Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Płacze na magów

Post autor: Dhorw »

Torgen pisze:re Dhorw
Proponowalbym przy nastepnych wyborach do AoB oraz na MG zaglosowac na inna osobe. Teraz miej pretensje tylko do siebie.
Jeszcze nie mialem okazji!
Gunnar pisze: Dhorw, Tobie sie czasem sufit na leb nie spadl?
Przeciez nikt Ci nie kaze grac w te gre. Mozesz pojsc pograc w te inne gry za FREE i miec super kontakt z wlascicielami i gadac z nimi codziennie, jesli sie da. Musisz wykumac, ze arkadia to jest TYLKO gra i w momencie kiedy nie mozesz nie grac w nia kilka dni (czekajac na decyzje w sprawie cofki) to masz duzy problem ze soba. Musisz takze wykumac, ze arkadia to gra ERPEGOWA, wiec nawet mozesz przez te dni grac, pomagajac gildii wyciagac sprzet czy np. ERPEGUJAC (wiem, ja to pisze, SZOK). Ide dalej, mozesz chodzic na wyprawy, jak padniesz to albo Cie cofna w koncu wizowie i masz poziom do przodu, albo nie cofna i tak naprawde nic nie straciles.
A jesli Twoim jedynym celem jest expienie i problemem bedzie, ze expisz bez sensu (bo a noz Cie cofna) to chyba Ci sie gry pomerdaly i powinienes sobie juz od nas/arkadyjczykow pojsc.
Ze swojej strony pragne tylko pozdrowic spolecznosc czarnych orkow na wsiowych!
Podejscie arkadiowiczow! Moje ulubione.
i + za napisanie poprawnie nicku.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Płacze na magów

Post autor: Molu »

Chcialbym poplakac na czarodziejow - czemu jeszcze nie skasowaliscie i nie zablokowaliscie Dhorwa? :)
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Ayenne
Posty: 85
Rejestracja: 20 lip 2011 12:26

Re: Płacze na magów

Post autor: Ayenne »

Ja bym chciala, zeby ci co wizuja na arce, a w szegolnosci ci najbardziej zaangazowani zrobili sobie chwile przerwy od arki. Pograjcie w co tam znajdziecie na chybil trafil...swiat nam odjechal jp.
Dla tej garstki pojebow nie oplaca sie poswiecac:)
Pozdrawiam
No matter how many deaths that I die I will never forget
No matter how many lies I live I will never regret
Danthe
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2012 15:00

Re: Płacze na magów

Post autor: Danthe »

Dziekuje za naprawienie bledu czy cokolwiek to bylo :)
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Płacze na magów

Post autor: Werbat »

Dzięki za pozytywne rozpatrzenie.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Płacze na magów

Post autor: Gerdia »

Obrazek Rafgartowi, Ty już wiesz za co ;)

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Kallian
Posty: 17
Rejestracja: 25 lut 2009 15:52
Lokalizacja: Kaer Trolde

Re: Płacze na magów

Post autor: Kallian »

Nieco spóźnione ale również wielkie dzięki za pomoc ;)
Asgoth
Posty: 8
Rejestracja: 07 gru 2014 08:56

Re: Płacze na magów

Post autor: Asgoth »

Szanowni Czarodzieje!

Rozpocząłem wykonywanie zadań i zauważyłem pewną nieprawidłowość. W niektórych "questach", mimo ich wysokiej trudności, nagroda jest niewielka. Nie myślę tu tylko o monetach, ale i o punktach doświadczenia. Posłużę się dwoma znanymi przykładami - zadanie w zajeździe Czarny Koń oraz odnalezienie pierścienia Vaclava. Zarówno monety jak i doświadczenie w pierwszym zadaniu są 4x wyższe niż w drugim. A moim skromnym zdaniem ich trudność jest odwrotnie proporcjonalna.
Czy będą jeszcze jakieś zmiany w zadaniach i ich nagrodach?
Czy któryś z Panów Czarodziejów mógłby się temu przyjrzeć?

Zadania w nowej odsłonie miały dawać lepszy start i łatwy zarobek. W tym momencie jest to raczej nieefektywne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na magów

Post autor: Haern »

Błędy proszę zgłaszać na Arkadii, forum do tego nie służy. Jeśli nie jesteś pewien, czy coś jest błędem, ale podejrzewasz istnienie jakiejś nieprawidłowości, zwrócenie na nią naszej uwagi również osiągniesz zgłaszając błąd. (Za zgłoszenie, nawet jeśli okaże się, że nie ma błędu i wszystko jest zbalansowane zgodnie z założeniami, nie grożą żadne konsekwencje)
Asgoth
Posty: 8
Rejestracja: 07 gru 2014 08:56

Re: Płacze na magów

Post autor: Asgoth »

Tak tez zrobię! Dziękuję za odpowiedź!

Czy mam skasować powyższą notkę?
Zablokowany