Wyjaśnienie/pożegnanie/przywitanie/prośba

Forum wieści z Arkadii.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Wyjaśnienie/pożegnanie/przywitanie/prośba

Post autor: Hunrim »

Witam!

Piszę tego posta ze względu na wszystkie osoby, które znam w grze, ze szczególnym uwzględnieniem OHM z Galnosem na czele. Od razu przepraszam za niewłaściwe miejsce i wszystko inne, ale korzystam z laptopa grzecznościowo i śpieszy mi się, ponadto wciąż jestem na tyle słaby, że nie wiem jak długo dam radę to pisać, więc kieruje mną pośpiech. Jakiś czas temu zniknąłem zarówno z muda, jak i wszelkich forów, irców i innych komunikatorów. Niestety spowodowane to było nie tyle moją chęcią co zdarzeniem losowym. Niestety, zrobiłem straszną głupotę i po 40 godzinach bez snu prowadziłem samochód na długiej trasie, sam. Stało się, zasnąłem za kierownicą. Oczywiście skończyło się tragicznie, na tyle tragicznie, że to, iż dzisiaj jestem w ogóle żywy zakrawa na sprzeczny z prawami fizyki cud. Jednak i tak skończyło się bardzo poważnie. Na dzień dzisiejszy jestem w szpitalu, przykuty do łóżka i nie wiem jak to długo jeszcze potrwa, może miesiące. Nie wiem też jak się skończy. Chciałbym w szczególności przeprosić cały Hufiec ze szczególnym uwzględnieniem Galnosa, który miał do mnie wiele cierpliwości, przykro mi, że tak krótko byłem pomocny. Chciałbym też, żeby wszyscy znajomi tak z arkadii, jak i z innych kanałów wiedzieli, że nie olałem ich bez słowa pożegnania, tylko niestety brak kontaktu spowodował czynnik losowy. Moja nieobecność potrwa jeszcze co najmniej tygodnie, bo nie mam ani laptopa, ani dostępu do sieci wi-fi ( teraz korzystam z jakiegoś komórkowego czy tam innego operatora mobilnego) , mam nadzieję, że nie miesiące. Tak czy inaczej, zamierzam wrócić w końcu na muda. Mam tylko prośbę, jeżeli to czyta jakiś wiz, proszę nie kasować mojej postaci, wiem, że wystarczy się zalogować raz na pół roku, ale w mojej sytuacji ten wymóg może się okazać zbyt wygórowany przez jakiś czas. Jeszcze raz bardzo wszystkich moich znajomych z muda i z irca przepraszam i proszę, w miarę możliwości, o wyrozumiałość. Jeżeli ktoś chciałby coś do mnie napisać, to w tej chwili jedyna możliwość kontaktu to mail ( mam dostęp przez telefon ) : poznaniak777@gmail.com . Pozdrawiam serdecznie wszystkich zainteresowanych i mam nadzieję, do zobaczenia kiedyś na Arce.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Wyjaśnienie/pożegnanie/przywitanie/prośba

Post autor: Zurwen »

Wracaj szybko do zdrowia.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Yargrin
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2013 15:14

Re: Wyjaśnienie/pożegnanie/przywitanie/prośba

Post autor: Yargrin »

wracaj szybko do zdrowia .
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Wyjaśnienie/pożegnanie/przywitanie/prośba

Post autor: Yalom »

Ano. Zdrowiej Hunrimie szybko.
Awatar użytkownika
Godrick
Posty: 28
Rejestracja: 25 lip 2011 10:15

Re: Wyjaśnienie/pożegnanie/przywitanie/prośba

Post autor: Godrick »

Szybkiego powrotu do zdrowia Hunrimie! Trzymaj się dzielnie!
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Wyjaśnienie/pożegnanie/przywitanie/prośba

Post autor: Torgen »

Trzymaj sie i dasz rade.
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Wyjaśnienie/pożegnanie/przywitanie/prośba

Post autor: Evandeil »

Szybkiej rekonwalescencji.
Obrazek
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Wyjaśnienie/pożegnanie/przywitanie/prośba

Post autor: Hunrim »

Uff, wreszcie wyszedłem dziś ze szpitala, co prawda wypisałem się na własną prośbę, ale już nie mogłem wytrzymać. Próbuję powoli wrócić na arkadie, ale mój sprzęt zginął w wypadku i teraz mam takie stare próchno, że nie mogę jeszcze odpalić arki nawet z klienta ze strony. Cóż, będę próbował, wracam jak żółtek, na czystym telnecie, bo wszystko straciłem, poza tym max godzina przed kompem, potem robi się nieprzyjemnie :(

Chciałem gorąco podziękować wszystkim osobom, które napisały na mojego maila, nie miałem za bardzo jak odpisać i podziękować, ale chciałem, żebyście wiedzieli, że to wiele dla mnie znaczyło, byłem autentycznie wzruszony,a maili od niektórych osób naprawdę nie spodziewałem się. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia, mam nadzieję wkrótce, na mudzie.
ODPOWIEDZ