Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Aranea
Posty: 20
Rejestracja: 11 kwie 2013 21:18

Re: Płacze na magów

Post autor: Aranea »

Czyli co, jak wyniosą te 3 magiki z broka, to:
a) przestaniecie płakać
b) teren stanie się przyjazny
c) driady będą mogły szyć sobie tam ze strzał, jak chcą
d) komando zyska sejwloki porównywalne ilością do lorenowych
Wszyscy będą przeszczęśliwi.
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Płacze na magów

Post autor: Rafael »

Arenea: w praktyce pewnie tak, bo nie bardzo bedzie po co tam latac szczegolnie bez ewentualnej nagrody , ale obawiam sie ze Brok stanie sie wtedy kolejnym martwym terenem, gdzie bedzie sie chodzic tylko po zadanka i Bharnaba po trofea :D dlatego postulujemy o zmiane w strzelaniu

R.
Aranea
Posty: 20
Rejestracja: 11 kwie 2013 21:18

Re: Płacze na magów

Post autor: Aranea »

Nie będzie martwe, bo nadal będą tam sobie chadzać komandosi.
Rafcio przez swą wrodzoną skromność nie ma śmiałości powiedzieć tego, czego oczekują (prawie) wszystkie gildie:
Wynieść stamtąd magiki! 8-)
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Płacze na magów

Post autor: Rafael »

Wlasnie nie Araneo, wylapujesz to co chcesz.
Dla mnie koncept magikow w Broku, tego ze SC ich jakos broni (mimo ze samo wyciaga, ale to nie ich wina tylko specyfika arkadii) ze sa driady, trzeba isc tam calkiem dlugim traktem, najlepiej na lekko o odpowiedniej porze i inne smaczki, ryzyko itd jest naprawde fajne.
Nie wiem ile razy mam napisac ze chodzi o te nieszczesne strzaly :|

R.
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Płacze na magów

Post autor: Larius »

Taka krótka notka...

Ze 3 lata temu miałem sytuację bardzo podobną do tej, w której zginął ten ogr.. Groz? Zgłosiłem z chłopakami błąd bo wydawało się to conajmniej nie na miejscu, że lecąc na ścieżce (więc nawet nie 0.5s między lokacjami) dobiegłem martwy. Przyznam, że się bardzo mocno zdziwiłem kiedy po efekcie zaskoczenia przejrzałem loga i zobaczyłem te 3 strzały wystrzelone mniej więcej w 0.1s.

Niestety odpowiedź - tak jak i wcześniej - pozostaje niezmienna. "Nie jest to błąd, tak ma być."

Urs swoją drogą widzę masz ogromne i wieloletnie doświadczenie, aby wypowiadać się w kwestii ginięcia w 0.1s. Może coś więcej poza bezsensowną ogólną nic nie wnoszącą wypowiedzią? Mówisz myśliwy jest w stanie zlokalizować, wyczyścić itede itepe... Nie wiem, nie grałem myśliwym. Za to wiem jak to jest grając masówką bez spostrzegawczości na "zajebiście". Zakuty w zbroje, z hełmem na łbie, tarczą uniesioną, wytrzymały jak dzik giniesz od jednej strzały, która trafia cię w oko, albo serce... No świetnie. Wszyscy się bawią.

Osobiście nic do tego broku nie mam, bo nauczyłem się już z tym żyć, że niektórzy mają lepiej i wygodniej od innych. Magiki powinny tam zostać bo to głównie one sprawiają, że to miejsce jest żywe. (heh albo i nie :P)

Pozdrawiam.
L.
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Płacze na magów

Post autor: Hunrim »

Jeden magik co sto lokacji, wtedy wszystkie miejsca będą żywe, nawet Faroe, tam są pustki, dać magika.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Płacze na magów

Post autor: Sigard »

Larius pisze:Niestety odpowiedź - tak jak i wcześniej - pozostaje niezmienna. "Nie jest to błąd, tak ma być."
https://www.youtube.com/watch?v=lcJ04RegSKo
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Płacze na magów

Post autor: Rafael »

Rafgart, Zurwen: powiecie Panowie w końcu czy jest to błąd, czy tak ma być? Wiem ze to "Płacze na magow" ale mam zakładać osobny topić? :)
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Płacze na magów

Post autor: Larius »

Kod: Zaznacz cały

Chudy zdenerwowany mezczyzna mowi do ciebie: A niech tam, wygladasz mi na nowego tutaj - mozesz wejsc bez biletu!

stan
[#######] Jestes fizycznie w swietnej kondycji, zas mentalnie w pelni sil (9/9).
Czujesz sie bezpiecznie (6/6) i jestes wypoczety (9/10).
Nie chce ci sie pic (4/4) i jestes bardzo najedzony (4/4).
Jestes lekko podpity.
Ciezar twego ekwipunku wadzi ci troche (1/6).
Wiek: 200 dni 21 godzin 20 minut 18 sekund.
Średnio starzy gracze są już zapomniani... Ja nie wiem co jest w takim razie z tymi starymi... :(
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Płacze na magów

Post autor: Ulav »

Ej, wy serio tu jeszcze gadacie? Przecież wam Rafgart napisał, żebyście zgłosili na arce. Jeżeli nie dostaniecie cofki, to znaczy że nie jest to błąd. Proste jak drut!

Lariusek :*
Zablokowany