Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Grushus
Posty: 14
Rejestracja: 01 cze 2009 14:24

Re: Płacze na magów

Post autor: Grushus »

Rafgarcie:
- cenimy sobie wartosc jaka jest wolnosc slowa, wszystkie wypowiedzi uzytkownikow nie lamiace regulaminu i zasad Arkadii, jakkolwiek by byly krytyczne, nie beda moderowane
- nie chcielibysmy wyciagac konsekwencji na Arkadii za tresci zamieszczane na Forum, cos takiego moze miec miejsce tylko w wypadku lamania na Forum zasad Arkadii lub w przypadkach, ktore uznamy za absolutnie beznadziejne, a dana osobe za szkodliwa i niepozadana
$4 Prawo do gry na mudzie ma kazdy. Prawo to moze jednak zostac odebrane
przez Administracje Arkadii osobom, ktore w sposob drastyczny lamia
zasady netykiety lub ogolnie pojetej kultury albo dzialaja na szkode
muda.
Oczywiście, że dostosuję się do rozkazu z góry. Wskaż mi proszę tylko
który punkt regulaminu złamałem? Nie łamie zasad netykiety oraz nie obrażam/oskarżam nikogo o nic. Czas jaki poświęcam na granie w arkadie jest także moim wkładem w jej rozwój i urozmaicenie. Czas jest to jedna z niewielu rzeczy których nie można zwrócić. Oczywiście masz możliwość zbanowania / skasowania każdej postaci jako administrator bez żadnego powodu, ale z godnie z regulaminem, który sami ustaliliście nie powinieneś.
EDIT:
Nikt nie porównuje śmierci 12 osób do bana w grze internetowej.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2015 16:03 przez Grushus, łącznie zmieniany 1 raz.
Na groźbę Rafgarta sygnarturka usunięta.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Davith »

Re up:

To w ramach wolnosci slowa pozwole sobie przyznac ze jestes beznadziejny.

Milego popoludnia.
Grushus
Posty: 14
Rejestracja: 01 cze 2009 14:24

Re: Płacze na magów

Post autor: Grushus »

Davith pisze:Re up:

To w ramach wolnosci slowa pozwole sobie przyznac ze jestes beznadziejny.

Milego popoludnia.
Dav - to podjeżdża pod obrażanie innych, czyli coś czego ja nie robię.
Dodatkowo jedną z zasad netykiety jest: Jeśli Twoja opinia może być obraźliwa dla innych - zachowaj ją dla siebie. Obrażając innych łamiesz zasady netykiety a zarazem regulamin forum.
P.S.
Dzięki wzajemnie :-)
Na groźbę Rafgarta sygnarturka usunięta.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Davith »

Kwestia interpretacji...
Dla jednych szeroko rozumiana beznadziejnosc, niereformowalnosc to wrecz zaleta i komplement. Ja tylko staram ci sie pokazac owal bandy po ktorej jedziesz.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na magów

Post autor: Torgen »

Bardzo mi sie podoba podejscie grupy ludzi ktorzy kiedy obrazaja innych, szydza z innych itd i kiedy zwraca im sie na to uwage mowia o wolnosci slowa itd. A potem jak ktos zachowuje sie w taki sam jak oni sposob tylko ze toich sie atakuje to mowia ze sa na to paragrafy. Stosujemy i naginamy prawo tak jak nam to wygodne i jak pasuje?

re Grushus
Jak brakuje ci dobrego smaku i wyczucia jak zwrocil ci na to uwage Rafgart to naprawde wypierdalaj z forum.
Grushus
Posty: 14
Rejestracja: 01 cze 2009 14:24

Re: Płacze na magów

Post autor: Grushus »

A widzisz, ja nie wyraziłem swojej opinii na żaden temat. Zacytowałem regulamin forum oraz arkadii. Nie napisałem, że cokolwiek jest złe/dobre. Nie skrytykowałem decyzji, nie wyraziłem swojej subiektywnej opinii na temat postepowania Administracji. Więc po żadnej bandzie nie jadę.
Re Torgen:
Nie będę komentował Twojej notki - jest poniżej krytyki.
Na groźbę Rafgarta sygnarturka usunięta.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Davith »

Moj blad.
Robienie z Vaxona meczennika na podkladzie realnej smierci 12 osob w zamachu nie ma nic wsplnego z jazda po bandzie. To raczej chujoza w czystej postaci ;)
Grushus
Posty: 14
Rejestracja: 01 cze 2009 14:24

Re: Płacze na magów

Post autor: Grushus »

Pisałem - NIE CHODZI TU O ODNIESIENIE DO TRAGEDII W PARYŻU nikt tego nie porównuje. To, że Wam się tak skojarzyło - to smutne. Jakbym dał rysunek brzozy to byłoby porównanie do Smoleńska? Trochę powagi.
Na groźbę Rafgarta sygnarturka usunięta.
Awatar użytkownika
Baszen
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2009 11:38

Re: Płacze na magów

Post autor: Baszen »

My tylko z poblazaniem wskazujemy na pewien blad logiczny w podanych przez Elandera informacjach, w ktorych zrzuca na graczy odpowiedzialnosc za weryfikowanie informacji do ktorych ci a) nie maja dostepu, b) zgodnie z zasadami nie powinni miec dostepu. To co probujecie teraz do tego dorobic to jakis przereklamowany mistycyzm.

Jak potrzebujecie do zycia meczennikow to sobie ich szukajcie tylko nie obarczajcie nas tym ciezarem.

Pozdrawiam,
Mlotogrzmot, Komediant
Szukam zdjecia Ayenne. Nie zapomnimy
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Płacze na magów

Post autor: Isil »

A ja chce poplakac na sukiennika w Ebino ktory wcale kiecek nie sprowadza lajza jeden. :cry:
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Zablokowany