Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Dahlia
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2013 21:41

Re: Płacze na magów

Post autor: Dahlia »

A ja podziekuje za wstege na niebie i za to, ze prawie dostalam zawalu.... Swietnie zrobione!
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Płacze na magów

Post autor: Loptak »

Gruer pisze:Loptak wyolbrzymia zmianę którą nazwałbym po prostu kosmetyczną : zamiast kupować po 10 gołębi co logowanie ma się 1 zwierzaka pocztowego - żaden problem z mojego pktu widzenia a dla nowych zawsze jakaś atrakcja. Dla zaawansowanych graczy jest cala masa ciekawych rzeczy do robienia stanowiących wyzwania i zabierające dużo czasu wiec dla każdego coś miłego. A takie właśnie drobne smaczki będą zachęcać ludzi żeby w literki pograli to i na coś poważniejszego będzie z kim się ruszyć może w przyszłości bo niektóre gildie cierpią na wymieranie populacji :)
Może masz i rację, ale dla mnie to zmiana oparta na standardzie wszystkich gier mmorpg. Mamy zwierzątko, nazywamy je, pieścimy, pokazujemy innym krwiożerczym mutantom, którzy je od nas odkupują, a my idziemy po następnego Bogdana itd.

Dla mnie nie jest to smaczek, a coś odrzucającego. Nie mam pojęcia czy będzie miało jakiś wpływ na nowych graczy, ale szczerze w to wątpię (Ktoś zaczyna grać w jakąś grę bo może sobie oswoić skrzydlatego pokemona i wysyłać go?).
Maylinne pisze:Loptak bardzo się martwi, że nowi gracze będą mieli zbyt łatwo. W końcu gramy w tę grę nie dla przyjemności, ale żeby się trochę wspólnie potrudzić.

A przecież tak naprawdę nic się nie zmieniło - wcześniej też dało się komunikować z każdego miejsca na świecie. Stało się to tylko nieco wygodniejsze i bardziej eleganckie.
Nowi gracze mają od pewnego czasu tak łatwo że bardziej się nie da.
Ja w tą grę gram dla przyjemności, ale jak wlazłem na pocztę gdzie 15 wojowniko/kupco/korsarzo/zabójcow bawiło się ptakami (:D), przyjemne to nie było:(


Pozdrawiam i życzę miłej zabawy :)
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Quint
Posty: 45
Rejestracja: 19 lut 2009 04:55

Re: Płacze na magów

Post autor: Quint »

Malkontentom się nigdy nie dogodzi.

System chowańców (piękne słowo, jakże piękniejsze od 'petsów') super, wreszcie coś odświeżającego.


A nawiasem mówiąc - pewnie, po co kierować się 'standardem wszystkich gier mmorpg', w które grają na świecie miliony ludzi. Obrzydliwa komercja, pfuj! Pozostańmy oryginalni, a najlepiej cofnięci w czasie o 10 lat (i jakże przez to elytarni) na zawsze.
Finmor

Re: Płacze na magów

Post autor: Finmor »

To że garstce się nie podoba, to ma nie być?
A kto każe korzystać? Można mieć tego gołębia tylko do listów, nie sadzać go na ramieniu, nie karmić, nie głaskać i nie nadawać imienia. Wyciszyć i jeszcze wygagować w ekwipunku i nie będzie pokemona.
Wtedy po prostu jeden gołąb, którego kupuje się raz zastępuje stadko, które się kupowało co logowanie. Do tego masz rejestrowanie wszystkich wiadomości (a nie tylko pocztowych), możliwość zerknięcia do odebranych wcześniej listów w dowolnym momencie i kilka jeszcze ficzerów (np koniec cwaniakowania anonimami).
Jakimż osiołkiem trzeba być, żeby to krytykować. Chyba tylko elfki pocztowe mogą być smutne, bo trochę tracą sens.
Awatar użytkownika
Wilibald
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2009 16:53

Re: Płacze na magów

Post autor: Wilibald »

Juz teraz ciezko spotkac kogos na arce. Zdalna poczta calkowicie rozleniwi wrogow. :( Wyprawa na poczte bedzie nielada przedsiewzieciem.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Płacze na magów

Post autor: Gerdia »

A ja bardzo dziękuję za wprowadzoną zmianę ze zwierzętami.

Jest ona bardzo sensowna i przydatna.
Bardzo usprawniła kontakty między postaciami, bez konieczności przerywania aktualnego zajęcia.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Kari
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2014 14:25

Re: Płacze na magów

Post autor: Kari »

A ja składam płacz na nowe zwierzątka. W pracy prywatnego kuriera to jest przydatne jak wąż strażacki do podlewania kwiatków :evil: No i drogie.
"...But now the rains weep o'er his hall,
With no one there to hear.
Yes now the rains weep o'er his hall,
And not a soul to hear...."
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Płacze na magów

Post autor: Gerdia »

Drogie??
Jednorazowe wydanie 1 mithryla bez obawy, że za chwile straci się zwierze, które mozolnie się oswajało to drogo?
Gruba przesada.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Płacze na magów

Post autor: Nazira »

ZURWENOWI przeogromne DZIĘKUJEMY! :D No normalnie nie mogę przestać się śmiać! :D Jesteś wielki :D
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Awatar użytkownika
Wilibald
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2009 16:53

Re: Płacze na magów

Post autor: Wilibald »

Od dawna nie widzialem tylu ludzi w grze co dzisiaj wieczorem. Jaki jest sens robic apoke wlasnie w takiej chwili, i to z powodu 'pokemonow'. Dajcie zoltkom pograc - apoki tylko zniechecaja nowych graczy.

Sprostowanie: apoka nie byla dla 'pokemonow', wiec ogolnie moj post mozna zignorowac.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2014 23:19 przez Wilibald, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany