czarodziejom:

Po pierwsze za to, co otrzymaliśmy, bo czekaliśmy na to wytrwale od bardzo dawna.
Po drugie za to, że mimo, iż co rusz zajmował się tym kto inny, wykorzystaliście nasze pomysły, naszą pracę.
I po trzecie za to, że mimo iż macie naprawdę dużo wszelakiego zajęcia, to się Wam chce.

Przy okazji dziękuję też Mieszkańcom Kła za to, iż wierzyli w półelfią rodzinę, że tworzą razem jedną z najbardziej niezwykłych społeczności arkadyjskich.
To właśnie jest arkadyjska magia. :)
Dziękuję Wam wszystkim.
Awatar użytkownika
Miris
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2009 22:41

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Miris »

Kod: Zaznacz cały

Zakapturzona zielonooka dziewczynka na niewysokiej siwej klaczy i elegancka kruczowlosa kobieta na spokojnym karym koniu.
Elegancka kruczowlosa kobieta na spokojnym karym koniu i zakapturzona zielonooka dziewczynka na niewysokiej siwej klaczy spinaja konie i szybko nikna w dali.
Wiem, wiem, wiem, że pewnie Yennefer i Ciri jeżdżą tędy od lat, ale ja pierwszy raz widzę i mnie uśmiechnęło i dziękuję :)
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Terenes »

Yennefer i Ciri? Hm.. Nie spotkalem, ale jesli tak to jest to troche niespojne z kilkoma elementami. Np. zyjacym Vilfridem Venckiem.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Gleanevall »

Terenes: omgomgomg,
A Geralt ma szramę niespójną z żyjącą strzygą. Właściwie strzyga też jest niespójna, bo kiedyś odczarowałem ją w księżniczkę. :P
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podziękowania dla magów

Post autor: Morholt »

A Gleanevall jest niespojny bo go kiedys zabilem a nadal zyje :(
Zablokowany