Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Płacze na magów

Post autor: Zurwen »

Cofki to coś zupełnie innego niż zgłoszenia błędów, mają swoją oddzielną procedurę i zajmuje się nimi inny zespół czarodziejów, niż w przypadku błędów.

Wyzywanie innych od hipokrytów w temacie, w którym się nie ma najmniejszego pojęcia, pozostawiam bez komentarza.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Wiec dajcie jakies info czy sprawa jest rozpatrzona czy nie a nie my, gracze, jak debile odexpiamy nie wiedzac czy jutro nie dostaniemy cofki.
Ja znam az dwa takie przypadki. Swoj i kolegi ktory dostal cofke po ponad tygodniu. Byla nawet sytuacja, ze jakis mlodzik, nie zwazajac na zasady rpg zaczal na poczcie pytac o to, czy dostanie cofke, czy pewna sytuacja to bug czy tez nie. ktos mu odpowiedzial, ze to zalezy od "widzi mi sie" czarodzieji.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Płacze na magów

Post autor: Einholt »

Dwa razy moja postac byla cofana po bledach Arkadii i dwa razy trwalo to gora 2-3 dni.
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Płacze na magów

Post autor: Rafael »

Dhrow: przestan sie glupio pienic, bo az rzal czytac. Pisze Ci 2 wizow jak sprawa wyglada - przyjmij to i nie jecz. Moze jeszcze bys chcial kufa status zgloszenia zalozyc i powiadomeinia smsowe i zmianach :lol:
Z mojego doswiadczenia mg odpisuje zawsze jesli jest po temu przyczyna, a ze taka rzecz jak cofka trwa kilka dni... ja pierdziele takie masz straszne cisnienie ze nie mozesz poczekac chwili az Ci odpisza? Wizy tez maja ograniczony czas i docen to ze Ci zabawe w literki umozliwiaja.
Inna sprawa jest taka ze jak to zwykle jest, jesli zyjesz z kims (wizami) w miare dobrze, nie robisz przekretow, odnosisz sie z szacunkiem to mysle ze masz (pomimo zapewnieniom o bezstronnosci :) ) wieksze szanse na przychylne i szybkie zalatwienie sprawy, niz jeczacy na wiesciach arkowy przekreciarz.

R.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Rafael pisze:Dhrow:
przestan sie
glupio pienic, bo az rzal czytac. Pisze Ci 2 wizow jak sprawa wyglada -
przyjmij to i nie jecz. Moze jeszcze bys chcial kufa status zgloszenia
zalozyc i powiadomeinia smsowe i zmianach :lol:
Z mojego doswiadczenia mg odpisuje zawsze jesli jest po temu przyczyna, a
ze taka rzecz jak cofka trwa kilka dni... ja pierdziele takie masz
straszne cisnienie ze nie mozesz poczekac chwili az Ci odpisza? Wizy tez
maja ograniczony czas i docen to ze Ci zabawe w literki umozliwiaja.
Inna sprawa jest taka ze jak to zwykle jest, jesli zyjesz z kims
(wizami) w miare dobrze, nie robisz przekretow, odnosisz sie z
szacunkiem to mysle ze masz (pomimo zapewnieniom o bezstronnosci :) )
wieksze szanse na przychylne i szybkie zalatwienie sprawy, niz jeczacy
na wiesciach arkowy przekreciarz.

R.
Z Twojego postu wywnioskowalem, ze jestem przekreciarzem. Rownie dobrze moge Cie nazwac zlodziejem, debilem czy co tam wolisz. :)
Placze bo wizowie nie odpisuja. nie wiadomo czy jest szansa na cofke, a
prosta odpowiedz "rozpatrzono sprawe" by to zmienila. Kilka stron
wczesniej byl opis sprawy z arena, przy ktorym nie wiedzialem, czy
padlem ofiara bugu czy zmian. Okazalo sie, ze to zmiana.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Płacze na magów

Post autor: Gruer »

Odkad gram w arkadię, a będzie tego naście lat, zawsze kiedy zgłaszałem błąd, wątpliwości czy też podejrzenie że coś poszło nie tak wizowie bardzo sumiennie podchodzili do tematu : kilka razy kontaktowali się bezpośrednio, kilka razy dostawałem wyczerpujący list w sprawie jaka mnie bolała - zatem uważam że jęki w sprawie nieodpisywania na każdą zgłoszoną sprawę są bezpodstawne i w mojej opinii wysoce męczące dla ekipy która w swoim WOLNYM czasie zapieprza zapewniając nam rozrywkę.
Jeśli nie ma kontaktu znaczy że po prostu tak ma być i odkąd sięgam pamięcią tak właśnie było to rozumiane.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2014 12:42 przez Gruer, łącznie zmieniany 1 raz.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Szczegolnie jak przy sparingu na arenie gosc zginal i czekal ponad tydzien na cofke. Rzetelne jak cholera.

Poza tym czuje sie, jakbym rzucal grochem o sciane...

edit: pytanie do wizow: powaznie takie trudne byloby odpowiadanie graczom? Tak cholernie czasochlonne to jest? Przynajmniej jezeli chodzi o prosby o cofke.
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Płacze na magów

Post autor: Rafael »

Dhrow: nigdzie nie napisalem ze jestes przekreciarzem, ta czesc mojej notki byla ogolna, klania sie czytanie ze zrozumieniem, choc jest pewne przyslowie o stole i nozycach :D
Jednak placzkiem wiesciowym jak najbardziej jestes.
Piszę Ci ja i inni gracze, pisza Ci wizy, a Ty dalej jak sam piszesz, jak grochem o sciane...
Nie jest to oficjalne stanowisko ale domyslam sie tak wyglada sprawa:
NIEbedzie wysylane powiadomienie o zajeciu sie zgloszeniem, naucz sie troche cierpliwosci.
Przeczytaj jeszcze ze dwa razy notke Gruera i sie po prostu zastosuj, zamiast tutaj jeczec.

R.
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Płacze na magów

Post autor: Brygu »

Dzięki za interwencje w stojaku i grupie.
Brygu.
Awatar użytkownika
Esterle
Posty: 27
Rejestracja: 03 sie 2014 01:01

Re: Płacze na magów

Post autor: Esterle »

A ja dziękuję Elanderowi za cofkę - pierwszą w mojej arkowej "karierze" ;)
Miło mi, że znalazłeś czas.

Pozdrawiam serdecznie :)
Żyj życiem, dając żyć innym :)
Zablokowany