Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Dhorw »

w pewnej grze, nie chcac robiac reklamy, ale bardzo polecam! (hyhy) pisze sie podania (zyciorys, raczej w stylu "Spartanskiej Wypowiedzi") wlasny opis bez ograniczen systemowych (short i long) do chyba 8 linijek. I nie maja legionow wizow. Jest tylko kilku wiecej. Tylko, ze wizowie tam tez sie bawia. Nie "graja", ale sie bawia. Dlatego zapewne kilku z pracy (jak co niektorzy na arce) siedza calymi dniami. A przynajmniej tak przypuszczam. Chociaz i tak, czytanie takiego czegos to minuta. Nie wiecej. Dramatyzowanie forumowiczow arkii jest epickie czasami.
Thaer

Re: Płacze na magów

Post autor: Thaer »

Sprawa podań:

Nie wiem, jak jest naprawdę w "tamtej grze", ale jeżeli czytanie podania i podjęcie decyzji "tak, czy nie" na założenie postaci - to minuta, to gratuluję.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Płacze na magów

Post autor: Terenes »

Obserwując zarówno całokształt działalności Dhorwa na tym forum oraz poziom jego odgrywania postaci, jeśli przeszedł on przez system weryfikacji we wspomnianej przez siebie grze to nie ma się nad czym zastanawiać. Ten system nie działa.
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Płacze na magów

Post autor: Galatea »

BURN
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Thaer

Re: Płacze na magów

Post autor: Thaer »

Elanderze, ja bym jeszcze wypisał listę graczy, którzy to tak testowali te tereny. Napiętnować łamanie zasad.

I piszę to poważnie.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Płacze na magów

Post autor: Trfog »

Ja znam osobe, ktora przeszla obok nowych terenow, nie wchodzac do srodka, a i tak dostala bana. :) Ale co tam, banujemy jak leci.
Awatar użytkownika
Elander
Posty: 42
Rejestracja: 16 lut 2009 19:54

Re: Płacze na magów

Post autor: Elander »

Trfog pisze:Ja znam osobe, ktora przeszla obok nowych terenow, nie wchodzac do srodka, a i tak dostala bana. :) Ale co tam, banujemy jak leci.
Jak masz odwagę to podaj jej imię. Chętnie pokażę publicznie co robiła ta osoba, bo nikogo za 'przechodzenie obok' nie banowaliśmy.

Elander
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Terenes grales jakims seciem z moim dhorwem? Bo jesli nie to chyba za przeproszeniem gowno wiesz o moim RP.
Nie dbam o moj poziom na forum. Dbam tylko o to, zeby pokazac/przekazac pewne rzeczy tutaj. System w tej grze dziala, ale to nie o to chodzi, zeby lapac debili. Gra ma w zalozeniach czyste RP, a nie zabijanie jak w przypadku arki.
Co do czasu - pozniej, jak bede na kompie (pisze z tel) wkleje background i long mojej pierwszej postaci z tamtej gry. Mozecie sobie policzyc ile czasu zajmuje przeczytanie tego.
Ayenne
Posty: 85
Rejestracja: 20 lip 2011 12:26

Re: Płacze na magów

Post autor: Ayenne »

"Czesc graczy zaczela wykorzystywac swoje postaci do zwiedzania i testowania
nowopowstalych lub zmienionych ostatnio terenow swoimi secondami."
Obserwujac te gre od lat, ze zdziwieniem przyjmuje slowo "zaczelo". To brzmi jakby teraz dodano jakis teren, a czesc graczy polecialo sekondami zeby je zbadac. Mnie tez ciekawi kogo za to "udupiono", choc nie dlatego zeby zasady byly zasadami, a tylko dla swojej ciekawosci, by wiedziec kto popadl w nielaske.
Latanie sekondami i badanie nowosci jest tak stare jak sama arka, dla niektorych bylo zawsze glupie i smieszne, od teraz przynajmniej stanie sie niebezpieczne. Dla mnie kolejna akcja " z dupy" i na potrzebe chwili.
I zeby bylo jasne, chodzenie na skroty itd jest, bylo i bedzie dla mnie be

Najbardziej ciekawi mnie jednak jak teraz definiowane jest pojecie "second". Czy to kazda nastepna stworzona postac na koncie? Czy first to postac aktualnie grana, czy ta majaca najwiecej dni nabitych? Jak rozroznic firsta od sekonda jak ktos gra tyle samo jedna i druga postacia:)? I w jakim przedziale czasu to sie liczy?

Pozdrawiam
No matter how many deaths that I die I will never forget
No matter how many lies I live I will never regret
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Płacze na magów

Post autor: Xion »

Zamiast banować za łamanie dość idiotycznej zasady (bo pole do interpretacji pojęcia "seconda" bywa bardzo szerokie), lepiej tak kodujcie te nowe tereny, żeby secondy "zwiedzająco-mapujące" nie miały tam czego szukać. Jeśli postać daje sobie radę na trudnym terenie, to wolno jej tam chodzić, nawet jeśli jest osiemnastą postacią na koncie.

A jeśli teren nie jest trudny, to co za różnica kto tam włazi i czym.
Życie jest sumą przypadków.
Zablokowany