Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Płacze na magów

Post autor: Merkava »

Komando napisało klimatyczne notki na forum, i zostało za to objechane, kazano im grać na arce.

Tym razem nie pisali na forum tylko na arce, również zostali za to objechani.

Znaczy co, mają się skasować i nie grać? Czy tylko siedzieć w lesie i expić na zjawach, żeby przypadkiem kogoś nie spotkać?

Weźcie, jak zawsze miałem do kilku osób szacunek, to ich pitolenie na temat tego 'sojuszu' sprawia że zmieniam zdanie na ich temat. Znaczy jak ktoś ma brata albo kolegę to ma mu zabronić grać, a już absolutnie nie mieć żadnych kontaktów na arce bo zaraz będzie że nepotyzm? To jest chore...

edit: Pomyliłem personalia. Przepraszam. Wszystkie krasnoludy są do siebie podobne. ;)
Ostatnio zmieniony 16 mar 2014 14:06 przez Merkava, łącznie zmieniany 1 raz.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Płacze na magów

Post autor: Ulav »

Chcialbym podziekowac wizom za to, ze maja swoj rozum i nie sluchaja placzy.

Brygu, wyjasnij mi jakim cudem DS nie lapie sie pod to psucie arkadii? Zrobilismy sojusz, ktory jest rownowaga dla sojuszu DS, ktory nota bene posiada 3 elitarki w swoim skladzie. Az tak sie czujecie zagrozeni? Braciszka mojego w to nie mieszaj, Sulgor jest szefem. Brat jest glupek i sie nie uczy, on kare powinien dostac, a nie sojusz ;)
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na magów

Post autor: Torgen »

Sproboje wyjasnic. Sojusz 'DS' zostal zmontowany przeciwko MC i OK w czasach kiedy MC sialo spustoszenie a i OK trzymalo poziom. MC sobie dalej daje rade, OK poziom gry wystrzelilo moim zdaniem z katapulty poza zamek. My trwamy w sojuszu. Wy zawarliscie 'sojusz' zeby walczyc z MC! Tak brzmialo w liscie. Padlo juz dwoch graczy spoza MC. Gdybys napisal list 'Zawieramy sojusz z OK bo chcemy sie ponapieprzac z wszystkimi na arce' to przynajmniej bylo by prawda i nie byloby problemu. A wy slecie i piszecie jakies listy zajebiscie rpgowe mydlace oczy tylko komu? Z dziecmi gracie?
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Płacze na magów

Post autor: Loptak »

O czym wy tu biadolicie? Odgrywajcie swoje postacie tak jak wam się podoba i pozwólcie innym swobodnie je odgrywać.

Arkadia to arkadia - wszystkie sojusze są możliwe. [No chyba że chaos opanuje jakąś dobrą gildie (co jest jak najbardziej możliwe) i wraz ze złymi mutantami ta dobra gildia pójdzie palić zamek Sigmarytów:D ] - w tym wypadku różdżki pójdą w ruch.

Zamiast tutaj wylewać żale, napiszcie listy na arce do elfów, ogrów, makaronów czy kogo tam sobie wybierzecie i knujcie i politykujcie i rozdeptujcie elfy, klimatyzujcie klimat!

EDIT @dół:
E tam, rude i tak się wysilają na jakiegokolwiek rpg'a (nie licząc Ulava, który miesza światy jak świnia pasze w korycie :D). Większość gildii jest 100 lat za nimi, a to że knują, kłamią itp. przecież na tym polega ich walka - po trupach do celu.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2014 17:12 przez Loptak, łącznie zmieniany 1 raz.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na magów

Post autor: Torgen »

re Loptak
Jesu ile razy wam wszystkim trzeba tlumaczyc i jak? Nie chodzi o sojusz bo jak dla mnie kazdy se moze robic na arce sojusz z kim chce. Ale albo jak do tego uzywa 'rpga' to niech ten rpg ma rece i nogi. Albo niech sie nie sili i po prostu daje ewentualnie jakies info o sojuszu i wojnie. I tyle.
Finmor

Re: Płacze na magów

Post autor: Finmor »

@Torgen: założyłeś sobie prywatny temat do wylewania żali, ale i tak uporczywie dzielisz się swoimi mądrościami nie na temat tutaj?..
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Płacze na magów

Post autor: Rotkiv »

Loptak pisze:Arkadia to arkadia - wszystkie sojusze są możliwe.
Wlasnie w tym sek, ze nie wszystkie. Na szczescie nadal trzeba sie liczyc z konsekwencjami, gdy naruszy sie zbytnio ramy w ktorych miesci sie swiat Arkadii.

Loptak pisze:O czym wy tu biadolicie? Odgrywajcie swoje postacie tak jak wam się podoba i pozwólcie innym swobodnie je odgrywać.
Biadolenie dotyczy tego, ze ktos stosujac wlasny RPG, wymaga na kims innym aby swoj RPG schowal do kapsy. Jesli dobrze kojarze... to rozchodzi sie tutaj o tzw. dogadanie na linii gracz-gracz przy wykorzystaniu komunikacji arkadyjskiej... dla mnie niepojete.


Moze to tylko zart, ale jesli nie, to potwierdza tylko moje obawy:
Ulav pisze:Nie mamy zamiaru nikogo bezbronnego ganiać i zabijać. Problem w tym, że jeżeli nie "zniżycie" się do tego, żeby napisać - to sami tego chcecie.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Finmor pisze:@Torgen: założyłeś sobie prywatny temat do wylewania żali, ale i tak uporczywie dzielisz się swoimi mądrościami nie na temat tutaj?..

Niestety jest tu pare graczy, ktorzy maja tendencje do wpychania swojego uswinionego lba do kazdej sprawy pitolac od rzeczy...

Najlepsze jak takich dwoch zaczyna sie wyzywac, rece opadaja jak czytam niektore tematy.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Płacze na magów

Post autor: Loptak »

Rotkiv pisze: Wlasnie w tym sek, ze nie wszystkie. Na szczescie nadal trzeba sie liczyc z konsekwencjami, gdy naruszy sie zbytnio ramy w ktorych miesci sie swiat Arkadii.
No dobra nie wszystkie ZS, LE, KGKS - MC odpada i AL, KS - SC też, reszta dla mnie jak najbardziej możliwa, no ale nie ja tutaj odpowiadam za odpowiednie utrzymanie klimatu:)
Rotkiv pisze: Biadolenie dotyczy tego, ze ktos stosujac wlasny RPG, wymaga na kims innym aby swoj RPG schowal do kapsy. Jesli dobrze kojarze... to rozchodzi sie tutaj o tzw. dogadanie na linii gracz-gracz przy wykorzystaniu komunikacji arkadyjskiej... dla mnie niepojete.
Nadal nie rozumie jak sc pisząc list do stowarzyszeń że ma sojusz z ok i będzie lało wszystkich tych co ok, ma wpływ i kontrole na Twój rpg?
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Płacze na magów

Post autor: Rafael »

Merkava pisze:Komando napisało klimatyczne notki na forum, i zostało za to objechane, kazano im grać na arce.

Tym razem nie pisali na forum tylko na arce, również zostali za to objechani.
.....
Widzisz jakby Ci to powiedziec, bo jedna i druga akcja slaba jest :D

Jakies pol roku temu Scoia zaczelo zmieniac zawody na nieukrywaczowe i dziwnym zbiegiem okolicznosci w tym samym momencie naszla ich wieeelka ochota na rpgowa akcje po tytulem "Komando sie zmienilo, bedzie teraz upadle, nie bijcie, my tez nie agresory".
Czesc ludzi to przyjelo, czesc olalo, ale prawda jest taka ze sporo ludzi ich nie bilo.
Nie bede wnikal w to, jak sie zachowali montujac nieistniejace fakty, wrzucajac je na forum i odnoszac sie do nich na arce, robiac z WKS tych zlych, bo nie o tym temat, ale dziwi mnie zbieg okolicznosci:
Ulav Temat postu: Upadek Komanda Scoia'tael Post Wysłany: Pią Paź 11, 2013 6:44 pm
Mamy okolo pol roku pozniej, zawody pokonczone, to mozna mode Napierniczamy wszystkich:ON.
Nie wnikam w powody sojuszu SC-OK i powody tego mega klymatycznego listu, ale jak dla mnie dorabianie ideologii jest po prostu znowu slabe.
Wiem wiem, klimatyczna podbudowa i danie gildiom mozliwosci negocjacji pokojowych :shock:

Oczywiscie to jest moje prywatne zdanie jako gracza. Na arkadii moga sobie spokojnie takie sojusze zawierac, moga miec wojne z calym swiatem, tylko tak jak napisal Brygu, uderzy to w graczy mniej ogarnietych, ktorzy nie maja mega skryptow, ktorzy albo poodchodza z gildii, albo przestana grac, albo beda wychodzic z gildii tylko w obstawie kilkuosobowej.
Tak jednak wyglada PK na arkadii, a gildie takie jak Scoia z takiej gry czerpia przyjemnosc i nie pozostaje nic innego jak sie z tym pogodzic, albo zmienic gildie/gre.

Pozdrawiam
Raf
Zablokowany