Bilans na stronie arkadii.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Bam »

Auglenn pisze:
Sivlaryan pisze:Nie sądzę, że jest to potrzebne. Bilans zazwyczaj służył przedłużeniu swojego e-penisa. A o zgonach na Arkadii dużo ciekawiej dowiaduje się NA Arkadii od innych graczy.

Siv.
Wielkie TAK.
Krobelus pisze:Zauważ, że prawie wszystkie gry RPG prowadza różne statystyki i logi na forach czy serwisie www bo to przyciąga graczy.
Mówisz na podstawie czego? WOW-a? LoL-a? Arka to nie jest WOW. To nie jest GW. Nie walczy sie tu o zlote kalesony. O to żeby gildia była na 1 miejscu. A jeśli są tacy co o to walczą to z całego serca im współczuję i polecam dużo ciekawsze, stworzone do tego gry.
Grothan pisze:ciekawe :) , wszyscy zdaja sie ignorowac niewinnie fakt istnienia bilansu i problemow jakie on niesie, a dokladnie jaki skutek wywiera na obecna arke.
A jaki skutek wywiera? "O mój boRZe jestem zajebisty"? Ludzie... grajcie NA ARCE, a nie na bilansach, forach i innych takich. Ja sobie zaglądam na bilans, bo czemu nie. Ale nie jest on dla mnie ani wyznacznikiem pozycji gildii na mudzie, ani wyznacznikiem pozycji postaci na mudzie. Co z tego, że Ulav bryluje na bilansie jak tak poza tym to po prostu Pipek :P (sorry misiu, pasowałeś do przykładu :*).

Zdecydowanie NIE dla robienia z Arki... właśnie... czego?
Nie rozumiem po co zabierasz głos, skoro żaden bilans zgonów nie dotyczy Twojej postaci.

Pamiętam, że na stronie ea.prv.pl co jakiś czas pojawiały się dosyć klimatyczne opisy, których wyczekiwałem. Dotyczyły potyczek wojennych i podobały mi się. Nie miałem zgildiowanej postaci ale byłem ciekaw co słychać w świecie pvp, a małe elementy fabuły opisujące okoliczności zajścia czytało się z zainteresowaniem i nie były to suche liczby, a coś jak dziennik z potyczek arkadyjskich. Jak najbardziej byłbym za stworzeniem czegoś na ten kształt, niezależnie od istnienia drugiego bilansu. To by były prawdziwe "wieści" z arkadii. Możnaby je mieszać oczywiście z innymi rzeczami, które aktualnie na arkadii miały miejsce np. wczoraj odbyło się święto xxx zorganizowane przez yyy, a ślub tego dnia wzięli zzz i ttt. Trochę wyjechałem poza sam bilans, ale te wszystkie wydarzenia z życia postaci arkadyjskich zawsze mi się dobrze czytało.
Endless learning the basics...
Obrazek
Moira
Posty: 84
Rejestracja: 29 wrz 2012 19:37

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Moira »

Bam pisze:
Nie rozumiem po co zabierasz głos, skoro żaden bilans zgonów nie dotyczy Twojej postaci.
Twoja natomiast wisi tam codziennie, wiec jesteś specjalista... Przyganiał kocioł garnkowi... Od razu mówię - mojej nie ma tam również...
Bam pisze: Jak najbardziej byłbym za stworzeniem czegoś na ten kształt, niezależnie od istnienia drugiego bilansu. To by były prawdziwe "wieści" z arkadii. Możnaby je mieszać oczywiście z innymi rzeczami, które aktualnie na arkadii miały miejsce np. wczoraj odbyło się święto xxx zorganizowane przez yyy, a ślub tego dnia wzięli zzz i ttt. Trochę wyjechałem poza sam bilans, ale te wszystkie wydarzenia z życia postaci arkadyjskich zawsze mi się dobrze czytało.
Ja jestem przeciw. I tak są jaja z cyklu: komando zabija Farandara (wybaczcie taki mi się przykład przypomniał niedawny) i moja postać nagle, godzinę po akcji, od trzech rożnych osób, z trzech różnych środowisk słyszy jaką to paskudną zasadzkę przygotowano... Tylko że żadna z tych osób ani z Scoia ani z Lyrią nie ma nic wspólnego... Normalnie rozchodzą się plotki szybciej niż błyskawica...
Dodajmy do zgonów jeszcze plotki kto się z kim całuje i już całkiem nie będzie potrzeby ze sobą rozmawiać. O rzeczach, które się wydarzyły na mudzie należy się dowiadywać na mudzie nie na stronie www.
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Evandeil »

Jest juz jeden bilans, na ktorym rzucacie sie blotem. Ciekawe na co kolejne szambo?
Obrazek
Gość

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Gość »

Ludzi, którzy zamknęli wam gildie, prosicie o dodanie bilansu? :lol:
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Molu »

Moira pisze: Dodajmy do zgonów jeszcze plotki kto się z kim całuje (...)
O kur...
Nie zgadzam sie! :))))
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Bam »

Moira pisze:
Twoja natomiast wisi tam codziennie, wiec jesteś specjalista... Przyganiał kocioł garnkowi... Od razu mówię - mojej nie ma tam również... .
Nie pisałem o Auglenn jako specjalisty, ale o osobie, której bilans nie dotyka. Bilans dotknął moją postać niejednokrotnie i osobiście wolałbym widzieć zamiast suchych liczb i głupich komentarzy krótką wersję fabularną tego co na Arkadii w ostatnich dniach miało miejsce. Wolałbym zajrzeć na 'wieści arkadii' i przeczytać coś w stylu: "W wyniku sprawnie przeprowadzonego ataku Szkoły von Raugen na Mutantów Chaosu zginął xxx, a śmiertelny cios zadał mu yyy". I do tego możnaby załączyć loga. Bez możliwości komentowania itp.

Istnieje strona z bilansem. Można wejść i poczytać głupie komentarze pełne wulgaryzmów. Zamknięcie jej prawdopodobnie poskutkowałoby otworzeniem podobnej. Nie mniej jednak skoro i tak dowiadujemy się kto zginął z czyjej ręki, czemu nie dodać temu kilku linijek erpegowej otoczki i poinformować graczy na wieściach w bardziej fantazyjny sposób, że coś takiego miało miejsce, i nie jest to tajemnicą.

Skoro PvP i bilans nakręca tak sporą liczbę graczy, to nie widzę powodu, żeby się od tego odcinać. Odciąłbym się jednak od tego co pisze Krobelus: wulgaryzmów, chamstwa, komentarzy, uciął całkiem wymianę zdań, bo wg mnie gdy ktoś ginie to jest tak sfrustrowany, że na konstruktywną wypowiedź nie ma co liczyć. Dodać do tego erpegową otoczkę i zainteresować tym nowych graczy, którzy jeszcze na stronę bilansu nie trafili.

Na ea.prv.pl to działało pod nazwą NEWS i podobało mi się, dlatego podobną wizję z chęcią bym poparł. To wszystko.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Xion »

Bam pisze:Nie mniej jednak skoro i tak dowiadujemy się kto zginął z czyjej ręki, czemu nie dodać temu kilku linijek erpegowej otoczki i poinformować graczy na wieściach w bardziej fantazyjny sposób, że coś takiego miało miejsce, i nie jest to tajemnicą.
Przecudowna idea. A śledzenie wszystkich zgonów ma mudzie i pisanie na bieżąco tych kilku linijek erpegowej otoczki weźmie na siebie... który dokładnie wiz?

Najwspanialsze są zawsze pomysły typu "weźcie i zróbcie".


Swoją drogą - taki bilans "kto się z kim całuje" miałby pewnie większą oglądalność niż bilans zgonów. A jakby tak jeszcze z logami... :mrgreen:
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Rotkiv »

Bam:

Taki bilans z erpegowymi opisami zdarzen zwiazanych z walkami (ktorych trzeba podkreslic, bylo o wiele wiecej) kiedys funkcjonowal. To ze nie ma czegos takiego na obecnym, coz... widac komentarze pochlaniaja cala tworcza inwencje.

Twoje slowa: "Skoro PvP i bilans nakręca tak sporą liczbę graczy..."

Nie do konca sie zgodze, ich najwiecej slychac poza Arka (czyli pewien sposob gry moze blednie wydawac sie wiodacym, a nawet przygniatajaco panujacym).

Wracajac do erpegowych (mniej lub bardziej) opisow zdarzen (nawet tych niezwiazanych z walkami) mozna przeciez umiescic tu na forum w odpowiednim miejscu. Wtedy moze ktos pojdzie za przykladem i zrobi sie z tego cos fajnego. Uwazam, ze takie opisy pisane po jakims czasie od zdarzenia, zrobia wiecej dobrego niz zlego. Niestety to iz jest to forum, moze ten pomysl za sprawa uzytkownikow zabic w zalazku.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Auglenn »

Bam pisze:Pamiętam, że na stronie ea.prv.pl co jakiś czas pojawiały się dosyć klimatyczne opisy, których wyczekiwałem. Dotyczyły potyczek wojennych i podobały mi się. Nie miałem zgildiowanej postaci ale byłem ciekaw co słychać w świecie pvp, a małe elementy fabuły opisujące okoliczności zajścia czytało się z zainteresowaniem i nie były to suche liczby, a coś jak dziennik z potyczek arkadyjskich. Jak najbardziej byłbym za stworzeniem czegoś na ten kształt, niezależnie od istnienia drugiego bilansu
Be my guest. Stwórz coś takiego na arce. Z tego co wiem znowu działa Periodicus - wykaż się... Opisuj walki, wrzucaj do Perio jako newsy ze świata. W końcu to newsy ze świata tak? To niech się na tym świecie pojawiają.
Molu pisze:
Moira pisze: Dodajmy do zgonów jeszcze plotki kto się z kim całuje (...)
O kur...
Nie zgadzam sie! :))))
Ty miałbyś bana bo zająłbyś setki stron :twisted:
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Benantar
Posty: 46
Rejestracja: 12 kwie 2009 00:36
Lokalizacja: Campogrotta

Re: Bilans na stronie arkadii.

Post autor: Benantar »

Molu pisze:
Moira pisze: Dodajmy do zgonów jeszcze plotki kto się z kim całuje (...)
O kur...
Nie zgadzam sie! :))))

Wyprzedziłeś mnie :(
“I have dined with kings, I've been offered wings. And I've never been too impressed.”
Zablokowany