Bilans na stronie arkadii.

Forum wieści z Arkadii.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Krobelus »

Witam,
Czy jest szansa aby strona arkadii/forum było rozbudowane o bilans zgonów graczy?
Wiem, że Administracja nie jest przekonana do PVP na tym mudzie. Ale uważam, że PVP była, jest i będzie częścią tego muda oraz odgrywa sporą rolę dla części graczy.

Wiele osób może stwierdzić, że przecież jest bilans więc po co nam nowy.
Powodem dla którego chciałbym aby powstał bilans prowadzony przez administratorów arkadii to:

-Brak wulgaryzmu i chamstwa a raczej konstruktywna wymiana zdań
- Automatyczne dodawania zabitych postaci
- Automatyczne logowanie walk gdy są polegli
- Brak komercji ( reklam etc. )
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Sivlaryan »

Nie sądzę, że jest to potrzebne. Bilans zazwyczaj służył przedłużeniu swojego e-penisa. A o zgonach na Arkadii dużo ciekawiej dowiaduje się NA Arkadii od innych graczy.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Krobelus »

Zauważ, że prawie wszystkie gry RPG prowadza różne statystyki i logi na forach czy serwisie www bo to przyciąga graczy. Ludzie oczekują dzisiaj szybkiej informacji a nie poczty pantoflowej bo na to czasu nie ma. No ale masz prawo sądzić, że PVP to przedłużenie e-penisa. W Twojej ocenie wszystkie gry co zawierają PVP to przedłużenie e-penisa?
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Sivlaryan »

Krobelus pisze:No ale masz prawo sądzić, że PVP to przedłużenie e-penisa. Tyle, że na arkadii jest dostępne PVP i dlatego spora część osób w to gra...
Nie wiem jakim cudem wyciągnąłeś takie wnioski ponieważ ja nic takiego nie napisałem.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Krobelus »

Sivlaryan pisze:
Krobelus pisze:No ale masz prawo sądzić, że PVP to przedłużenie e-penisa. Tyle, że na arkadii jest dostępne PVP i dlatego spora część osób w to gra...
Nie wiem jakim cudem wyciągnąłeś takie wnioski ponieważ ja nic takiego nie napisałem.

Siv.
Ok. Mój błąd, miałem na myśli, że w twoim mniemaniu prowadzenie statystyk o PVP to przedłużenie e-penisa lub też komentowanie PVP. Dla mnie przedłużenie e-penisa to aktualny bilans chyba nie trzeba się rozwodzić dlaczego:)
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Molu »

Moznaby jeszcze wprowadzic taka opcje, ze wizowie automatycznie obcinaliby umy osobom zakanczajacym! :)
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Paulie »

Bardzo to zasmucajace.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Grothan »

ciekawe :) , wszyscy zdaja sie ignorowac niewinnie fakt istnienia bilansu i problemow jakie on niesie, a dokladnie jaki skutek wywiera na obecna arke. Jak przedmowca pisal bilans byl, jest i bedzie, wiec moze jednak warto dorosnac do decyzji o jego dokladniejszym nadzorowaniu tu, na forum. ;) Jednak pod kilkoma warunkami. Ktos juz pisal na starym forum o anonimowym wykazie fragow frakcji na frakcji. Nie musi byc imion dla podwyzszenia ego i cisnienia, a wystarczy dac klimatyczne opisy sytuacji typu: Trzech gladiatorow starlo sie w potyczce w Przeleczy Czarnego Ognia z dalekim zwiadem Pustkowii Chaosu, gdzie dwoch z nich ponioslo bohaterska smierc o przelecz.
Co do przekazywania tego typu informacji na mudzie, nie oszukujmy sie, mozna o tym pogadac, ale to nie rozwiaze wciaz problemu istnienia bilansu.
Przy czym jesli mialby teorytycznie zostac przeniesiony tutaj (co jest chyba malo prawdopodobne :mrgreen: ), dawny bilans powinien zostac zamkniety za zgoda i porozumieniem dwoch stron (Administracji i hosta bilansu).
No chyba, ze dalej udajemy ze problem nie istnieje. ;)
Aranea
Posty: 20
Rejestracja: 11 kwie 2013 21:18

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Aranea »

http://logizarki.eu/

Masz - bilansuj się jeden z drugim.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Auglenn »

Sivlaryan pisze:Nie sądzę, że jest to potrzebne. Bilans zazwyczaj służył przedłużeniu swojego e-penisa. A o zgonach na Arkadii dużo ciekawiej dowiaduje się NA Arkadii od innych graczy.

Siv.
Wielkie TAK.
Krobelus pisze:Zauważ, że prawie wszystkie gry RPG prowadza różne statystyki i logi na forach czy serwisie www bo to przyciąga graczy.
Mówisz na podstawie czego? WOW-a? LoL-a? Arka to nie jest WOW. To nie jest GW. Nie walczy sie tu o zlote kalesony. O to żeby gildia była na 1 miejscu. A jeśli są tacy co o to walczą to z całego serca im współczuję i polecam dużo ciekawsze, stworzone do tego gry.
Grothan pisze:ciekawe :) , wszyscy zdaja sie ignorowac niewinnie fakt istnienia bilansu i problemow jakie on niesie, a dokladnie jaki skutek wywiera na obecna arke.
A jaki skutek wywiera? "O mój boRZe jestem zajebisty"? Ludzie... grajcie NA ARCE, a nie na bilansach, forach i innych takich. Ja sobie zaglądam na bilans, bo czemu nie. Ale nie jest on dla mnie ani wyznacznikiem pozycji gildii na mudzie, ani wyznacznikiem pozycji postaci na mudzie. Co z tego, że Ulav bryluje na bilansie jak tak poza tym to po prostu Pipek :P (sorry misiu, pasowałeś do przykładu :*).

Zdecydowanie NIE dla robienia z Arki... właśnie... czego?
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Zablokowany