Płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Płacze na magów

Post autor: Khazog »

Sigard pisze:Z dedykacja dla kolegi Khazoga. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=lAoRBPR_Nck
Ciekawe dlaczego jeszcze nie widzialem zadnego zakona chodzacego samemu po imperium
nawet elfy sie nie boja chodzic same! ;)

Edit: Procz Ferda. Nie mijajmy sie z prawda.
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Waltar
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2013 20:00

Re: Płacze na magów

Post autor: Waltar »

Czy jest szansa na otworzenie zerrikanskiej wyznaniowki na inne rasy? Np gnomy?
Auger
Posty: 25
Rejestracja: 26 mar 2009 09:27

Re: Płacze na magów

Post autor: Auger »

Wielkie dziękuję Dymitrowi. Za czas i pracę, którą włożył w tego muda!

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :D
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Płacze na magów

Post autor: Terenes »

Jesli dobrze interpretuje najnowsze Wiesci to chcialbym bardzo podziekowac Dymitrowi za wszystkie lata wizowania a w szczegolnosci za jedna z najfajniejszych krain na MUDzie - Nilfgaard.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze na magów

Post autor: Coronius »

Zurwen pisze:Chyba czas będzie zacząć karać za zgłaszanie błędów przez forum.
A co jeśli zgłaszanie na arce nie działa? (chodzi mi o problem z ziołami)
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na magów

Post autor: Haern »

Wszystkie zgłoszone błędy są czytane. Jak zgłaszanie "nie działa" (czyli błąd nie zostaje, z perspektywy gracza, naprawiony), to znaczy, że są na to jakieś racjonalne powody.
Miggh
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2013 10:47

Re: Płacze na magów

Post autor: Miggh »

Jakiś czas temu ( około pół roku ) zgłosiłem błąd w pewnym przedmiocie.
Jako, ze jestem raczej z tych co nie uwierzą nim sami nie dotkną to hmm robiłem próby z tym błędem.
Wszystko zostało zgłoszone razem czyli błąd i sytuacje w jakich można go hmm obejść.
Teraz moje pytanie - jeśli to nie zostało po takim czasie zmienione ( pół roku ponad ) to czy to nadal jest błąd?
Czasami z ciekawości sprawdzam czy "błąd" ów został już naprawiony i co teraz:
- Jestem winny eksploatowania błędu dla własnej korzyści skoro nikt nie potwierdził przez ten czas, że to jest błąd?
- Wszystko jest ok bo zgłosiłem błąd X czasu temu i mogę tego używać nim zostanie poprawione?

Oczywiście w moim mniemaniu to jest bug tylko i może się okazać, że to jet celowe działanie i teraz nie wiem czy z znienacka mi z z krzaczorów nie wyskoczy jakiś MG i mnie nie skasuje za to...

Można by o jakieś jasne zasady/wskazówki w tej kwestii poprosić?
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 224
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Płacze na magów

Post autor: Ethel »

Dzieki za przeszybka reakcje, lowe!
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Płacze na magów

Post autor: Zurwen »

Miggh pisze:Jakiś czas temu ( około pół roku ) zgłosiłem błąd w pewnym przedmiocie.
Jako, ze jestem raczej z tych co nie uwierzą nim sami nie dotkną to hmm robiłem próby z tym błędem.
Wszystko zostało zgłoszone razem czyli błąd i sytuacje w jakich można go hmm obejść.
Teraz moje pytanie - jeśli to nie zostało po takim czasie zmienione ( pół roku ponad ) to czy to nadal jest błąd?
Czasami z ciekawości sprawdzam czy "błąd" ów został już naprawiony i co teraz:
- Jestem winny eksploatowania błędu dla własnej korzyści skoro nikt nie potwierdził przez ten czas, że to jest błąd?
- Wszystko jest ok bo zgłosiłem błąd X czasu temu i mogę tego używać nim zostanie poprawione?

Oczywiście w moim mniemaniu to jest bug tylko i może się okazać, że to jet celowe działanie i teraz nie wiem czy z znienacka mi z z krzaczorów nie wyskoczy jakiś MG i mnie nie skasuje za to...

Można by o jakieś jasne zasady/wskazówki w tej kwestii poprosić?
Z mojego doświadczenia wynika, że w horyzoncie czasowym kilku dni wszystkie zgłoszone przez graczy błędy są naprawiane.
Także jeżeli po dwóch tygodniach nic się w wyniku zgłoszenia nie zmieniło, to można przyjąć, że zgłoszenie zostało uznane za nie opisujące błąd - czyli albo nie ma błędu, albo błąd nie został dostatecznie jasno wyjaśniony. Jeżeli mimo tego jesteś przekonany, że jakiś błąd występuje, spróbuj go zgłosić jeszcze raz - jak najbardziej szczegółowo opisując naturę błędu.

Natomiast co do kar od MG za wykorzystywanie błędu - usilne zgłoszenia błędu w przeszłości (tzn. nie że zgłaszam i wykorzystuję póki jakiś czarodziej błędu nie poprawi, tylko że zgłosiłem trzy razy w przeszłości, nie zostało poprawione - co sugeruje, że Czarodzieje uznali, że zgłoszenie nie opisuje błędu) na pewno będzie przemawiać w obronie gracza.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Miggh
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2013 10:47

Re: Płacze na magów

Post autor: Miggh »

Dzięki Zurwen.
Zablokowany