Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Vamaraxa

Re: Płacze na magów

Post autor: Vamaraxa »

Co =.=? Podchodzilem do tej gry 4 czy 5 razy jak juz w koncu zaczalem grac ma byc przerwa do swiat ;_; xD?
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Płacze na magów

Post autor: Denea »

Jeśli byłaby możliwość orientacyjnego określenia ile potrwa przerwa w dostawie Arkadii byłbym bardzo rad z takiej informacji. Czy będzie to dzień, trzy, tydzień, czy może aż miesiąc? :(
Wiadomo, że nie zawsze da się to ująć w jakieś ramy czasowe, ale jak bardzo jest ta awaria poważna? Nie będziemy - mam nadzieję - czekać do Świąt?
Ble... Ble? Ble!
Awatar użytkownika
Elander
Posty: 42
Rejestracja: 16 lut 2009 19:54

Re: Płacze na magów

Post autor: Elander »

Awaria jest dość poważna, prace nad naprawa trwają cały czas, mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Elander
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

Prace nad uruchomieniem "Rzeczywistosci" pewnie trwaja nadal, ciekawe czy blizej juz konca, czy raczej to dopiero czubek gory lodowej... ???
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Hesp
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2009 00:01

Re: Płacze na magów

Post autor: Hesp »

Szkoda ,że nie dostajemy pełniejszej informacji co sie dzieje i kiedy przestanie występować problem na forum. Zawsze nad tym ubolewam.
Awatar użytkownika
Elander
Posty: 42
Rejestracja: 16 lut 2009 19:54

Re: Płacze na magów

Post autor: Elander »

To nie jest układanie puzzli. Nie widać kiedy się skończy.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Płacze na magów

Post autor: Gerdia »

Myślę, że gdyby coś było wiadomo, to takie info byśmy otrzymali.
Naprawdę wymagacie, żeby co godzinę pojawiała się nowa notka: 'Prace trwają. Nie wiemy kiedy skończymy'?

Proponuję spacer, kino, film. Ciasto upieczcie, popijcie piwkiem, poczytajcie e-booka.
Albo jak ja wypluwajcie płuca pod kołderką ;P
I dajcie tym biednym wizom naprawić to co niechcący zepsuli ... presja im raczej nie pomaga :P

Pozdrawiam,
G. :roll:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Płacze na magów

Post autor: Rafgart »

Mielismy awarie zapisu danych na dysk. Problem jest z danymi, ktore sa rzadko backupowane - zapis skrzyn i gildii/klubow. Pracujemy, by odtworzyc tyle ile sie da, ale nie sadze, by dzis udalo sie skonczyc.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

Nom, w koncu jakis konkret dajacy pojecie o rozleglosci i czasochlonnosci problemu.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Urisiel

Re: Płacze na magów

Post autor: Urisiel »

Mam nadzieję, że mi koksogodziny nie przepadną z przedwczoraj :D
Zablokowany