Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Płacze na magów

Post autor: Zurwen »

Trfog pisze:Moge sie mylic, ale w grach takich jak WoW, LoL, czy inne SWTOR'y, administracja razczej nie obraza graczy, nie mowi, ze sa nalogami, tylko chwali zaangazowanie w ich twor, cieszac sie przy tym, ze ktos docenia tym samym ich prace.

Moze jak nasza administracja zmieni mentalnosc, to gracze tez? :) Moze.
W takich grach jakie wymieniłeś, gracze płacą administracji, więc ta jest bardziej skora, żeby swoje przemyślenia zatrzymać dla siebie :twisted:
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Płacze na magów

Post autor: Einholt »

Zurwen na prywatnych serwerach w wiekszosci nie placa, a komunikacja jest inna.
Thinngrim
Posty: 18
Rejestracja: 13 cze 2009 10:28

Re: Płacze na magów

Post autor: Thinngrim »

Mam rozumiec ze za jakis czas obudze sie bez legendy ? Na grywalnym bardzo doswie. Bo tak wszystkim lepiej ? A mialem odejsc sam na arkowa emeryture po latach. A jednak jak sie tak stanie to zostane zmuszony. No coz
nie potoba ci sie to nie graj :(
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

Ja sobie tak skromnie mysle (moge byc w bledzie), ze system "walczenia z histeria" jest prosty dosc. Wystarczy od czasu do czasu podyskutowac, lub chocby nakreslic plan "zmian" przed ich wprowadzeniem (z miejscem na wyplakanie sie zainteresowanych). Sprawdzic jak wiekszosc sie na to zapatruje (w koncu to dla nich te zmiany maja byc przygotowane), nie zas stawiac wszystkich przed faktem dokonanym.
Pozniej nie bedzie efektu "Mialo byc wspaniale albo lepiej... Wyszlo jak zawsze".
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na magów

Post autor: Haern »

Każda (każda) zmiana w dowolnej rzeczy rodzi niezadowolenie u jednej grupy graczy i zadowolenie u drugiej. Nie istnieją złote rozwiązania, którym wszyscy przyklasną (znam osoby, które uważają, że kara za śmierć postaci jest aktualnie zbyt mała i chciałyby ją zwiększyć, a nie zmniejszyć). Jeśli sugerujesz więc, że konsultowanie planowanych zmian prowadziłoby do jakichś istotnych ustaleń, to jesteś w błędzie. Chyba, że chodzi Ci tylko o lepszy efekt PRowy...
Finmor

Re: Płacze na magów

Post autor: Finmor »

Chyba chodziło o elementarny wzajemny szacunek, ale mogę się mylić.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Płacze na magów

Post autor: Gruer »

Bosz.... Kara za zgon jest taka jaka była od nastu lat i zawsze ktoś jęczał - ja nie widzę powodu żeby ją zmieniać zwłaszcza kiedy zamknięte są gildie i nie ma już takich spektakularnych akcji jak pad 30+ mcko ogrów na Ungrimie. Nie ma co zdobywać i nie ma czego bronić. Poziom do zwiedził gdzie można biegać spokojnie na 2 epikach robi się w 10-12 dni arkowych. Jeśli ktoś lubi expic i robi to "nałogowo" to najczęściej nudzi się w pracy i czy padnie na zwiedził czy na wielce nie robi mu to na ogół różnicy tylko odexpia i bawi się dalej.
No więc o co te lamenty?
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Płacze na magów

Post autor: Larius »

A ja mam pytanie z innej beczki. Ilu obecnie jest aktywnie działających wizów?

Pytam z czystej ciekawości, bez krytykowania, ba nawet powiedziałbym, że doceniam waszą pracę szczególnie, że ją widać i (niestety) czuć. :D
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Płacze na magów

Post autor: Herenvarno »

Gruer pisze:Bosz.... Kara za zgon jest taka jaka była od nastu lat i zawsze ktoś jęczał - ja nie widzę powodu żeby ją zmieniać (...)
No więc o co te lamenty?
Jesli twoja wypowiedz byla podyktowana moja, to racz zauwazyc ze: Nie poruszylem sprawy expa, nie lametuje, wyrazam swoja opinie na temat ze --->> dialog nie boli (raczej nie boli). Ze wyroslismy juz dawno z krotkich gatkow (choc chyba nie wszyscy).
Nawet taka trywialna sprawa z zycia, jak to, w jakim kolorze ma byc pomalowana klatka schodowa w bloku mieszkalnym podlega dyskusji (choc sa rozne opinie i nigdy nie ma jednomyslnosci). Wymaga tego uprzejmosc/grzecznosc. Inne dzialalnia (kiedy ktos robi cokolwiek, co ma wplyw na cudze podworko) bez poinformowania go przed faktem, bywa nazywane bezprawiem/bandyctwem/grubianstwem/brakiem elementarnego wychowania lub kultury *** .

*** - Niepotrzebne skreslic.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Płacze na magów

Post autor: Xion »

Abstrahując od reszty wydumanych argumentów i samej kary za zgon - administracja osiedla, będąca właścicielem budynków i odpowiedzialna za ich remonty ustala z mieszkańcami kolor klatek, ociepleń itp. kwestii? Serio? Gdzie? Bo ja się jakoś nie spotkałem.

I w tej jednej kwestii w pełni popieram słowa Haerna - z graczami nie ma i nie może być żadnych dyskusji, bo to stworzy wyłącznie chaos i jeszcze większe pretensje. Wizowie rządzą mudem i wizowie go kształtują jak chcą. Kropka.
Życie jest sumą przypadków.
Zablokowany