Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze na magów

Post autor: Coronius »

Ale co? Na arce sa tylko 2 gildie?
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Płacze na magów

Post autor: Loptak »

Ropuk pisze:Zgadza się, że mogą być różnice i nawet w obrębie jednego miasta, ale bez sensu są skrajności, które w tej chwili się pojawiają.


Łoptak: realizuj się na bilansie z takimi bajeczkami.
Jesteście żałośni w swojej ignorancji :)

A żeby gwardia nie atakowała, zawsze można się otulić płaszczem.

Coronius: 2 umiejscowione w miastach... a nie przepraszam 3, zapomniałem o was:P
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze na magów

Post autor: Coronius »

Ale jak wrog stoi na tej gwardii to otulenie sie plaszczem nic nie da, bo atak zdejmuje ukrycie.

I z dwiema gildiami chodzilo mi akurat o ok i mc.

edit: stowarzyszen w miastach naliczylem calkiem sporo, bo jest zt, kgks, szkola, lesne, rodzina, cech, hufiec, krasnale mahakamskie, gnomy (na upartego mozna podpiac tez korsarzy, a na bardzo bardzo upartego halflingi, bo maja wzglednie blisko)
Ostatnio zmieniony 05 lut 2014 12:54 przez Coronius, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Płacze na magów

Post autor: Loptak »

No tak...

Mimo wszystko OK to uderzyło by najmniej 'z tych niedobrych', nie widziałem ich zbyt dużo na listach.

Najbardziej dostałoby się MC i SC.

Edit.
Chociaż i Loptak czasem wisi w Nuln (:
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na magów

Post autor: Torgen »

Ale nic a nic nie ma to wspolnego ze zgonem?
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Płacze na magów

Post autor: Loptak »

Torgen:
A co toby zmieniło? I tak padłem w turę, czy tam dwie ;)

Bardziej mi zależy żeby coś zrobili w Oxenfurcie i Novigradzie, w Nuln nie jest gwardia najgorsza.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na magów

Post autor: Buluar »

Nie bardzo rozumiem co jako ogrowi z von raugen przeszkadza Ci slaba gwardia w oxen?
Bractwo Cienia ma tam swoja siedzibe czy o co chodzi?
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na magów

Post autor: Torgen »

To jest chyba zawoalowana akcja 'gwardia w Nuln jest za slaba'. Lepiej zwrocic uwage na inna gwardie a przy okazji...
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Płacze na magów

Post autor: Loptak »

Buluar:
Nie interesuj się, nie tylko ogrem się żyje ;)
Przeszkadza mi bo jest to po prostu nieklimatyczne i odrzucające. Ciągle wytłuczone Oxen i zaprany Kaspian... żeby jeszcze przez bandę, a nie dwie czy trzy sztuki.

Ogólnie jakby w każdym mieście była taka jak na Baccalii toby był dobry klimat ;)

Edit:
Jak zwykle chce się podyskutować o czymś na poziomie, to nerdy zaczynają wypisywać jakieś pierdoły. Nie możecie dać sobie na wstrzymanie i wrócić na #nastolatki czy inne #bravogirls. Naprawdę na trollowanie i inne głupie dysputy macie nuln.pl .
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Gość

Re: Płacze na magów

Post autor: Gość »

Nie, Torgenie. Jak możesz mieć taką małą wiarę w innych?
To normalne, że ktoś ośmieszył się na gwardii w Nuln obok swojej gildii i to dało do mu myślenia o straży w Oxenfurcie, bo co też tam to Scoia wyczynia! Oburzające.

Loptak pisze:Przeszkadza mi bo jest to po prostu nieklimatyczne i odrzucające.
mocne :mrgreen:
Zablokowany