Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Davith »

Re up:

Yyy ja mowilem o nieadekwatnym a nie adekwatnym ;)
I o co Ci chodzi z tym Smolenskiem? Sadzilem ze tylko ten mily czlowiek o jasnej brodzie z TV jeszcze z tym walczy...
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na magów

Post autor: Torgen »

Wolnosc slowa i wolnosc wypowiedzi to taka zabawna sprawa teraz. Bo powoduje ze kazdy moze mowic co chce i unikac konsekwencji jak chce bo zasloni sie wolnoscia slowa i jego lamania przez wladze. A o prawie stanowi stety wladza jaka nad nami jest. Tutaj na arce wladza sa wizowie. Ja regulamin rozumiem tak ze jest to luzny spis zasad wg ktorych powinnismy sie stosowac zeby wszystko nie wymknelo sie spod kontroli. Glowna wladza jednak sa tu wizowie i z nimi nie ma dyskusji juz nie raz to pokazali. Jezeli ktos z tym chce dyskutowac to albo udaje idiote, albo nim jest, albo chce sie pokazac lub tez zostac meczennikiem. Raf jak zauwazylem dal ostrzezenie zeby usunac avatara ktory sie jednoznacznie kojarzy i prosze nie mydlicz oczu ze nie bo naprawde nie jestesmy idiotami. Jezeli ktos na to nie reaguje i zaczyna popadac w polemike no to jak draznienie psa na lancuchu. A tam, nie ugryzie, kit ze to jego podworko. A jak pogryzie no to narusza moja cielesnosc. Bo lancuch powinien byc krotszy, co z tego ze to nie moje podworko.
Ayenne
Posty: 85
Rejestracja: 20 lip 2011 12:26

Re: Płacze na magów

Post autor: Ayenne »

Dla mnie Torgenie zlamales zasady forum.
Z reszta ogolnie sie zgadzam, bo mniej wiecej domyslam sie o co Ci chodzi. Jendakoz porownywanie do psow, czy tez uwazanie polemiki za zlo, no coz., przynajmniej dla mnie jest glupie.
I znow mam pytanie. Jak zgadzam sie z tym, ze musi ktos i nad arka panowac i nad forum, kto powiedzial ze oni sa wlascicielami i maja prawo robic co chca?
Tworzymy jakas spolecznosc czy sie myle? I jak moge uznac, ze ktos powinien miec nad tym piecze i nad tym panowac, tak nie zgadzam sie z tym ze: "wiz ma zawsze racje". Mam nadzieje, ze moge.
:)
No matter how many deaths that I die I will never forget
No matter how many lies I live I will never regret
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Davith »

Dosc niefortuna wypowiedz biorac pod uwage jakie stanowisko zajmuje twoja postac na Arkadii. Latwo odbic to pytanie bezposrednio do Ciebie.
Ayenne
Posty: 85
Rejestracja: 20 lip 2011 12:26

Re: Płacze na magów

Post autor: Ayenne »

Dobra, tlumacz jak maja sie moje wypowiedzi na forum do postaci jaka gram. Bo nie wiem serio.
edit:D jak zawsze zagnana..
No matter how many deaths that I die I will never forget
No matter how many lies I live I will never regret
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Płacze na magów

Post autor: Swan »

