Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: Płacze na magów

Post autor: Aiwazz »

Uklar pisze:Hej!
Skasujcie jeszcze tych co uzywaja/uzywali wykradziony kod!
Mam teczke z logami z irca potwierdzajacymi kto, co i jak:)
Tym razem nie pozdrawiam.
A ile kosztuje zrobienie takiej teczki pod konkretna osobe? ;)
Ayenne
Posty: 85
Rejestracja: 20 lip 2011 12:26

Re: Płacze na magów

Post autor: Ayenne »

Sam sobie wybieraj mniejsze zlo, gram od 15 lat, gram codziennie, dawalam sobie wmawiac przez lata,ze lepiej milczec. Mamy inne zdanie? Nie dziwie sie, to cos zlego? Nie. Burze sie, bo jestescie zastani pod kazdym wzgledem. A najgorsze, ze nie umiecie odpuscic i dac mlodym pograc. A Twoje przekladanie forum na arke wybacz:D jest jedynym dzis akcentem do usmiechniecia sie:)
W zasadach forum, w roznych watkach itd juz bylo,,nie myl gwiazd z ich odbiciem na tafli jeziora:D

Pozdrawiam
Dominika grajaca m.i. Ayenne ( moze w koncu bedzie do skumania)
No matter how many deaths that I die I will never forget
No matter how many lies I live I will never regret
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Płacze na magów

Post autor: Zurwen »

Ayenne pisze:Mowienie o adekwatnej symbolice w kontekscie Charlie...wybacz Davith to dla mnie...i byc moze dlatego ze z boku..mowienie o zamachu smolenskim.
Odpuscmy.
Bo nie ma o co...a watek byl zupelnie inny. Chodzi o Vaxona, przekrety, dokad zmierza arka, zmiany, czemu nie ma komunikacji miedzy graczami mg, czemu teraz go skasowali a czemu nbie pol roku temu ...itd.
Mieszanie do tego watkow globalnych nie ma sensu. JEdnak czasem by zwrocic na cos uwage cos takiego sie rzuca.
Dlatego wiem, ze jak Grush jest od 2009 na forumi, napisal od tego czasu 9 postow, i dzis sie odezwal bo cos go ruszylo i to tak, ze wytoczyl ciezkie dziala,a zostal zbyty zwyklym wypierdalaj to powinnam sie odezwac i tyle.
Bo mi sie to nie podoba by tak traktowac ludzi.
Bo 'Grush' nie jest anonimowym graczem i nawet tak niezorientowana w półświadku osoba jak ja, wie co, gdzie i jak rozrabiał m.in. u sąsiadów.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Ayenne
Posty: 85
Rejestracja: 20 lip 2011 12:26

Re: Płacze na magów

Post autor: Ayenne »

Wiesz co...dla mnie zawsze byl. Bo ani teraz ani nigdy nie mialam rozeznania w wizach. Wiesz czemu? Bo jestescie jak mafia

:)

Wiem jedno ..wasze rozgrywki miedzy soba zawsze odbijaja sie na arce i na to sie nie zgadzam
No matter how many deaths that I die I will never forget
No matter how many lies I live I will never regret
Awatar użytkownika
Benantar
Posty: 46
Rejestracja: 12 kwie 2009 00:36
Lokalizacja: Campogrotta

Re: Płacze na magów

Post autor: Benantar »

Ayenne pisze:Bo jestescie jak mafia
"Nie ma żadnej mafii."

:)
“I have dined with kings, I've been offered wings. And I've never been too impressed.”
Ayenne
Posty: 85
Rejestracja: 20 lip 2011 12:26

Re: Płacze na magów

Post autor: Ayenne »

No
No matter how many deaths that I die I will never forget
No matter how many lies I live I will never regret
Uklar
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2011 22:38

Re: Płacze na magów

Post autor: Uklar »

Aiwazz pisze: A ile kosztuje zrobienie takiej teczki pod konkretna osobe? ;)

Marek, powiedz tylko kto...
Saske
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2015 02:31
Lokalizacja: G.

Re: Płacze na magów

Post autor: Saske »

Ayenne pisze:Wiesz co...dla mnie zawsze byl. Bo ani teraz ani nigdy nie mialam rozeznania w wizach. Wiesz czemu? Bo jestescie jak mafia

:)

Wiem jedno ..wasze rozgrywki miedzy soba zawsze odbijaja sie na arce i na to sie nie zgadzam
Profilaktycznie powinien zarobić bana jeszcze przed założeniem postaci. Jak Zurwen napisał, wystarczy rozeznać się na istniejących/nieistniejących już MUDach. Gdzie nie grałem, to Gruszka jakieś wałki robił. :D Ale to temat rzeka, nie ma co kontynuować.
Ayenne
Posty: 85
Rejestracja: 20 lip 2011 12:26

Re: Płacze na magów

Post autor: Ayenne »

Wiesz co Saska?
Profilaktycznie dalabym Ci bana na arke:)
Nigdzie nie gram, moze dlatego zeby nie spotkac takich szuj jak ty? Hmm...'Co wszedzie graja i wszystko widza, nie wiem sama...Masz cos w sobie czym sie brzydze...
No ale to temat rzeka...kazdemu swoje
No matter how many deaths that I die I will never forget
No matter how many lies I live I will never regret
Saske
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2015 02:31
Lokalizacja: G.

Re: Płacze na magów

Post autor: Saske »

EDIT: Może skasuję notkę, bo sytuacja się zaostrza. Ot, naprawdę nie ma co psioczyć na Administrację, cieszcie się, że pracują i pilnują porządku, z doświadczenia wiem, że zazwyczaj gracze nie znają całej sprawy, a winnym starają się uczynić wlasnie Czarodziejów. :) Grunt (też), że nie grają i nie zabijają Waszych postaci. ;)
Ostatnio zmieniony 27 sty 2015 00:48 przez Saske, łącznie zmieniany 4 razy.
Zablokowany