Witam, poniewaz w rozmowie pojawilo sie moje imie - pare wyjasnien - zaczne od notki na wiesciach: Witajcie,W ostatnim czasie zostaly kolejny raz SKASOWANE KONTA graczy kojarzonych zpostaciami Vaxona i Swana. Sa to osoby, ktore Arkadii szkodzily, nie chcemy ich tutaj i beda regularnie usuwane. Przestrzegamy przed podejmowaniem w przyszlosci jakiejkolwiek swiadomej wspolpracy z ich nastepnymi wcieleniami.Moze to sciagnac nieprzyjemnosci na was i na wasze stowarzyszenia.W imieniu druzyny d/s GraczyMistrz Elander. Elanderze - moje konto nadal istnieje, nie wprowadzaj prosze graczy w blad. Czy to znaczy ze kazde stowarzyszenie ma teraz pisac do MG z zapytaniem czy to nie postac Vaxona i Swana? Sprawa druga - nie wiem za co polecial Vaxon, ale widze ze podobny walek jak ze mna - ja mialem zasady od Rafgarta - zlamalem je wszystkie - przyznaje sie - ale dlaczego skasowano mi postac po pol roku grania ponad, a nie np jak zamiescilem 1 post na forum (zakaz wypowiadania sie na forum), jak dostalem majac postacia 3 dni wyznanie MC (zakaz jakiegokolwiek kontaktu z MC), zaraz po przystapieniu do gildii w ktorej bylem (zakaz przystapienia do jakiejkolwiek gildii), i dlaczego nastapilo to nie odrazu, a po pol roku pobytu w gildii - gdzie wiedzieliscie kim gram i co robie. A nastapilo to dopiero po zgloszeniu przezemnie bledu - co i tak nie wiem czy bylo bledem, bo odpowiedzi nie poznalem. Wasza piaskownica, wasz piasek i foremki - ale chcialbym wiedziec jedno: W JAKI SPOSOB ja czy tez Vaxon szkodzilismy Arkadii? Bo np ze gram kim gram nie wiedzial nikt. Pozdrawiam.
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Płacze na magów

Post autor: Trfog »

Moze dlatego, ze nie jestescie pepkiem swiata, a na pewno nie Arki i Wizowie zajmowali sie czyms innym, niz patrzenie na jedna z 500 unikalnych postaci, ktore loguje sie tygodniowo na Muda i sprawdzanie IP, porownywanie ich do tych uzywanych na forum i w przeszlosci przez mase zbanowanych postaci, czy robienie czegokolwiek innego co zrobili, aby was nakryc. (moze ktos was wkopal?)

Luzna mysl, nic do was nie mam.


EDIT.
To odnosnie tego, czemu teraz skasowali, a nie wczesniej.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na magów

Post autor: Torgen »

re Ayenne
Jezeli chodzi o moje wulgaryzmy to owszem zlamalem zasady forum i moge poenisc kare za to, nie ma problemu. Do psow nikogo nie porownywalem, jezeli z tak prostego przykladu jaki podalem wyciagnelas takie wnioski to nie wiem jak pisac zeby do Ciebie trafil przekaz.
Ayenne
Posty: 85
Rejestracja: 20 lip 2011 12:26

Re: Płacze na magów

Post autor: Ayenne »

Jedno konto jedna postac.

Torgen: Wiem, nie czepiam sie. Ale czasem poprostu trzeba sie dac wypowiedziec i tym na codzien milczacym. O to mi chodzilo. Maja czesto szersze spojrzenie, a uwierz mi czy chcesz czy nie, jest wielu co maja zdanie,a nie chca sie wypowiadac, zeby im nie powiedziec ze maja wypierdalac. O to mi chodzilo. A nawet jak racji nie maja, czy maja.. Niech sie nie boja.
No matter how many deaths that I die I will never forget
No matter how many lies I live I will never regret
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Davith »

Ayenne pisze:Dobra, tlumacz jak maja sie moje wypowiedzi na forum do postaci jaka gram. Bo nie wiem serio.
edit:D jak zawsze zagnana..
Sama sie zagonilas ostatnim pytaniem ale tez sama bedziesz umiala sobie na nie odpowiedziec. Na pewno wiesz juz ze sterowanie, ustalanie zasad i podejmowanie decyzji to nic prostego. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze nawet jesli chcesz dobrze czasem wyjdzie w opini innych zle. Czasem wiele dobrych decyzji przykryje jedna niefortunna. A czasem wybrac trzeba mniejsze zlo. Za to wszystko jestes podobnie oceniana jak sama teraz chcesz oceniac bo przeciez choc w mniejszej skali wykonujesz podobna prace czyz nie?
Zablokowany